PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروشگاه قابل اعتماد برای موبایل که محصولات رو بدون گارانتی ولی واقعا آکبند و صفر بفروشه؟

K!ng of th3 K!ngs
09-07-2015, 03:07
تو ایران گوشی با گارانتی میخریم چون فقط اینجوری مطمئنیم اصل هست، نه به خاطر برخورداری از گارانتی. که خودش خد اقل 100 هزار پول اضافه باید بدی.
حالا کسانی که تجربه دارید میشه بگید کجا توی تهران هست که محصولات اصل و صفر و پلمپ ولی بدون گارانتی بفروشه؟ چون بعضی از جاهایی که بدون گارانتی هستن هم گوشی دست دوم رو دوباره بسته بندی میکنن میفروشن یا از جعبه اش چیز میز ب میدارن

fa_shinobi
09-07-2015, 15:43
گارانتی بنظر من هم چیز اضافه و بی معنی ایه. چون هیچی جزو گارانتی حساب نمیشه. بنظر من از هر کجا که خرید میکنید چه با گارانتی چه بدون گارانتی، حتما ازش دوسه روز ضمانت تعویض بگیرید که اگه مشکلی داشت همون روز اول نخواید بدین درستش کنن. براتون تعویضش کنه

K!ng of th3 K!ngs
10-07-2015, 00:18
دقیقا منم همینو میگم اصلا توی ایران گارنتی رو من فقط برای اطمینان از اصل بودن میگیرم. وگرنه هزار تا بهونه بلدن بیارن که عیبی که درست شده شامل گارانتی نمیشه...

ولی خب بعضی فروشگاه ها مخصوصا توی علائدین هستن که حتی گوشی دست دوم رو دوباره بسته بندی میکنن و میفروشن. ... بعضی ها هم اوازم جانبی اش رو بر میدارن.
حالا برای اطمینان از اینکه دستگاه آکبند و صفر بوده چه روشی قابل اطمینانه؟
fa_shinobi