PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه صنعتی بابل یا بابلسر؟؟

moderntalking98
23-07-2015, 11:35
سلام دوستان . میخواستم درباره ی این دو دانشگاه یه سری راهنمایی بهم بدین و این که کدوم از این دو دانشگاه برای رشته های مهندسی بهتر هست؟
کسی تا حالا این دانشگاه ها رو رفته ؟ سطح علمیشون چجوریه؟؟

MVGroup
23-07-2015, 11:44
سلام دوستان . میخواستم درباره ی این دو دانشگاه یه سری راهنمایی بهم بدین و این که کدوم از این دو دانشگاه برای رشته های مهندسی بهتر هست؟
کسی تا حالا این دانشگاه ها رو رفته ؟ سطح علمیشون چجوریه؟؟

سلام.
منظورتون از دانشگاه صنعتی بابل همون دانشگاه نوشیروانی هست؟
نوشیروانی از بابلسر (دانشگاه مازندران) برای مهندسی بهتره. چون نوشیروانی مختص رشته های فنی مهندسی هست. کدوم رشته می خواهید برید؟

moderntalking98
23-07-2015, 12:16
سلام.
منظورتون از دانشگاه صنعتی بابل همون دانشگاه نوشیروانی هست؟
نوشیروانی از بابلسر (دانشگاه مازندران) برای مهندسی بهتره. چون نوشیروانی مختص رشته های فنی مهندسی هست. کدوم رشته می خواهید برید؟

ممنون از پاسخ . بله همون نوشیروانی
من شخصا تو فکر رشته های نرم افزار یا مهندسی مکانیک هستم . البته باید مشورت کنم کدوم یکیش بازار کارش بهتره . شما تجربه ای از این رشته ها ندارید؟

MVGroup
23-07-2015, 12:37
ممنون از پاسخ . بله همون نوشیروانی
من شخصا تو فکر رشته های نرم افزار یا مهندسی مکانیک هستم . البته باید مشورت کنم کدوم یکیش بازار کارش بهتره . شما تجربه ای از این رشته ها ندارید؟

در مورد بازار کارشون اطلاع ندارم.
در مورد وضعیت رشته ها از نظر فنی در دانشگاه نوشیروانی: رشته نرم افزار سطح اساتیدش خوب نیست. ولی مکانیک وضعیت بهتری داره.

aryux
23-07-2015, 16:18
سلام .. میخواستم راجع به سطح علمی دانشگاه صنعتی بابل در رشته برق مخابرات بپرسم و هم چنین در مورد جو دانشگاه و شهر بابل .. ممنون میشم در این باره اطلاعاتی در اختیارم بذارید

MVGroup
23-07-2015, 19:42
سلام .. میخواستم راجع به سطح علمی دانشگاه صنعتی بابل در رشته برق مخابرات بپرسم و هم چنین در مورد جو دانشگاه و شهر بابل .. ممنون میشم در این باره اطلاعاتی در اختیارم بذارید

سلام.
برق مخابرات دانشگاه نوشیروانی متوسط هست (عالی نیست، بد هم نیست). تو رشته برق این دانشگاه، فقط گرایش مخابرات هست که یک "استاد تمام" داره. (آقای "آقا گل زاده") که این یک مزیت به حساب میاد. »»» لیست اساتید رشته برق دانشگاه نوشیروانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از نظر فنی با کدوم دانشگاه می خواهید مقایسه کنید؟
منظورتون از "جو دانشگاه و شهر بابل" از چه نظر هست؟

moderntalking98
23-07-2015, 22:01
ایا این دانشگاه خوابگاه داره ؟ کلا ارزش داره که بیای اونجا درس بخونی یا بری دانشگاه تبریز؟:n26:

MVGroup
23-07-2015, 22:18
ایا این دانشگاه خوابگاه داره ؟ کلا ارزش داره که بیای اونجا درس بخونی یا بری دانشگاه تبریز؟:n26:

متأسفانه دانشگاه نوشیروانی از نظر خوابگاه خیلی سخت گیری می کنه. من از سال 87 اون جا بودم. اون موقع تعداد پذیرش ها نصف الآن بود. با این حال همون موقع مشکل خوابگاه وجود داشت. با این که الآن ظرفیت پذیرش 2 برابر یا شایدم بیش تر شده، ولی ظرفیت خوابگاه هیچ تغییری نکرده. برای همین محدودیت های زیادی می ذارن. تا جایی که اطلاع دارم ابتدا به روزانه ها خوابگاه می دن و اگه جا بود، بعد به شبانه ها می دن. روزانه ها هم به هر کسی نمی دن و فاصله محل سکونت تا دانشگاه رو در نظر می گیرن. یادمه یکی از بچه های تازه ورودی از شیراز اومده بود چون شبانه بود 1 هفته مجبور شد تو مسجد خوابگاه بمونه تا نوبت رسیدگی به بچه های شبانه بشه و بهش خوابگاه بدن.
معمولاً از بچه ها که بپرسی می گن: دانشگاه های شهرستان ها (به جز چند شهر بزرگ) همگی در یک سطح علمی هستن و پیشنهاد می کنن دانشگاهی که به محل زندگیتون نزدیک تر هست رو انتخاب کنید.

aryux
23-07-2015, 23:40
من در مقایسه با دانشگاه های گیلان و اراک و صنعتی اراک میپرسم .. باید اضافه کنم که خودم اهل اراک هستم و برای این از شهر بابل میپرسم چون قصد ندارم از خوبگاه استفاده کنم. منظورم هم از جو دانشگاه جو علمی و فرهنگی آن بود.

MVGroup
23-07-2015, 23:55
من در مقایسه با دانشگاه های گیلان و اراک و صنعتی اراک میپرسم .. باید اضافه کنم که خودم اهل اراک هستم و برای این از شهر بابل میپرسم چون قصد ندارم از خوبگاه استفاده کنم. منظورم هم از جو دانشگاه جو علمی و فرهنگی آن بود.

از نظر علمی دانشگاه های شهرهای کوچک تفاوت بارزی با هم ندارند.

aryux
24-07-2015, 00:19
از نظر علمی دانشگاه های شهرهای کوچک تفاوت بارزی با هم ندارند.

ممنون از پاسخ .. میتونم بپرسم شما دانشجوی برق صنعتی بابل هستید ؟ صنعتی بابل حدود 30 استاد در رشته برق داره ولی این تعداد در اراک 5 است .. حال با این توصیفات نظر شما رو میخواستم بدونم ؟

MVGroup
24-07-2015, 05:30
ممنون از پاسخ .. میتونم بپرسم شما دانشجوی برق صنعتی بابل هستید ؟ صنعتی بابل حدود 30 استاد در رشته برق داره ولی این تعداد در اراک 5 است .. حال با این توصیفات نظر شما رو میخواستم بدونم ؟

بله من برق (قدرت) نوشیروانی خوندم. من مقایسه ای که گفته بودم بین دانشگاه های گیلان، نوشیروانی و شاهرود بود که شنیده بودم بین این ها تفاوت چندانی از نظر علمی وجود نداره.
در مورد دانشگاه اراک بهتره با کسی که تو این دانشگاه تحصیل کرده مشورت کنید و در مورد سابقه دانشگاه، رشته، اساتید و... بپرسید. (خودتون که اهل اراک هستید می تونید برید دانشگاه و از دانشجوها بپرسید.)

alisun
24-07-2015, 22:08
با سلام به دوست عزیز من ترم6 مکانیک نوشیروانی هستم.وضعیت استادا تو مکانیک بهتر از برقه از نظر استاد تمام سخت گیری...ولی از رفیقام شنیدم استادای برقش سخت گیرن

aryux
25-07-2015, 10:53
با سلام به دوست عزیز من ترم6 مکانیک نوشیروانی هستم.وضعیت استادا تو مکانیک بهتر از برقه از نظر استاد تمام سخت گیری...ولی از رفیقام شنیدم استادای برقش سخت گیرن

سلام دوست عزیز .. ممنون از پاسخ .. شما دانشگاه رو از نظر سطح علمی چطور ارزیابی می کنید ؟ همینطور ممنون میشم درباره ی جو کلی دانشگاه و شهر بابل اطلاعاتی در اختیارم بذارید.