PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی

ali.k77
22-07-2015, 21:43
سلام دوستان من میخوام فردا یا پس فردا یک گوشی بخرم . پولم هم حداکثر 700 هزار تومانه. بالاخره پس از جست و جو تو اینترنت خودم مدل جی 3 بیت الجی رو انتخاب کردم ولی تو برخی سایت ها مثل زومیت نوشته خیلی هنگ و لگ داره
ال میخواستم بدونم که آیا واقعا الجی جی 3 بیت اینقدر ضعیف و بده؟؟
بعد من گوشی هوآوی پی 8 لایت رو دیدم که رمش 2 گیگ هست و دوربینش بهتره هم جلو هم سلفی
می خواستم بدونم آیا میشه به هوآوی اطمینان کرد؟
تو نظرات جی 3 بیت همه تقریبا راضی هستند ولی تو هوآ<ی 50 درصد گوشیشون تو روزای اول ایراد پیدا کرده
من دوستم گلکسی اس 3 داره که خیلی روونه ولی چون قدیمیه نمی خرمش میخواستم بدونم جی 3 بیت می تونه مث اون باشه؟
لطفا جواب دهید

mhda69
23-07-2015, 09:51
دوست عزیز اگر اشتباه نکنم این حداقل سومین یا شایدم چهارمین تاپیک مشاوره خرید این گوشیه ک میزنی...البته ناراحت نشیا اما خب ب نظرم تا این حد حساسیت و وسواس خوب نیست رفیق...

ب نظر من اگر تهرانی تشریف ببر پاساژ چارسو یا بازار موبایل اونجا تقریبا هررررر مدلی و هر مارکی از گوشیا از گوشی 200 تومنی تا 2میلیونی روشن هس و میتونی باهاشون ور بری...گوشی مد نظرتو تو غرفه مربوطه پیدا کن و دستت بگیر باهاش یه ربعی کارکن...ببین کدوم بیشتر ب دلت میشینه...تمام ابهامات و سوالات هم برطرف میشه...
چون مشاوره از راه نت و انجمن تا یه حدی مفیده از لحاظ مشخصات و اینا...بعدش بهتره خودت بری گوشیو دستت بگیری...
مبارکت باشه
یاعلی

ali.k77
23-07-2015, 13:11
واسه من مهم اینه که گوشی که میخرم زیاد هنگ و لن نداشته باشه و واسه همین الجی جی 3 بیت رو انتخاب کرده بودم ولی راستش میگن خیلی هنگ و نگ داره من فقط میخوام یه گوشی خوب داشته باشم نه در حد اینکه همه چیزش عالی باشه. حالا جی 3 بیت میتونه واسه دو سه سال پاسخگو باشه من واسه شبکه های اجتماعی و بازی هایی با گرافیک نچندان بالا میخوام و یخوام هنگ نکنه فقط همین
راستی تو تبریز هم جایی هست مث پاساژ چارسو؟؟