PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با صدای کامپیوتر

sanam.b
16-07-2015, 18:01
با سلام به همه دوستان

یه کامپیوتر هست که پیشفرض صداش audio digital S/pdif (یه چیزی شبیه ضبط ماشین)
من نمی تونم با هد ست ازش استفاده کنم تو کنترل پانل بخش sound هم رفتم هیچ چیز دیگه ای هم نداره که اونو انتخاب کنم من چه جوری میتونم با هدست ازش استفاده کنم؟

sanam.b
20-07-2015, 17:48
با سلام به همه دوستان
لطف کنید بگید من این مشکل رو کجا مطرح کنم که جوابشو پیدا کنم.

stabesh
20-07-2015, 18:46
سلام
ممکنه اگر از پورتهای جلوی کیس استفاده می کنید وصل نباشند پورت پشت کیسو امتحان کنید

milad.xp
20-07-2015, 21:38
با سلام به همه دوستان

یه کامپیوتر هست که پیشفرض صداش audio digital S/pdif (یه چیزی شبیه ضبط ماشین)
من نمی تونم با هد ست ازش استفاده کنم تو کنترل پانل بخش sound هم رفتم هیچ چیز دیگه ای هم نداره که اونو انتخاب کنم من چه جوری میتونم با هدست ازش استفاده کنم؟

سلام بر شما
به نظر میرسه مشکلتون بیشتر جنبه ی سخت افزاری داشته باشه، اما:
یه سوال ازتون دارم:
خروجی کارت صداتون از نوع کواکسیال هست یا نوری یا جک 3.5 میلیمتری؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ان شاء الله که بتونم کمکتون کنم.

sanam.b
27-07-2015, 09:13
ممنون از لطف دوستان

والا این کامپیوتر ماله محیط کار و توی یه میز کامپیوتر گذاشتن که پشتش بسته است و من نمی تونم نگاه کنم که خروجیش از چه نوعیه. حتی نمی تونم بکشمش جلو چون کابلهای شبکه و پرینتر و .. کوتاه و اگه دربیاد وصل کردنشون فاجعه ست.
من خیلی پرسیدم ,آخرین جوابی که بهم دادن این بود که قسمت جلوی این کیس با ویندوز 7 سازگار نیست و باید از پشت کیس استفاده بشه که پشت کیس اصلا قابل دسترسی نیست. و منم کلا بی خیال شدم

milad.xp
27-07-2015, 17:18
با سلام مجدد به دوستان
برای اینکه مطلب ناقص نمونه و اگه بعدا یه بنده خدایی این مشکلو داشت، کارش راه بیفته، کلیه ی حالت های ممکنه بررسی میشه:
در اینجا فرض می کنیم سوکت هدست ما از نوع جک 3.5 میلیمتری هست، لذا
با توجه به تصویر موجود در پست چهار:
1- اگه خروجی جک 3.5 میلیمتری باشه، که فقط کافیه سوکت هدست رو بهش وصل کنیم.
2- اگه خروجی از نوع coaxial باشه، نیاز به مبدل کواکسیال به جک 3.5 میلیمتری هست، مطابق تصویر زیر.

3- اگه خروجی از نوع optical بود، از مبدل مربوطه استفاده میشه، تصویر زیر.

4- در این مورد که برای فعال سازی پورت های جلوی کیس استفاده میشه، شما باید روی مادربوردتون پین های spdif رو پیدا کنین، سپس با توجه به دفترچه راهنمای مادربورد اونارو به سوکت پورت کیس وصل کنید. موفق باشید.یاعلی

shahrooz82
28-07-2015, 01:04
سلام من به هدفون واسه كامپيوترم خريدم يه 5يا6ماهي ازش استفاده نكردم الان يكي از صداهاش قطع شده(سمت چپ كار ميكنه ولي سمت راست نه)لطفا جواب بديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

milad.xp
28-07-2015, 09:12
سلام من به هدفون واسه كامپيوترم خريدم يه 5يا6ماهي ازش استفاده نكردم الان يكي از صداهاش قطع شده(سمت چپ كار ميكنه ولي سمت راست نه)لطفا جواب بديد

Sent from my iPhone using Tapatalk

با سلام
دوست عزیز این بخش از انجمن مربوط به "نرم افزار و سیستم عامل" هست.
لطفا سوالاتون رو در بخش "مشکلات سخت افزاری" (آدرس زیر) مطرح کنید تا هرچه سریعتر جوابتونو بگیرین. با آرزوی موفقیت.یاعلی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید