PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب: نمیدونم عنوانش رو چی بزارم

Dash Ashki
15-09-2006, 21:20
سلام خدمت دوستان عزیز...
ببینید این مشکل رو میگو فرضا کلیک راست که میکنم اون صفحه مربوط بهش که بایستی بعد زدن کلیک راست بیاد به صورت یه کادر که هاله ای ازش معلومه..و وقتی که روش حرکت میکنم تازه نوشته هاش مشخص میشه...ولی بازم به صورت کامل نیست

این تصاویر رو نگاه کنید..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان 2 روز میشه که این مشکل پیدا شده..ویندوز رو هم عوض کردم بازم بعد چندساعت از نصب ویندوز این مشکل پیش اومده..
در ضمن کاسپر اسکای هم به روز کردم..بازم نمیدونم مشکل چیه...

Merci ;)

mahsoft
15-09-2006, 21:41
اين مشكل براي من هم پيش اومده ولي

ممكنه سرعت سيستم شما به دلايلي پايين اومده اين روش رو امتحان كن ببين اگه افكتها رو غير فعال كني بازم اين مشكل پيش مياد

موفق باشيد

divoonejoon
15-09-2006, 22:08
اگه قبلا اين مشكل رو نداشتين احتمالا از Ram سيستمتئن هست شايد هم Fan Cpu خوب كار نمي كنه كه باعث كند شدن سيستم مي شه بنظر من بيشتر مشكل سخت افزار هست تا نرم افزاري

Dash Ashki
15-09-2006, 22:56
این کار رو کردم ولی چهره xp رو تبدیل به 98 میکنه که اصلا جالب نیست...

من هیچ تغییری هم تو سیستمم ندادم که الان این اتفاق براش افتاد و بقول شما سرعتش پایین اومده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از توجه شما
==============
دوستان دیگه هم اگه نظری دارند لطف کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dash Ashki
15-09-2006, 23:04
اگه قبلا اين مشكل رو نداشتين احتمالا از Ram سيستمتئن هست شايد هم Fan Cpu خوب كار نمي كنه كه باعث كند شدن سيستم مي شه بنظر من بيشتر مشكل سخت افزار هست تا نرم افزاري

آره...قبلا این مشکل رو نداشتم...
نمیدونم یعنی میگی از فن سی پی یو یا رم میتونه باشه.........
ممکنه خاک گرفته باشند...

مرسی :)

satttanism
16-09-2006, 02:20
اگه از برنامه ای برای تغییر شکل ویندوز استفاده می کنی مشکل از اونه

Dash Ashki
16-09-2006, 15:58
ممنون از همه دوستان...
فعلا مشکل برطرف شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Matarsak_Magic
17-09-2006, 11:24
من هم این مشکل رو داشتم ..... ولی من که کامپیوتر رو ریستارت میکردم خوب میشد چه برسه به این که ویندوز رو عوض کنم ..از من میشنوین همتون برین تو خط لینوکس .... بخدا شاهکاره .... همه چی داره ... امنیت بالا . سرعت . گرافیک عالی (حتی برنامه های خوشکل ساز ویندوز هم کم میارن ) و هرچی دیگه بگم کم گفتم ........ یا هم اگه همین ویندوز براتون بهتره نظر من اینه که ویندوز اکس پی 2002 با سرویس پک 3 رو نصب کنین .... و مطمئن باشید که مشکلی پیش نمیاد ..... ویندوز دیگه عمر خودشو کرده ..... ولی اگر ویندوز رو هم دوست دارین .... مثل من عمل کنید .... من هم لینوکس و هم ویندوز نصب دارم .... و گرافیک 64 ....رم 512 ..... سی پی یو 1.6 .... و الان جدا از کامپیوترم راضی هستم .... چون من باهاش درست رفتار میکنم .... من هم مثل خیلی از شما هزار تا برنامه رو سیستمم نصب کردم ولی ویندوزم همون سرعت اولیه رو داره .... به نظر من دو سه تا برنامه اسکن و پاک سازی هارد و رجیستری نصب کنید و ماهی یکبار یه دستی به سر و روی کامپیوترتون بکشید ... از من به شما قول که همیشه بهترین ویندوز رو خواهید داشت .... مثل من .... به نظر من ویندوز من بهترینه .... ممنون از همتون