PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Not Responding شدن ستاپ بازی ها هنگام تعویض سی دی

| SoRoush 8K |
06-08-2015, 12:27
سلام .
دیروز کامپیوترم یه ویروس رفت . بخاطر نصب کرک زنیکس آنتی ویروس اوست . دیگه ویندوز بالا نمیومد . مجبور شدم ویندوز عوض کنم .
ولی حالال وقتی بازی میخوام نصب کنم موقع تعویض سی دی بعدی Not Responding میشه . اول گفتم شاید مشکل از ویندوز 8.1 باشه اومدم 7 ریختم ولی بازم همینطوریه .
مثلا بتل 4 رو خواستم نصب کنم ، 6 تا دی وی دی بود . کار دی وی دی 4 که تموم شد پیغامی برای ورود دی وی دی 5 نداد و ستاپ بازی Not Responding شد . گفتم شاید مشکل از بازی باشه اومدم Sniper Elite V2 نصب کنم که دو تا دی وی دی بود . اونم موقعی که باید پیغام دی وی دی بعدو میداد هیچی نگفت و Not Respondig شد . در صورتی که همین اسنایپر رو من قبلا به راحتی نصب میکردم .
مشکل از چیه؟
آنتی ویروس و ویندوز دیفندر و فایروال هم موقع نصب بازی خاموشه ، اینترنت هم قطعه .
آیا مشکل از اون ویروسه هست ؟
من میرم مسافرت دو سه روز دیگه میام خواشها تا اون موقه هر کی میتونه کمکی بکنه پلییییز :n28:

حسن110
07-08-2015, 12:10
سلام.شما محتویات دی وی دی هارو کپی کن رو درایو تو یه پوشه(خودم همیشه همین کارو میکنم) و فایل ستاپ رو اجرا کن از رو درایو(دیگه نیازی به سی دی نیست)اگه بازم مشکل not responding داشت چک کن ببین ویژوال سی ++ نصبه یا نه.
-----------------
من خودم اسنایپر الیت وی2 و بتل4 رو از دوستم گرفتم دی وی دی هارو که میذاشتم وسط نصب کلا هنگ میکرد.به رفیقم گفتم،گفت کپیشون کن رو درایو حله.:n39:

| SoRoush 8K |
08-08-2015, 19:52
سلام.شما محتویات دی وی دی هارو کپی کن رو درایو تو یه پوشه(خودم همیشه همین کارو میکنم) و فایل ستاپ رو اجرا کن از رو درایو(دیگه نیازی به سی دی نیست)اگه بازم مشکل not responding داشت چک کن ببین ویژوال سی ++ نصبه یا نه.
-----------------
من خودم اسنایپر الیت وی2 و بتل4 رو از دوستم گرفتم دی وی دی هارو که میذاشتم وسط نصب کلا هنگ میکرد.به رفیقم گفتم،گفت کپیشون کن رو درایو حله.:n39:
نه میخوام به حالت درستش برگرده نمیخوام که دور بزنم ، میخوام مشکلش حل شه و درست نصب کنه .

| SoRoush 8K |
09-08-2015, 12:55
-----------------
اومدم بتلفیلد رو کپی کنم بازی رو همون دی وی دی چهار پارت آخرش رو 99% موند !
پس احتمالا مشکل از سی دی بوده نه ؟
کرایسیس 3 رو که 2 تا DVD بود بدون مشکل نصب شد .
+
++C هم از 2005 تا 2012 همش نصبه ( 2005.2008.2010.1012 ) هم 32 بیتی هم 64 بیتی

حسن110
13-08-2015, 16:51
سلام.پس اگه بتلفیلده در حین کپی رو هارد هنگ میکنه مشکل از دی وی دی هست.برو پسش بده.