PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقا یا خرید سیستم ؟!

چوری
03-08-2015, 18:05
با سلام به همه دوستان. من یک کامپیوتر قدیمی دارم که میخوام از اون برای کارهای گرافیکی مثه فتوشاپ و تری دی مکس و ... تا سطح حرفه ای استفاده کنم. ( هنوز به مرحله حرفه ای نرسیدم ) مشخصات سیستمم رو مینویسم ممنون میشم که بگید ارزش ارتقا داره ( تا زیر 1/5 میلیون تومان ) یا اینکه کلا بی خیال ارتقا شم و صبر کنم با افزایش بودجم تا چند ماه آینده یک سیستم بهتر با بودجه بیشتری بخرم ؟ اگه امکان ارتقا هست لطف کنید قطعات پیشنهادی و حدود قیمت رو هم بگید. این رو هم بگم که من در چند ماه آینده وضعیتم بودجم خیلی بهتر میشه و اگه سیستم خوبی رو میتونید پیشنهاد کنید که فعلا کارم رو راه بندازه و به مرور زمان ( با افزایش بودجم و پیشرفتم تو نرم افزارهای گرافیکی ) امکان ارتقای اون باشه عالی میشه ، ولی اگه سیستمم امکان یا ارزش ارتقا رو با بودجه فعلیم نداره لطفا حتما بهم بگید .
با تشکر خیلی خیلی زیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CPU
Intel Core 2 Duo E7500 @ 2.93GHz Wolfdale 45nm Technology
RAM
2.00GB Single-Channel DDR2 @ 400MHz (5-5-5-18)
Motherboard
Gigabyte Technology Co., Ltd. EP41-UD3L (Socket 775)
Graphics
Standard Monitor (1024x768@1Hz)
Storage
465GB Western Digital WDC WD5000AADS-00S9B0 (SATA)

afshin b
03-08-2015, 18:13
این سیستم که اصلا ارزش ارتقا نداره. حتما باید سیستم جدید تهیه کنین. باید مشخص کنین که نهایت الان و در آینده چقدر میتونید هزینه کنین؟

چوری
03-08-2015, 18:27
من نمیدونم که حداقل چه بودجه ای واسه یه سیستم که کار من رو راه بندازه باید در نظر بگیرم البته تا چند ماه آینده مشکلی از نظر بودجه نخواهم داشت ولی خب دوست داشتم زودتر و مرحله به مرحله سیستمم رو ارتقا بدم به جای اینکه چند ماه صبر کنم و یک دفعه با یک بودجه مناسب یک سیستم خوب بخرم.
پس به نظر شما باید بی خیال ارتقا شم . از اونجایی که نوسان قیمت وجود داره تا چند ماه آینده خوشحال میشم اگه بعدا بتونم ازتون کمک بگیرم.
خیلی ممنون از نظرتون. :n16:

a_bayan
03-08-2015, 20:35
سلام دوست عزیز.سیستم فعلیتون در حدی هست که ببینید به نرم افزار های مذکور علاقه دارید یا نه.تا اخر دوره مبتدی میتونه کمکتون کنه.نظر من اینه که با سیستم فعلی تا اخر دوره مبتدی برید بعدش یه مدت کار کنین در حد متوسط اگه دیدین خوبه اون موقع یه پول درست حسابی برای سیستم بزارین.1ونیم برای ارتقای سیستم ارزش نداره...یوقت مث داداش من یه سیستم میبندین بعدش یهو میبینین که بدردتون نمیخوره و میرین فلان قطعرو میفروشین و چیز دیگه ای میگیرین...الان شاید احساسی عمل کنین...بهتره فعلا با سیستم فعلی بسازین

Sent from my GT-I9082

چوری
03-08-2015, 23:15
خیلی ممنون از نظرتون ، درست میگید خودمم حس میکنم یکم دارم احساسی عمل میکنم .
ممنون میشم اگه بهم بگید که برای خرید کیسی که بتونه تا سطح حرفه ای نیازم رو پوشش بده حداقل چقدر باید هزینه کنم ؟

بازم ممنون . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a_bayan
04-08-2015, 00:45
خواهش میکنم...بستگی داره به شرایط اون موقع شما...اما اگر حداقل کیس برای کار حرفه ای 3دی مکس رو بخواین باید حدود 3 تومن بدون احتساب کارت گرافیک قوی کنار بزارین.(*قید گیم رو در این شرایط باید بزنین)اما اگر بیشتر بشه پول خوب بهتر میشه شرایط.ضمنا یوقت هست مثلا واسه کسی که رندر میگیره کیس 10 تومنی هم کم میاره ولی اون دیگه واسه کسیه که مثلا میخواد بقولی انیمیشن بسازه...

Sent from my GT-I9082

چوری
04-08-2015, 13:20
خيلي ممنونم از توضيحاتتون ، فكر كنم با توضيحاتتون الآن ديگه ميتونم تصميم درست رو بگيرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشحال ميشم اگه بعدا هم بتونم از كمكتون استفاده كنم.

بازم ممنون از شما و آقاي افشين ، من يوزرم جديده و دكمه تشكرم فعال نيست. از همينجا از هر دوتون تشكر ميكنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

a_bayan
04-08-2015, 13:33
خواهش میکنم...هر وقت خواستین توی همین تاپیک سوالتون رو بنویسین جواب میدیم با دوستان

Sent from my GT-I9082

shtamir79
07-08-2015, 17:09
این مشخصات سیستم منه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خوام گرافیک 2رو برام ساپورت کنه.
دقیقا کدوم قطعه ها رو باید عوض کنم و چقدر هزینه داره/