PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مدیریت جداول

single.girl
08-07-2015, 19:02
با سلام.خواهش میکنم کمکم کنید!من دارم یه سایت مدرسه هوشمند برا پروژه ام میسازم یکی از امکاناتی که گذاشتم نمایش لیسست معلمانه.یه جدول ساده که اطللاعات جدول معلم در دیتا بیس رو نشون میده.ولی باید امکانی برای مدیر سایت باشه که این جدول معلمان رو ویراش کنه.مثلا اطلاعات این معلم رو تغییر بده!من چیکار میتونم بکنم؟اثلا دسترسی به داده های نمایش داده شده نیست که من بخوام براش امکان ویرایش بذارم!مثلا اگه بخوام جلوی هر معلم دکمه ویرایش بذارم که نمیشه!تعداد معلم ها معلوم نیست کم و زیاد بشه!خواهش میکنم کمکم کنید!آیا برای نمایش لیست معلمان از ابزار دیگه ای باید استفاده کنم؟چیکار کنم؟

tabriz-info
09-07-2015, 00:49
با سلام.خواهش میکنم کمکم کنید!من دارم یه سایت مدرسه هوشمند برا پروژه ام میسازم یکی از امکاناتی که گذاشتم نمایش لیسست معلمانه.یه جدول ساده که اطللاعات جدول معلم در دیتا بیس رو نشون میده.ولی باید امکانی برای مدیر سایت باشه که این جدول معلمان رو ویراش کنه.مثلا اطلاعات این معلم رو تغییر بده!من چیکار میتونم بکنم؟اثلا دسترسی به داده های نمایش داده شده نیست که من بخوام براش امکان ویرایش بذارم!مثلا اگه بخوام جلوی هر معلم دکمه ویرایش بذارم که نمیشه!تعداد معلم ها معلوم نیست کم و زیاد بشه!خواهش میکنم کمکم کنید!آیا برای نمایش لیست معلمان از ابزار دیگه ای باید استفاده کنم؟چیکار کنم؟

خوب شما باید یک صفحه مدیریت درست کنید که بتونید ویرایش یا معلم جدید اضافه کنید

هم میتونید این قسمت رو تو صفحه جدا گانه درست کنید

هم اینکه تو همون صفحه که لیست رو نشون میده جلو هر معلم ویرایش هم قرار بدید بسته به سلیقه خودتون داره

شما دارید صفحه داینامیک طراحی میکنید پس لازم نیست تعداد مشخص باشه

به عنوان مثال وقتی لیست معلم ها از جدول فراخوانی میشه برای هر کدوم یک شناسه در نظر گرفته شده و ویرایش بر پایه اون شناسه انجام میشه
این که دلیل میارید نمیتونم دکمه ویرایش بزارم چون تعداد معلم ها معلوم نیست یعنی چی؟

شما اصلا نا محدود معلم داشته باش برای هر کدوم میتونید دکمه ویرایش داشته باشید همچنین حذف و ....