PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعیین محدودیت ترافیک روی مودم/روتر Dlink 2730U

hamedmotevali
26-07-2015, 10:28
سلام
میخواستم بدونم برای محدود کردن حداکثر حجم استفاده شده هر IP روی شبکه خانگی و با استفاده از مودم D-link 2730U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهی وجود داره؟
کمی با QoS کلنجار رفتم ولی فقط امکان تعیین محدودیت برای سرعت دریافت اطلاعات رو دیدم.
تمایلی به تعریف یک سیستم بعنوان سرور و اتصال سایر کلاینتها به اون رو ندارم و همینطور استفاده از نرم افزارهای کنترل ترافیک مثل BWmeter هم جوابگوی نیاز من نیست.
ممنون میشم اگر راهی وجود داره راهنمایی کنید.

lieee
01-08-2015, 20:53
یک روتر برد میکروتیک چاره کار شماست

S-MHD
11-09-2015, 12:05
سلام
میخواستم بدونم برای محدود کردن حداکثر حجم استفاده شده هر IP روی شبکه خانگی و با استفاده از مودم
D-link 2730U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راهی وجود داره؟
کمی با QoS کلنجار رفتم ولی فقط امکان تعیین محدودیت برای سرعت دریافت اطلاعات رو دیدم.
تمایلی به تعریف یک سیستم بعنوان سرور و اتصال سایر کلاینتها به اون رو ندارم و همینطور استفاده از نرم افزارهای کنترل ترافیک مثل BWmeter هم جوابگوی نیاز من نیست.
ممنون میشم اگر راهی وجود داره راهنمایی کنید.

سلام
من به شدت نیاز به یاد گرفتن تنظیمات Qos مودم دیلینک 2730 دارم. نیاز ضروری دارم که بتونم سرعت دریافت اطلاعات رو ، روی مودم، برای استفاده کننده وایرلس تغیرر بدم. با تنظیمات مودم ور رفتم ولی چیزی دستگیرم نشد.
اگه بلدی با این قسمت کار کنی منت بگذار یه توضیح و آموزشی هم به من بده. ممنون و بی نهایت سپاسگذارم.:n40: