PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید خودرو تا 38 تومن

smsoft
17-07-2015, 20:53
سلام به همه دوستان
راستش من چند وقتیه قصد خرید ماشین دارم ولی واقعا گیج شدم!
تو هرجایی یه چیزی میگن!
من تا 38 تومن میتونم هزینه کنم حالا یه مقدار بالا پایینش مسئله ای نیست.
محل کارم حدود 30 کیلومتر تا محل زندگیم فاصله داره(جاده قم تهران) و هرروز میخوام با ماشین خودم برم، مسافرت آنچنانی نمیرم نهایتا سالی دوسه بار تا مسافت 500-600 کیلومتر.
خرج کم و بی دردسری برام واقعا مهمه، خرجای روتین مهم نیست ولی اینکه هرروز رو دستم خرج عمده بزاره دیگه قابل تحمل نیس.
مجرد هستم و نیاز به ماشین همچین جادار ندارم، ضمنا تازه گواهینامه گرفتم و تاحالا هم ماشین نداشتم:n02:
با پراید کلا مشکل دارم و خوشم نمیاد ازش!
نظر خودم روی 206 اس دی یا سمند بود که انقدر از هرکدوم بدی خوندم تو نت پاک دیوانه شدم!
به نظرتون چه مدلی مناسبه برای من؟ممنون میشم تا اونجا که امکانش هست کامل راهنمایی کنید!
پیشاپیش ممنون!:n16:

Pourya-pc
18-07-2015, 00:27
سلام به همه دوستان
راستش من چند وقتیه قصد خرید ماشین دارم ولی واقعا گیج شدم!
تو هرجایی یه چیزی میگن!
من تا 38 تومن میتونم هزینه کنم حالا یه مقدار بالا پایینش مسئله ای نیست.
محل کارم حدود 30 کیلومتر تا محل زندگیم فاصله داره(جاده قم تهران) و هرروز میخوام با ماشین خودم برم، مسافرت آنچنانی نمیرم نهایتا سالی دوسه بار تا مسافت 500-600 کیلومتر.
خرج کم و بی دردسری برام واقعا مهمه، خرجای روتین مهم نیست ولی اینکه هرروز رو دستم خرج عمده بزاره دیگه قابل تحمل نیس.
مجرد هستم و نیاز به ماشین همچین جادار ندارم، ضمنا تازه گواهینامه گرفتم و تاحالا هم ماشین نداشتم:n02:
با پراید کلا مشکل دارم و خوشم نمیاد ازش!
نظر خودم روی 206 اس دی یا سمند بود که انقدر از هرکدوم بدی خوندم تو نت پاک دیوانه شدم!
به نظرتون چه مدلی مناسبه برای من؟ممنون میشم تا اونجا که امکانش هست کامل راهنمایی کنید!
پیشاپیش ممنون!:n16:

بهترین گزینه برای شما ۲۰۶ اس دی هست . به نسبت سمند و پارس کیفیت بهتری داره و از نظر موتوری خیلی کم ایرادتر بوده . از نظر مصرف سوخت هم کاملا کم مصرف هست .صفر کیلومترش تا ۵-۶ سال خرج نداره .
پیشنهاد ویژه :
جسارتا شما که تابه حال ماشین نداشتید کمی در ۲۰۶ اذیت میشید . دید جلو که اصلا نداره ستونای جلو به شدت جلوی دید رو میگیرن و ماشین تند و تیزی هست که خیلی راحت از کنترل خارج میشه .
پراید ماشین بدی نیست و کم خرج و راحت و ارزونتره . یه مدل ۹۱ تمیز بخرید باقی پول هم پس انداز کنید .

smsoft
18-07-2015, 09:24
بهترین گزینه برای شما ۲۰۶ اس دی هست . به نسبت سمند و پارس کیفیت بهتری داره و از نظر موتوری خیلی کم ایرادتر بوده . از نظر مصرف سوخت هم کاملا کم مصرف هست .صفر کیلومترش تا ۵-۶ سال خرج نداره .
پیشنهاد ویژه :
جسارتا شما که تابه حال ماشین نداشتید کمی در ۲۰۶ اذیت میشید . دید جلو که اصلا نداره ستونای جلو به شدت جلوی دید رو میگیرن و ماشین تند و تیزی هست که خیلی راحت از کنترل خارج میشه .
پراید ماشین بدی نیست و کم خرج و راحت و ارزونتره . یه مدل ۹۱ تمیز بخرید باقی پول هم پس انداز کنید .

ممنون از راهنماییتون
اینکه میگن 206 کوچکترین ترک جاده رو لمس میکنه و کمک فنرای خشکی داره درسته؟
راستش پراید میبینم یاد عزرائیل میفتم.درسته عمر دست خداست ولی احتیاط...

Pourya-pc
19-07-2015, 06:59
ممنون از راهنماییتون
اینکه میگن 206 کوچکترین ترک جاده رو لمس میکنه و کمک فنرای خشکی داره درسته؟
راستش پراید میبینم یاد عزرائیل میفتم.درسته عمر دست خداست ولی احتیاط...

بله کاملا درست هست . البته اس دی کمی متفاوته و عقبش بازی نسبتا خوبی داره ولی کمک های جلو مثل هاچ بک هست و مثلا روی گل میخ های جاده بسیار ناهنجار هست . به نسبت پراید شما اگر نرمی ماشین ۱۰ باشه اس دی نمره ۴ رو به خودش میگیره و هاچ بک ۲۰۶ نمره شاید ۱
پراید هم بد نیست از نظر ایمنی در شهر بهترین ماشین هست ( تصادفات با سرعت پایین )
یه نکته هم بگم .
در یک روز آفتابی پشت چراغ قرمز بودم و خیابان کمی شیب رو به جلو داشت . من ترمز دستی نکشیدم و پام روی ترمز نبود و ماشین ایستاده بود . یک لحظه اومدم عینک آفتابیم رو از داشبورد خارج کنم شاید ۵ ثانیه نشد که تا اومدم به خودم بجنبم جلوی ماشینم به عقب یک ۴۰۵ خورد با سرعتی کمتر از ۵ کیلومتر . خب چ اتفاقی افتاد ؟ کاپوت ماشینم داغون شد و از چندجا فرورفت . واقعا مسخرست یعنی این ماشین هیچ ضربه گیری و سپری نداره . اما پراید با ۵۰ کیلومتر بزن به عقب یه ماشین . واقعا هیچیش نمیشه نهایتا یکم سپر داغون بشه . تجربه داشتم که میگم .
موفق باشید .