PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لب تاب برای رشته مدیریت

یه انسان
23-07-2015, 08:10
سلام،من یه لب تابی برای یکی از دوستام میخوام رشتش امور اداری(تو لیسانس مدیریت) زیر ۲۵۰۰ باشه لنوو نباشه و اینکه بیشتر برای فیلم دیدن و جابه جایی زیاد هم داره ،سبک باشه کیفیت صفحه نمایشش خوب باشه امکانات خوبی داشته باشه،شارژ دهی خوب داشته باشه ،شما کدوم لب تاب را پیشنهاد میکنید،یکی اینه و یه مدل ایسوس دارهکه نمیدونم کدومو پیشنهاد بدم
ACER Aspire V5،asus X550

asus K555LN،

HP ENVY 15-k007ne

TOSHIBA Satellite S50-B-136

از لونجایی که بعضی از مدلا این برند ها با چند کانفیگ مختلف وارد بازار میشند میشه بگین دقیقا کدوم خوبه من خودم به شخصه ایسر در نزم بود ولی این چند مورد هم گیج میکنند

mhda69
23-07-2015, 10:38
بر اساس تجربه لپتاپ های لنوو معمولا بهترین شارژدهی رو دارن ک شما لنوو نمیخاین...البته کیفیت صفحه شون خیلی خوب نیس...
تو این قیمت زیاد نمیتونین روی کیفیت صفحه مانور بدین همه در یه حدن با تلورانس ماکزیمم 20%

ب نظرم
ASUS K555LD - C

گزینه خوبیه نسبتا...
اگرم نظرتون روی لنوو عوض شد

Lenovo IdeaPad Z5070 - B

مورد مناسبیه از لحاظ رزولوشن صفحه FULL HD ...

اون TOSHIBA Satellite S50-B-136 هم از لحاظ کیفیت صفحه IPS FULL HD و سبک بودن از بقیه بهتره اما خب مشخصات CPU و RAM و...از بقیه ضعیف تره DVDRW هم نداره...
البته یه کانفیگ دیگم داره با مدل دقیق TOSHIBA Satellite S50-B-11J ک قوی تره اما حدود 150 تومن از بودجه شما بالاتره...
همه اینا تو دیجیکالا هس برین مشخصات دقیق رو ببینین نظرات ملت رو هم بخونین بهتره واس تصمیم گیری...

یه انسان
24-07-2015, 11:01
تا 2200 میشه دقیق تر بگید کدوم بهتره ؟و تا چند سال براش دووم داشته باشه؟