PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شناخت هارد دیسک به عنوان USB!

darush 00
17-07-2015, 22:56
سلام

عکس واضحه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه درایور به اسم JMicron توی dvd مادربرد بود اونو نصب کردم فکر کنم همچین شد، الان میخوام حذفش کنم ارور crash
میده اجازه نمیده پاک شه

الان خطری هارد رو تهدید میکنه؟! چیکار باید بکنم برگرده حالت عادی؟

ممنون

ata.royalfalcon
18-07-2015, 00:42
سلام

عکس واضحه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه درایور به اسم JMicron توی dvd مادربرد بود اونو نصب کردم فکر کنم همچین شد، الان میخوام حذفش کنم ارور crash
میده اجازه نمیده پاک شه

الان خطری هارد رو تهدید میکنه؟! چیکار باید بکنم برگرده حالت عادی؟

ممنون

سلام .

مشکلی برای هارد دیسکها ایجاد نمیشه . در واقع یه قابلیت جداسازی و یا متصل کردن هارد دیسک به سیستم بصورت Hot plug یا Hot swapping هست . البته برای هارد دیسکهایی که ویندوز یا هر سیستم عامل دیگه ای نصب شده نمیتوان اینکار رو انجام داد .

به هر حال اگر نمیخواهید چنین چیزی رو ببینید ، برید به Device manager و از قسمت Storage controllers روی کنترلر مورد نظر (در اینجا JMicron) دابل کلیک کنید و برید به قسمت policies و تیک گزینه Enable safely remove disk رو بردارید و سیستم رو ریبوت کنید (عکس زیر) .