PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس فلش که تمام فایل ها را داخل یک فایل میبرد

masoudtr
20-07-2015, 11:57
این ویروسی که تمام فایل های فلش را داخل یک فایل به اسم و نام فلش میبرد چجوری از روی سیستم ام حذف کنم ؟
با چه انتی ویروسی؟
از روشی که تو cmd بنویسم atribute و.... از داخل فلش حذف اش میکنم ولی تا به سیستم میزنم دوباره ویروسی میشه
چه کنم؟

ali_mohandes
20-07-2015, 12:53
باید هم سیستم هم فلش به یک انتی ویروس اپدیت اسکن بشه

M.Hashemi
20-07-2015, 20:53
با سلام
یا باید از ضدویروس های قابل حمل مانند drweb cureit و Norton Power Eraser استفاده کنید.
و یا از دیسک های نجات مختلف مانند kaspersky و bitdefender و avira و ...
---
بعد از پاک سازی سیستم یک انتی ویروس قوی نصب کنید و فلش خود را نیز اسکن کنید و سپس با استفاده از همان دستور attrib فایل ها را بازیابی کنید.
با تشکر

masoudtr
28-07-2015, 00:09
انتی ویروس های مختلف نصب کردم هیچ کدوم نشناختن
یک روش مشخص بدید به من لطفا

M.Hashemi
28-07-2015, 11:04
با سلام
1- نرم افزار های زیر را دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2- اینترنت را قطع کنید.
3- با نرم افزار KVRT.exe کل سیستم را در safe mode اسکن کنید و هرچی پیدا کرد پاک کنید.
4- با نرم افزار tdsskiller.exe کل سیستم را در Safe Mode اسکن کنید و هرچی پیدا کرد پاک کنید.
5- اینترنت را وصل کنید و malwarebytes antimalware را در safe mode نصب کنید و اپدیت کنید و کل سیستم را اسکن کنید و هرچی پیدا کرد پاک کنید.
6- و سپس با ccleaner سیستم را پاک سازی کنید.
* سپس هیچ فلشی را به سیستم وصل نکنید و ابتدا یک انتی ویروس قدرتمند نصب کنید و اپدیت کنید و سپس ...
---
مشکل باید حل بشه اما اگر 1% حل نشود :
1- فایل زیر را دانلود کنید :

و از سیستم خود یک گزارش تهیه کنید و اپلود کنید و توی همین پست قرار بدهید تا ببینم مشکل از کجاست.
با تشکر

masoudtr
28-07-2015, 17:24
همه را باید نصب کنم واجراشون کنم؟
لینک سوم کار نمیکنه؟
منظورت از انتی ویروس قوی چی هست همون را نصب کنم؟
لینکش را بده

elham_mar
28-07-2015, 17:42
سلام منم دقیقا همین مشکل رو داشتم فقط شما نگفتید یه شورت کات از فایلاتون درست میشهداخل فلش یا یه پوشه که هیدن شده؟
اما من از آنتی ویروس نود ورژن 6 استفاده کردم آپدیت مال همون روز بود.آپدیت کردم درحالت safemode این ویروس رو از بین میبره اما بعضی وقتا ویروس از بین میره ولی اصطلاحا میگن دموی ویروس مونده یعنی خود ویروس به رحمت خدا رفته فقط تاثیرش هنوز مونده اگر همچین مشکلی داشتید ایمیل بدید راه حل رو بگم فعلا همون نود ورژن 6 آبدیت کنید ببینید چطور میشه اگه مشکلی بود اینم ایمیل منelhammardanii70@yahoo.com

M.Hashemi
28-07-2015, 20:09
با سلام
1- این گونه مخرب ها پایه شون یکی هست به همین دلیل شما فکر می کنید همون مخرب است اما امکان داره متفاوت باشه مثلا مخرب new folder چندین نسخه دارد و یا مخرب debris نیز به همین ترتیب.
2- اولین قانون در امنیت بروز بودن است، اخرین نسخه eset نگارش 8.0.312.0 که باید حتما از سایت اصلی یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود شود.
3- معمولان تائیرات این مخرب بیشتر بر روی فلش است تا خود سیستم.
---
اما برای جئابتون ممنونم
با تشکر

M.Hashemi
28-07-2015, 20:39
همه را باید نصب کنم واجراشون کنم؟
لینک سوم کار نمیکنه؟
منظورت از انتی ویروس قوی چی هست همون را نصب کنم؟
لینکش را بده
با سلام
1- دوست عزیز نرم افزار های را که معرفی کردم فقط 2 تای اخری نصبی است و دوتای اول نیاز به نصب ندارد و اجرا می شود حجم دانلود (به جزء لینک اول که حدود 95 مگابایت است) بقیه حجم کمی دارند و حتی اپدیت malwarebytes به 10 مگابایت هم نمیرسه اما حتما همه را دانلود کنید.
لینک اول با حجم 95 مگابایت و به اپدیت هم نیاز ندارد - نیاز به نصب هم نیست
لینک دوم 4 مگابایت و به اپدیت هم نیاز ندارد - نیاز به نصب هم نیست
لینک سوم 23 مگابایت و با اپدیت 10 مگابایت - به نصب نیاز دارد و حتی اگر سیستم هم الوده نباشد توصیه می شود نصب کنید.
لینک چهارم 6 مگابایت و به اپدیت نیاز ندارد - به نصب نیاز دارد و حتی اگر سیستم هم الوده نبود توصیه می شود نصب کنید (برای optimize سیستم)
اگر اشتباه نکنم حجم کل حدود 138 مگابایت می شود
2- لینک ها را چک کردم همه سالم هستند، اما با این حال لینک سوم می شود malwarebytes antimalware که میتونید خودتون از سایت زیر free را دانلود کنید :

3- نمیتونم 100% بگم چه انتی ویروسی برای شما مناسب است چون اطلاعی از کار شما ندارم، بهترین کار این هست که در تاپیک زیر این سوال را بپرسید :

اما فعلا توصیه من به شما این است که اول انتی ویروس قبلی را پاک کنید و سپس eset را از لینک زیر دانلود کنید :

* برای این گفتم eset چون معمولا کاربران باهاش مشکل ندارند و لایسنسش هم فراوان است
* برای این که بفهمید سیستم 64 بیت است یا 32 بیت بر روی my computer راست کلیک کنید و properties را بزنید در قسمت system type نوشته
با تشکر

masoudtr
28-07-2015, 23:39
اصلا نیاز بهاین همه نرم افزار و... نبود با نصب eset شناختش و پاکش کرد
فقط مشکلم اینه اپدیت نمیشه و اخرای اپدیت شدن اش ارور میده

M.Hashemi
29-07-2015, 08:19
با سلام
در قسمت Advanced Setup گزینه ی Update و سپس settings را انتخاب کنید و دکمه clear را بزنید و سپس دوباره اپدیت کنید.
اگر درست نشد در تاپیک زیر اعلام کنید :

با تشکر

elham_mar
29-07-2015, 17:40
سلام خوب چطور شد؟
وقتی با نود پاکش کردین الان مشکل چیه؟
کلا پاک نشده مگه؟