PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ارور یعنی چی ؟؟؟display adapter

mr.maysam
15-07-2015, 10:24
NVIDIA GeForce 8400 GS (Microsoft Corporation - WDDM v1.1)
در قسمت دیوایس منیجر کنار این ارور تورده و گیم ها و فیلم ها نشون نمی ده چطور درستش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟:n03:

paveej
15-07-2015, 12:07
به نظرم درایور کارت گرافیک رو نصب نکردی.سی دی کارت گرافیک رو بزار توی درایو سی دی و هر چی اومد OK کن نصب میشه

mr.maysam
16-07-2015, 18:59
سی دی رو ندارم راه دیگه نداره
؟؟؟؟؟

donkeyoxte
16-07-2015, 19:13
؟؟؟؟؟

مدل لب تابتو بگو لینکشو بهت بدم

از HdMI استفاده میکیردی؟ به tv وصل میشدی؟

یه سر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن فایل 1 مگابایتی رو دانلود و نصب کن ببین دست میشه

paveej
17-07-2015, 16:56
؟؟؟؟؟
این لینکش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقت کن واسه ویندوز xp میخوای یا هفت یا هشت.به گمونم فیل.ت.ر ش.ک.ن هم میخواد.

توی گوگل هم اگه خواستی سرچ کن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=off&q=%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1+NVIDIA+GeFo rce+8400+GS

1334
17-07-2015, 23:34
سلام من این مشکل را چگونه حل کنم
Therewas a problem starting
c:/user\shah\appdata\temp\\mdi164.dll
The Specified Module Could Not Be Found

paveej
18-07-2015, 01:06
سلام من این مشکل را چگونه حل کنم
Therewas a problem starting
c:/user\shah\appdata\temp\\mdi164.dll
The Specified Module Could Not Be Found

فکر کنم یه برنامه رو unistall کردی ولی فایل مربوط به Startup پاک نشده.اگه اینجور باشه باس بری توی Run بنویسی msconfig .بعد روی قسمت Startup کلیک کن.توی لیست دنبال آدرس همین فایل بگرد یعنی همین آدرسی که نوشتی و تیک مربوط به اونو بردار.

1334
18-07-2015, 09:04
فکر کنم یه برنامه رو unistall کردی ولی فایل مربوط به Startup پاک نشده.اگه اینجور باشه باس بری توی Run بنویسی msconfig .بعد روی قسمت Startup کلیک کن.توی لیست دنبال آدرس همین فایل بگرد یعنی همین آدرسی که نوشتی و تیک مربوط به اونو بردار.

سلام ضمن تبریک عید سعید فطر تشکر فراوان درست شد

mr.maysam
18-07-2015, 11:38
من چند تا از درایور هارو دانلود کردم و تو قسمت دیوایس منیجر که میرم میزنم رو مبگه باس ریستارت بشه بار اول که ریستارت شد درست شد ولی دفعه بعد که روشن کردم بازم اینطوری شد چیکار کنم با هر خاموش روشن اینطوری نشه؟با پی سی

paveej
18-07-2015, 15:42
من چند تا از درایور هارو دانلود کردم و تو قسمت دیوایس منیجر که میرم میزنم رو مبگه باس ریستارت بشه بار اول که ریستارت شد درست شد ولی دفعه بعد که روشن کردم بازم اینطوری شد چیکار کنم با هر خاموش روشن اینطوری نشه؟با پی سی
اگه این مشکل بعد از نصب ویندوز به وجود اومده ممکنه ایراد از این درایورهایی باشه که دانلود کردی.شاید اگه از سایت دیگه ای دانلود کنی درست بشه.اما اگه همینجور کامپیوتر رو روشن کردی دیدی اینطوریه ممکنه ویندوز ایراد پیدا کرده باشه و با نصب یه ویندوز جدید شاید مشکل حل بشه.
بهتره مشکلت رو توی قسمت مربوط به کارت گرافیک مطرح کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]