PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کابل یو اس بی Dcu - 60

kaveh123
15-09-2006, 19:22
من میخواهم یک کابل Usb مدل Dcu - 60 بخرم . كسي ميدونه كجا بايد دنبالش بگردم و قيمتش چنده ؟ آيا خوب و بد هم داره يا نه ( ميخوام بهم نندازند ) و آيا كسي ميتونه راهنمائيم كنه خودم درست كنم ؟ اگر هر اطلاعاتي كه راجع به اين كابل داريد بگوئيد ممنون ميشوم . . . با تشكر ( كاوه )

kaveh123
17-09-2006, 22:16
بابا چقدر اطلاعات دادید راجع به این کابل !!! همگی خسته نباشید . بابا شماهایی که میخواهید گوشی بخرید ، یک کم هم اطلاعات فنی تونو زیاد کنید بخدا براتون خوبه ... یا علی

ali_j98
17-09-2006, 22:52
بابا چقدر اطلاعات دادید راجع به این کابل !!! همگی خسته نباشید . بابا شماهایی که میخواهید گوشی بخرید ، یک کم هم اطلاعات فنی تونو زیاد کنید بخدا براتون خوبه ... یا علی

ببين حالا اين كابل مگه چقدر مهم كه ادم بره راجع بهش اطلاعات بدست بياره.

اوني كه ميخواد گوشي بخره ميره دنبال اينك گوشيه خوبه يا نه... ونميره ببينه كه كابلش خوبه يا اصله واسه اينه كه اطلاعات بچه ها كمه.

من ديدم اكثر موبايل فروشيا دارن ولي اگه بتوني بري علائدين حتما گيرت مياد.

فكر نكنم بيشتر از 10000 قيمت داشته باشه.

اصلي بودن يا نبودنشم من و شما نميتونيم تشخيص بديم.

بايد يه تست كوچولو بكني ببيني سالمه يا نه.

موفق باشي.
يا علي.

Man Hunter
18-09-2006, 19:27
حاجي....ليست كامل گوشي هايي كه اين كابل رو ساپورت ميكنن رو نوشتم تو اين تاپيك.ببين ديگه حال كن.!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا حق.

kaveh123
20-09-2006, 18:30
بابا دمتون گرم . اين كارها رو همشو كردم بعد اومدم تو اينجا مطرح كردم . 1- اين كابل در علاعدين موجود نبود و فروشنده ها ميگفتند با Dcu-11 فرقي نميكنه . اما سايت سوني ميگه فرق ميكنه و ضمناَ يادآوري كرده كه حتماَ از كابل اصلي استفاده شود . براي اين پرسيدم .... يا علي ....

Man Hunter
20-09-2006, 19:43
نه نه...يه موقع 11 رو نگيريا...كابل 11 بيشتر مال سري T . k قديمي هست..مثل T610-T630-K700 و....

اون عكس رو كه گذاشتم رو ببين,اگه گوشيت تو اون ليست نبود ,DCU11 رو بگير.در غير اينصورت نگيريا....

از من گفتن بود...

يا حق.... ;)