PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پیش نمایش عکس ها

aryna
26-07-2015, 10:51
سلام دوستان من در ویندوز سون ultimate نمیتونم بعضی از عکس هایم را باز کنم(نه پیش نمایشی نشان داده میشود و نه با Windows Photo Viewer قابل مشاهده هست )

موضوع از این قراره که من باید روی عکس مورد نظر راست کلیک کنم و properties را بزنم بعدش تب
security و از انجا continue بزنم بعدش تب security برام باز میشه از انجا از زیر مجموعه group or user name باید سیستم را انتخاب و از زیر مجموعه permissions for system تیکفول کنترل deny را بزنم و اوکی کنم بعدش عکس اوکی میشه هم پیش نمایشش هم با Windows Photo Viewer قابل مشاهده هست

اما من تعداد عکس هایم بیش از حد زیاد هست نمیوانم تک تک اعمال میکنم
دنبال نرم افزاری میگردم که بصور یکجا این کار را بکند

یک سوال دیگه اصلا چرا عکس هام اینجوری شده ؟(در یک پوشه 500 تا عکس هست 100 الی 200 تا اینجوری شده)

بخواهی کل عکس هاس خراب بدین صورت را حساب کنی بالای 5000 تا عکس اینجوری شده

در ضمن من تو یک سال اخیر هر بار ویندوز عوض کردم ویندوزم فقط سون ultimate بوده
و فقط یک یورز داشته در ویندوز
اینم عکس تب پرو پرتیز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
26-07-2015, 11:57
سلام

فایل Add_Take_Ownership_to_context_menu.reg را دانلود و اجرا کنید . پس از اضافه شدن این کلید به رجیستری ؛ با راست کلیک بر

یکی از عکس های دارای مشکل ؛ Take Ownership را انتخاب کنید و پیام های بعدی را تایید کنید.

اگر مشکل حل شد ؛ تعداد بیشتری از عکس ها را انتخاب و با راست کلیک بر آنها Take Ownership را بزنید.

برای حذف Take Ownership از منوی راست کلیک فایل Remove_Take_Ownership_from_context_menu را اجرا

کنید.

62910
62911

منبع فایل ها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aryna
26-07-2015, 12:55
ممنون دوست عزیز که جواب دادی
اما این راهکار هم جواب نمیده یعنی از یک تعداد بیشتر سلکت کنی جواب نمیده مثلا من الان 16 عدد عکس را انتخاب کردم اما اون گزینه مورد نظر در راست کلیک نیست دیگه

اینم عکس اش

vissoto
26-07-2015, 13:15
اما این راهکار هم جواب نمیده یعنی از یک تعداد بیشتر سلکت کنی جواب نمیده مثلا من الان 16 عدد عکس را انتخاب کردم اما اون گزینه مورد نظر در راست کلیک نیست دیگه

اینم عکس اش

بر پوشه عکس ها راست کلیک را انجام دهید.

با توجه به اهمیت عکس ها قبل از انجام هر گونه تغییر؛ ابتدا یک کپی از اصل عکس ها تهیه کنید.

aryna
26-07-2015, 16:36
با توجه به اهمیت عکس ها قبل از انجام هر گونه تغییر؛ ابتدا یک کپی از اصل عکس ها تهیه کنید.

سلامی دوباره
پوشه عکس ها را میخام در درایو دیگری کپی کنم این ارور را میده

من نمیدانم اصلا چرا چنین بلایی سر عکسهای من بیاید اخه دلیلش چه میتونه باشه؟

aryna
27-07-2015, 09:10
سلام

^
^
^
^
کسی نیست بگه این ارور ها اصلا برای چی ایجاد شدند ؟(با توجه به پست های قبلی)

Dew Drop
27-07-2015, 16:08

اینم عکس اش

سلام
shift رو بگیرید و بعد راست کلیک کنید,Take ownership ظاهر میشه.
مشکل کپی نشدنشون هم با اینکار حل میشه.

aryna
27-07-2015, 18:18
سلام
shift رو بگیرید و بعد راست کلیک کنید,Take ownership ظاهر میشه.

سلام ممنون که جواب دادید

اما

گزینه Take ownership با گفته های شما ظاهر نشد که بشه!!!

Amir rza
28-07-2015, 09:54
سلام. برای Take ownership در لینک زیر مراحل رو پیش برید و در آخر همه ی پنجره ها را تایید کنید. میتوانید به جای Everyone یوزر خود را انتخاب کنید.
لازم به ذکر است که این کار هر بار بروی یک پوشه یا فایل قابل انجام است و با انتخاب چند گانه فایل این کار را نمیتوانید انجام دهید...
موفق باشید :n12: