PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی جهت ورود به بازار بورس انلاین (مبتدی )

Zachyrock
29-07-2015, 16:28
با سلام خدمت دوستان و استید گرامی

بنده میخواستم وارد بورس بشم گویا همه کار هارو انلاین انجام میدن . از دوستانی که تجربه در بورس دارنند خواهشمندم راهنمایی بفرمایند .
من مبتدی هستم و تخصصی در این رابطه ندارم ولی فکر کنم با مطالعه کتاب های بورس و همچنین فعالیت در این عرصه پیشرفت خواهم کرد .

Zachyrock
01-08-2015, 00:57
No one knows !:n34:

gaxter
02-08-2015, 12:52
سلام
حداقل باید دارای مدرک دیپلم باشید
مدارک لازم رو به یکی از کارگزاریهای آنلاین میفرستید و ثبت نام میکنید.بهتون کد معامله گری میدند ولی قبلش یه ازمون به اصطلاح علمی تایید صلاحیت برای معامله گری ازتون میگرند که آسون و تقریبا فرمالیته هم هست اگه قبول شدید که همه چی حله رمز و یوزر ورود به سیستم آنلاین معاملات رو بهتون میدند و حسابتون رو شارژ میکنید و آماده معامله.کل پروسه بین 10 روز تا 2 هفته طول میکشه.
اینا قسمت آسون و رویایی کار بود.ولی دوست عزیز معامله گری در بازار های بورس کار هر کسی نیست و واقعا سخته شما باید اول دانش این کار رو داشته باشید بعد از نظر ذهنی و روحی به آمادگی کامل رسیده باشید و دوما از هوش مالی و مدیریت سرمایه خوبی هم برخوردار باشید.این کار یه علم هستش که خیلیا رو میشناسم 10 ساله در حال جون کندن در این بازار هستن ولی آخرشم هیچی به هیچی.
بورس ایران هم که بنده به هیچ عنوان اسمش رو بورس نمیذارم نه زیرساختهای تکنولوژیکی و سخت افزاری و نرم افزاری درست درمون واسه معاملات داره و نه شفافیت لازم کلا بازار مکاره هستش که توش رانت و باند بازی داره حرف اول رو میزنه.فقط پول و سرمایه مازاد در جامعه رو به وسیله اون جمع میکنن و به جیب میزنن.
حالا اگه باز هم مشتاق کار در این آشفته بازار هستین اول باید دو مبحث علم تکنیکال و فاندامنتال رو یاد بگیرید.هنوز راه زیادی در پیش دارید البته.بعدها خودتون متوجه خواهید شد.
موفق باشید

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-08-2015, 14:09
سلام
مختصر و مفید و دوستانه:
بورس اصلاً شرافتمندانه اداره نمیشه و پر از دزد و مال مردم خور , کلاهبردارهای با نفوذِ هزار ملیاردی هست که کارشون فریب دادن مردم و چاپیدنشون هست به روشهای مختلف
بورس رو فراموش کنین یا اگر خواستین وارد بورس بشین با پولتون خداحافظی کنین چون دیر یا زود بیشترش یا کلش رو از دست میدین مگر اینکه قید همه چیز رو بزنین و ریسکی و الله بختکی و قمارگونه معامله کنین
توضیح بیشتر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]