PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع شدن اینترنت اینترنت در 7

changi22
21-07-2015, 21:10
سلام خسته نباشید ....
من اینترنتم قطع شده هر کار کردم فایده نداشت تو کنترل پنل عکس ضربدر داره و وقتی روی local کلیک میکنم گیزنه diagnose میزنم و گزینه fix میزنم تصویر دوم میاد
ریست کردم دوبباره تعریف کردم
مودمو خاموش روشن کرم
فایده نداشت لطفا راهنمایی کنید
تصویر اول که ضربدر داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۵۰۷۲۱_۲۰۵۱۵۹.jpg

تصویر دوم که فیکس میزنم ارور میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۵۰۷۲۱_۲۱۱۹۵۳.jpg

vissoto
22-07-2015, 04:30
سلام

در قسمت جستجوی منوی استارت بنویسید Device manager و پس از احرای Device manager با راست کلیک بر کارت شبکه و انتخاب Uninstall ؛ درایور را حذف کنید و سیستم را ریستارت کنید.
اگر ویندوزبه صورت خودکار کارت شبکه را شناسایی نکرد ؛ درایور آن را نصب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با دکمه پشت مودم آن را به صورت کامل ریست (Reset) و دوباره تنظیم کنید.

changi22
22-07-2015, 07:07
سلام من این کارم کردم unistall زدم بعد تو قسمت deivce mange اون بالا گزینه scan for... زدم شناخت نصب میکرد ولی باز ضربدر داشت مودمم ریست کردم دوباره تعریف کردم چراغا سبز میشه ولی باز ضربدره... ولیی به حالی که گفتی حذف کن و ریست کن خود ویندوز بشناسه و مودم ریست کنم بعد تعریف به این تررتیبب نکردم .. ولی اینم بگم اول وارد مودم میشد الان چون ضربدر داره وارد 192.168.1..1 نمیشه...

abs-j
29-07-2015, 10:08
سلام من این کارم کردم unistall زدم بعد تو قسمت deivce mange اون بالا گزینه scan for... زدم شناخت نصب میکرد ولی باز ضربدر داشت مودمم ریست کردم دوباره تعریف کردم چراغا سبز میشه ولی باز ضربدره... ولیی به حالی که گفتی حذف کن و ریست کن خود ویندوز بشناسه و مودم ریست کنم بعد تعریف به این تررتیبب نکردم .. ولی اینم بگم اول وارد مودم میشد الان چون ضربدر داره وارد 192.168.1..1 نمیشه...

سلام یه بار کابل شبکه رو هم چک کنید ممکنه کابلتون دچار قطعی شده باشده یا سوکتش خاک گرفته باشه. از عکس دومت مشخصه که ارتباط بین سیستم و مودم قطعه.