PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این خارج که میگن کجاست؟

Captain_America
30-07-2015, 14:28
زیاد میشنویم در گفتار و نوشتار روزمره که از یک آرمان شهر به اسم خارج دوستان زیاد یاد میکنند.
جایی که مردمش دروغ نمیگن.
همه اونجا مهربان هستند.
در مورد همه مسائل فرهنگ سازی شده.
تلویزیونش فقط مطالب علمی و مفید پخش میکنه.
هیچ کس از قوانین تخطی نمیکنه.
حتی حیوانات وحشی اش هم بجای شکار کنسرو سبزیجات میخورن.
و...

اگه واقعا کسی تجربه ای از این خارج داره (خودم به چند کشور مختلف سفر کردم ولی چون با توضیحات دوستان نمیخوند پس فکر نکنم خارج واقعی بوده) لطفا به اشتراک بگزاره.
و به نظرتون چه چیزی باعث وجود همچین ذهنیتی در عده ای از هموطنان شده؟

Demon King
30-07-2015, 17:45
سلام؛

وقتی کسی تو جهنم زندگی کنه. بیرون از اونجا رو هرجا که باشه بهشت میبینه.
گرچه ممکنه بهشت واقعی نباشه اما نسبت به جهنم بهشته. حتی اگه آتیشم داشته باشه مهم اینه یکم سردتر باشه. میشه بهشت!

تمثیلی عرض کردم به کشوری بر نخوره : دی

Mehrshad-msv
30-07-2015, 23:52
زیاد میشنویم در گفتار و نوشتار روزمره که از یک آرمان شهر به اسم خارج دوستان زیاد یاد میکنند.
جایی که مردمش دروغ نمیگن.
همه اونجا مهربان هستند.
در مورد همه مسائل فرهنگ سازی شده.
تلویزیونش فقط مطالب علمی و مفید پخش میکنه.
هیچ کس از قوانین تخطی نمیکنه.
حتی حیوانات وحشی اش هم بجای شکار کنسرو سبزیجات میخورن.
و...

اگه واقعا کسی تجربه ای از این خارج داره (خودم به چند کشور مختلف سفر کردم ولی چون با توضیحات دوستان نمیخوند پس فکر نکنم خارج واقعی بوده) لطفا به اشتراک بگزاره.
و به نظرتون چه چیزی باعث وجود همچین ذهنیتی در عده ای از هموطنان شده؟

خارج محیطیست خارج از محدوده دسترس شما و اون در حقیقت در مغز، افکار و اعمال شماست و نه محل فیزیکی شما:
در خارج از کشور هم ایرانیان و افراد زیادی هستند که با همین داخلی ها(من جمله خود من) فرق ندارند. بالاخره آدم آدمه چه خارج چه داخل مهم سطح آگاهیشه.

Reza Azimy_RW
31-07-2015, 00:01
خارج یعنی خارج از مرز ایران
حتی مردم عقب افتاده ای مثل ترکیه ای ها (از نظر فرهنگی) خارج حساب میشه . خارج داریم تا خارج :دی
بعد ملت میشینن سریالای ترکه ای میبینن فک میکنن این یه خارج درست حسابیه :دی

lieee
31-07-2015, 23:29
خارج که میگن همون مدینه فلاضله ای هست که هر کدوم از ما با توجه به ساختار ذهنیمون / عواطف /امال و ارزوهامون تعریف میکنیم