PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایشگر کدام برند از لپ تاپ ها چشم را کمتر اذیت میکنه؟ ( غیر از اپل!)

shab_2008
25-07-2015, 22:42
سلام دوستان

حقیقتش من یه چند وقتیه چشمم بد جور نسبت به نور نمایشگر لپ تاپ حساس شده و قصد دارم لپ تابم (Lenovo S510) را عوضش کنم.

حالا سوالم اینه که به غیر از برند اپل، کدام لپ تاپ ها نمایشگرهایی دارن که چشم هارو کمتر اذیت میکنن؟

ممنون

mhda69
25-07-2015, 23:51
سلام دوستان

حقیقتش من یه چند وقتیه چشمم بد جور نسبت به نور نمایشگر لپ تاپ حساس شده و قصد دارم لپ تابم (Lenovo S510) را عوضش کنم.

حالا سوالم اینه که به غیر از برند اپل، کدام لپ تاپ ها نمایشگرهایی دارن که چشم هارو کمتر اذیت میکنن؟

ممنون

اگر اولویتت فقط همینه پس فقط دنبال لپتاپی باش ک پنل صفحه نمایشش IPS باشه و FULL HD
ک لپتاپای سری N ایسوز اکثرا اینجورین و حدود 3.5 میلیون ب بعد قیمتشونه...قدرت سخت افزاریشونم بالاس...

یه انسان
01-08-2015, 13:36
اگر اولویتت فقط همینه پس فقط دنبال لپتاپی باش ک پنل صفحه نمایشش IPS باشه و FULL HD
ک لپتاپای سری N ایسوز اکثرا اینجورین و حدود 3.5 میلیون ب بعد قیمتشونه...قدرت سخت افزاریشونم بالاس...

ایتم باید اضافه کنید که برای شما که چشمتون اذیت میشه لب تاب هایی با صفحه نمایش مات انتخاب کنید مثل سری n , g asusکه پنلشون تقویت شده و واقعا خوبه در مورد صفحه نمایش های مات بقیه مارک ها باید تحقیق کنید