PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نمایش ناگهانی Taskbar حین کار با ویندوز

trainer
19-07-2015, 22:42
درود

دوستان من بعد از تعویض ویندوز در حین انجام کارهای روزمره " فیلم ، اینترنت ، موزیک " فوکوس ویندوز خودکار میره روی تسکبار و برمیگرده روی حالت عادی . منظورم اینه که وقتی دارم فیلم نگاه میکنم برای چند ثانیه تسکبار نمایش داده میشه و دوباره محو میشه . یا توی کار عادی هم تسکبار میاد بالا " فوکوس رو میگیره به خودش " و دوباره به حالت معمولی برمیگرده ؟ زیادی رو مخه .مخصوصا موقع فیلم نگاه کردن

لطفا کمک کنید

سپاس:n12:

Ali_RNT
20-07-2015, 07:31
ممکنه ی برنامه باشه که در پس زمینه به فعالیت میپردازه.راح حل پیشنهادی من به این صورته:

اول ببینید که برنامه ای باعث این مشکل میشه یا خود ویندوز، برای اینکار یه برنامه برای بالا بردن سرعت اجرای بازی ها بگیرید و اجرا کنید (چون این برنامه فعالیت های پس زمینه رو متوقف میکنه) و کمی با کامپیوتر کار کنید.اگه مشکلی پیش نیومد مشکل از یه فعالیت پس زمینه هستش.

حالا باید برنامه های Startup (برنامه هایی که موقع روشن شدن ویندوز به طور خودکار اجرا میشن) رو غیر فعال کنید. امن ترین راه برای اینکار اینه که Task manager رو با راست کلیک روی تسک بر اجرا کنید و به سربرگ startup برید. بعد همه ی برنامه ها به جز آنتی ویروس (اگه بهش اعتقاد دارید) رو غیر فعال کنید.

کامپیوتر رو ری استارت کنید و ببینید که مشکل باقیست یا خیر.

نتیجه کار را اینجا مطرح کنید.

برای افزایش سرعت بازی میتونید از GBoost ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

trainer
21-07-2015, 09:01
ممکنه ی برنامه باشه که در پس زمینه به فعالیت میپردازه.راح حل پیشنهادی من به این صورته:

اول ببینید که برنامه ای باعث این مشکل میشه یا خود ویندوز، برای اینکار یه برنامه برای بالا بردن سرعت اجرای بازی ها بگیرید و اجرا کنید (چون این برنامه فعالیت های پس زمینه رو متوقف میکنه) و کمی با کامپیوتر کار کنید.اگه مشکلی پیش نیومد مشکل از یه فعالیت پس زمینه هستش.

حالا باید برنامه های Startup (برنامه هایی که موقع روشن شدن ویندوز به طور خودکار اجرا میشن) رو غیر فعال کنید. امن ترین راه برای اینکار اینه که Task manager رو با راست کلیک روی تسک بر اجرا کنید و به سربرگ startup برید. بعد همه ی برنامه ها به جز آنتی ویروس (اگه بهش اعتقاد دارید) رو غیر فعال کنید.

کامپیوتر رو ری استارت کنید و ببینید که مشکل باقیست یا خیر.

نتیجه کار را اینجا مطرح کنید.

برای افزایش سرعت بازی میتونید از GBoost ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.

درود

دوست عزیز من اون نرم افزار رو نتونستم اجرا کنم . ارور میداد حین اجراش / به جاش یه نرم افزار دیگه با همین کارایی نصب کردم " razer game booster " . فکر کنم اکی شده . اما اینا رو هم قبلش Disable کردم . حالا من عکس بخش استارتاپ رو براتون اپ کردم . ممنون میشم یه نگاهی بهش بندازید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali_RNT
21-07-2015, 13:28
مشکل ممکنه از هر کدوم از این برنامه ها باشه. به نظر من بهتره همرو غیر فعال کنید تا سرعت کامپیوتر هم یکم افزایش پیدا کنه

Sent from my GT-I8200 using Tapatalk