PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از هیبرانت چجوری میشه برق USB ها طع وصل بشه؟

بهنازی
01-08-2015, 22:13
با سلام یه باکسی دارم که بعد از هیبرانت برناه مربوطه به باکس اجرا نمیشه تا اینکه باکس دربیارم و دوباره جا بزنم تا اجر بشه میخام کار کنم که این کارو نکنم و برقش دوباره وصل بشه در حالی که این حالت ور لپ تاپ ندارم بعد هیبرانت درایو ها همش از تو ریفرش میشه

با تشکر

بهنازی
02-08-2015, 21:38
بدجوری گیر این مشکلم ممنون میشم کمک کنید

تو رو خدا جواب بدین
رو لپ تاپ این مشکل ندارم ولی رو کامپیوتر دسکتاپ در حالت هایبرانت یا شات داون این مشکل دارم

SNOW PATROL
06-08-2015, 22:41
دوست عزیز اگر میشه شفاف تر موضوع رو مطرح کنید بنده متاسفانه نتونستم متوجه منظور شما بشم

بهنازی
07-08-2015, 18:01
سلام ممنونم بالاخره یکی جواب داد

داداش من یه باکس دارم به نام setool برای اینکه از سایت ساپورت باکس فایل دانلود بکنیم باید باکس اکتیو باشه که اکتیوش کرد و باید برنامه setool رو باید اجرا بکنی تا وارد سایت ساپورت بشی
حالا برای اینکه میخام از خونه از طریق برنامه تیم ویو برنامه باکس متصل به کامپیوتر مغازه رو اجرا کنم تا دانلود شابنه بکنم که رایگانه باکس اجرا نمیشه باید یه نفر باشه تو مغازه کابل usb باکسو یه بار دربیاره و جا بزنه تا اجرا بشه
در حالی که وقتی لپ تاب باشه این مشکل وجود نداره همه کارم کردم شات دان و هایبرانت بشه دیگه اجرا نمیشه

SNOW PATROL
07-08-2015, 21:53
تا جایی که متوجه شدم شما میخواید عملیات قطع و وصل کردن usb رو به صورت مجازی انجام بدین درسته ؟

از طریق device manager سعی کردین پورت usb مربوطه رو رفرش کنید ؟
به این صورت عمل کنید بعد از لود شدن ویندوز بر روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید ..manage رو انتخاب کنید در صفحه باز شده
device manager رو انتخاب کنید ( به جای این مراحل میتوانید در run تایپ کنید : devmgmt.msc )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ٌفحه باز شده در قسمت universal serial bus controller بر روی یکی از usb root hub ها یا generic usb hub ها راست کلیک کنید
Properties را انتخاب کنید در صفحه بازشده تب Advanced را بازکنید در پایین صفحه بر روی Refresh یا reset hub کلیک کنید تا قطعات متصل یه پورت های یو اس بی ریست یا رفرش شوند

اگر جواب نداد بگید ببینیم چه روش دیگه ای میشه استفاده کرد

بهنازی
08-08-2015, 21:11
ممنونم ولی نشد دوست عزیز

بهنازی
09-08-2015, 16:03
ممنون میشم کمک کنید

SNOW PATROL
10-08-2015, 21:21
دوست عزیز وقتی کامپیوتر رو هایبرنت میکنید ایا برق usb قطع میشود؟

بهنازی
12-08-2015, 21:08
سلام نه برق قطع نمیشه
چرا رو لپ تاپ اجرا میشه ولی رو این نمیشه؟

بهنازی
12-08-2015, 21:48
از همه اساتید سخت افزار کمک میطلبم

SNOW PATROL
12-08-2015, 21:55
دوست من اول بفرمایید بر روی لپتاپ مشکل دارید یا PC ? اگر لپتاپ هست مدل آن رو بفرمایید...اگر PC هست مادربرد زو مشخص کنید بعد هم در حالت sleep و هم hiberent پاور usb وصله ؟
.. این چیزی که شما میفرمایید موضوع سخت افزاری هست احتمالا در BIOS سیستم تون باید گزینه ای برای رفع اون باشه BIOS رو چک کنید و دنبال گزینه های مرتبط با قطع پاور usb بعد از sleep و یا hiberent باشید

اما قبل از اون مانند پست شماره 5 بر روی generic usb hub ها راست کلیک کنید و بعد properties اما این بار وارد تب power management شوید و ببینید گزینه زیر تیک خورده باشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهنازی
12-08-2015, 22:30
ممنونم مادر لنوو هستش
در ضمن اون تیکم زده شده

در حالت sleep و هم hiberent پاور usb وصله ؟
اینو چجوری چک کنیم

SNOW PATROL
12-08-2015, 22:44
ممنونم مادر لنوو هستش
در ضمن اون تیکم زده شده

اینو چجوری چک کنیم
موس تون رو در هنگاهم sleep و hiberent بودن به پورت های usb وصل کنید ببینید لیزر یا چراغ ش رو شن میشه یا نه.....
.
.
احتمالا در بایوس سیستمتون باید دنبال رفع مشکل بگردید

بهنازی
13-08-2015, 12:07
ممنونم نه روشن نمیشه
رو لپ تاپ هم روشن نمیشه ولی این مشکلو ندارم