PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شکایت از بامیلو

MH.Mousavi
08-07-2015, 15:25
سلام
روزتون بخیر
دوستان من یک گوشی Galaxy Ace 4 از توی سایت بامیلو سفارش دادم که توی سایت مشخصاتش رو 2 هسته ای و با دوربین 5 نوشته بود(G313HU) وقتی گوشی رو دریافت کردم و دیدم روش نوشته Galaxy ace 4 جعبه رو باز کردم شروع کردم به تست کردن که دیدم گوشی خیلی کنده و کیفیت دوربینش خیلی پایین به خاطر همین شک کردم که شاید همون گوشی نباشه باری همین با جستجو متوجه شدم که این گوشی دو مدل G313HU و G313H داره که مدلی که برای من فرستادن تک هسته ای هست و دوربین 3.2
حالا با بامیلو هرچی تماس میگیرم میگن چون باز کردی پس نمیگیریم خوب شما خودتون رو بزارید جای من ، من از کجا باید میدونستم که Galaxy ace 4 دو مدل داره و از کجا باید میدونستم باید از کجای رو جعبه تشخیص بدم چیه اصلا من نمیدونستم که اونی که سفارش دادم G313HU هست و فکر میکردم همین اسم ace 4 کفایت میکنه من خبره بازار موبایل نیستم که از همه این چیزها سر در بیارم و از رو جعبه گوشی که تا حالا ندیدم تشخیص بدم اون گوشی که سفارش دادم نیست
دوستان میخواستم نظر شما رو بدونم ایا حق با من هست یا بامیلو که نمیخواد گوشی رو پس بگیره
از فاکتور و گوشی عکس گرفتم ضمیمه کردم
چیزی که من متوجه شدم این هست که بامیلو جنس هایی رو که تامین کننده هاش میفرستن رو اگر مشتری برگشت بزنه با کمال میل قبول میکنه ولی اگر تامین کننده جنس خودش باشه
حاضره خریدار ضرر کنه و لی خودش ضرر نبینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امير موسر
08-07-2015, 15:56
تو فاکتور زده HU ولی گوشیو H فرستادن !؟
عدم تطابق فاکتور با کالا و حق با شماست ! زنگ بزن داد و بیدا کن !

MH.Mousavi
08-07-2015, 16:06
زنگ زدم یک هفته منو سر دووندن اول تشکر کردن گفتن بررسی میکنیم عوض میکنیم ولی تو طول این یه هفته هر چی زنگ زدم نه کسیو فرستادن حرفشون رو هم عوض کردن گفتن نه چون باز شده ما مسئولیتی مداریم اخه من از کجا از روی جعبه باید میفهمیدم اینی که فرستادن با اونی که سفارش دادم فرق داره و کلا یه چیزه دیگس
فعلا تو سایت enamad شکایت کردم

IRAN_KING
08-07-2015, 17:29
اول خودت باید چک میکردی درست فرستادن یا نه بعد باز میکردی حالا که باز شده اگه امکانش هست حضوری برو.

javad2015
08-07-2015, 17:54
این یه کلاه برداری مشخص هست.قطعه ای رو سفارش دادی ولی چیز دیگه فرستاندن.بهاننه باز کردنشون هم به درد خودشون میخوره.

amin_947
08-07-2015, 20:15
فکر کنم پلیس فتا شکایت کنید بهتر باشه

Milad4171
08-07-2015, 20:51
سلام.اینا چرت و پرت میگن میشه کالای باز شده هم مرجوع کرد. ولی چون ممکنه تقاضای مرجوعی زیاد بشه و دردسرش هم بیشتر بشه کلا این قضیه رو کنسل کردن که هرکی فکر نکنه اگه باز کنم بازم پس میگیرن ولی این موضوع شدنیه
به نظر من اصلا نباید کوتاه اومد اگر بین فاکتورو کالا مقایرت وجود داره!
در آخر به نظر من خرید اجناس از طریق اینترنت زمانی قابل استفاده باید باشه که شخص اصلا وقت خالی واسه رفتن به بازار یا حتی مغازه های محدوده محل زندگیش نداشته باشه.
شما اگر از مبایل فروشی سر کوچه گوشی بخری بیشتر میتونی اطمینان داشته باشی از محصول تا اینکه یکی یه چیزی رو واستون بفرسته که شما عملا با هیچ شخص حقیقی ای رو به رو نیستی.

IRAN_KING
08-07-2015, 21:04
فکر کنم پلیس فتا شکایت کنید بهتر باشه
چه ربطی داره به پلیس فتا :n02:

MH.Mousavi
08-07-2015, 22:42
بچه ها ممنونم از راهنمایی هاتون
واقعا از روجعبه نمیشد فهمید من نمیدونستم که G313H با G313HU فرق داره آخه بعضی وقتا این حروف اخر خیلی اهمیت نداره مثلا برا یه کشور تهش i میذارن یه کشور نمیزارن خلاصه اتوبانیه

K!ng of th3 K!ngs
09-07-2015, 03:01
دوست عزیز شما زنگ بزن بهشون بگو میرم به مرجع قضایی شکایت میکنم و تهدیدشون کن. حق گرفتنیست ... نه دادنی

max_3d
09-07-2015, 12:54
حتما پیگیری کنید بنده از سایتهای نظیر البسکو هم همین دردسرها داشتم اما چون کوتاه نیامدم تهدید کردم با من کنار امدن نه البسکو حتی با خود بامیلو
قسمتون میدم به عزیزانتون پیگیری کنید اینا به خاطر همین که در نت در فرومها خراب نشوند مجبورن جواب به حق مثبت به شما بدنهند
ببین حتما در فروم من هم تاپیکشو بزن صلاح میدونی بعد لینکهای شکایتها رو براشون ایمیل کن بگو هر 1 روزی که تاخییر جواب به من ندهید در تمام فرومهای رنک بالا تاپیک شکایت از شما را میزنم تا خریداران شما را بشناسند و دیگر از شما خرید نکنند

ardeshir n
09-07-2015, 13:30
شکایت کنید

best sms panel teh sms:teh-sms.com

MH.Mousavi
10-07-2015, 16:51
ممنون دوستان و چشم
Max_3d عزیز تماس گرفتن گفتن عوض میکنیم حالا ببینم اگر عوض نکردن تو فروم شما هم میزنم ممنون از راهنماییت

icao
06-09-2015, 13:13
بر اساس قوانین تجارت الکترونیک کشور ، تا 7 روز پس از دریافت کالا بدون هیچ قید و شرطی میشه کالا رو برگردوند، احتمالا برای همین 7 روز سر دووندنتون
ولی چون تو فاکتور یه چیز نوشته و جنسی که تحویل دادن چیز دیگه ایه میتونی بیچارشون کنی

یاد یه تجربه مشابه افتادم که تفاوت دیجی کالا رو با این سایت برام نشون داد،
از دیجی کالا یه هدفون فیلیپس خریدم "
Philips SHQ1200/10 ActionFit Sports in Ear Headphone"
تو عنوان این کالا به اشتباه نوشته همراه با میکروفون،؛ ولی میکروفون نداره من بعد 10 روز برای امتحانشون تماس گرفتم گفتم که این جنسو به کسی هدیه دادم و الان فهمیدم بر خلاف اون چیزی که تو سایت نوشته میکروفون نداره، طرف چک کرد و بعد از یکی دو دقیقه گفت آدرس بدید الان پیک میفرستم کالا رو پس بفرستید، مبلغش هم تا 48 ساعت به حسابتون واریز میشه، البته چون من از اول هم میدونستم که میکروفون نداره پس نفرستادم،

hady1364
06-09-2015, 16:27
بر اساس قوانین تجارت الکترونیک کشور ، تا 7 روز پس از دریافت کالا بدون هیچ قید و شرطی میشه کالا رو برگردوند، احتمالا برای همین 7 روز سر دووندنتون
ولی چون تو فاکتور یه چیز نوشته و جنسی که تحویل دادن چیز دیگه ایه میتونی بیچارشون کنی

یاد یه تجربه مشابه افتادم که تفاوت دیجی کالا رو با این سایت برام نشون داد،
از دیجی کالا یه هدفون فیلیپس خریدم "
Philips SHQ1200/10 ActionFit Sports in Ear Headphone"
تو عنوان این کالا به اشتباه نوشته همراه با میکروفون،؛ ولی میکروفون نداره من بعد 10 روز برای امتحانشون تماس گرفتم گفتم که این جنسو به کسی هدیه دادم و الان فهمیدم بر خلاف اون چیزی که تو سایت نوشته میکروفون نداره، طرف چک کرد و بعد از یکی دو دقیقه گفت آدرس بدید الان پیک میفرستم کالا رو پس بفرستید، مبلغش هم تا 48 ساعت به حسابتون واریز میشه، البته چون من از اول هم میدونستم که میکروفون نداره پس نفرستادم،

منم اردیبهشت یه کتاب از دیجی کالا با تخفیف خریدم، 4 ماه بعدش (شهریور) متوجه شدم 2 صفحه وسطش سفیده. با وجودی که حتی فاکتورش رو هم نداشتم گفتن اشکالی نداره و برام تعویضش کردن! هزینه ارسال رو هم خودشون دادن و توی کمتر از یه هفته به دستم رسید.
این کتاب رو از هر کتابفروشی خریده بودم، حتی اگه فاکتور هم داشتم حاضر نمیشد بعد این همه مدت عوض کنه!
یه بارم یه نوک اتود هزار تومنی سفارش داده بودم ولی موجود نداشتن. فکر کردم حالا یا دیجی بن بهم میدن یا یه چیز دیگه ولی شماره کارت گرفتن همون هزار تومن رو برام واریز کردن!
من حاضرم مبلغ بیشتری بدم ولی خیالم از خدمات پس از فروش راحت باشه.

استاد شیفو
06-09-2015, 16:37
واقعا این دیجی کالا الگویی برای فروشگاه های انلاین کشور هست .

منم یک بار جنسی رو خریدم و تضمین بهترین قیمت رو دیدم . جایی رو پیدا کردم که قیمتش از دیجی کالا ارزون تر بود. ایمیل زدم و ماوتفاوت قیمت رو به حسابم واریز کردن .

واقعا بهترین هست دیجی کالا .:n19:

icao
22-09-2015, 23:12
سرانجام این داستان چی شد؟

MJ1970
23-09-2015, 01:15
عجب...............
خوب شد اینجا رو دیدم چون میخواستم یه گوشی بالای 1 تومان از بامیلو بگیرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K!ng of th3 K!ngs
23-09-2015, 01:48
منم همیشه مخصوصا گوشی رو یا از نمایندگی میگیرم یا از دیجیکالا

MH.Mousavi
23-09-2015, 09:53
به سایت ای نماد رفتم شکایت کردم بعد از پیگیری اینماد بامیلو باهام تماس گرفت و گوشی رو پس گرفت

jamalhadipour
07-11-2015, 02:42
این کلاهبرداری آشکار بامیلو از شما من رو خیلی ناراحت کرد دوست من ؛ من هم اگه بتونم از بامیلو بخاطر این کلاهبرداری آشکار از شما شکایت میکنم یا ایمیل اعتراضی به خود با میلو و نماد اعتماد اکترونیکی میفرستم اگه ما پشت هم نیستیم ما رو میخورن و آشکارا حقوقمون رو لگدمال میکنن ،امروز شما ، فردا یکی دیگه ، پس فردا هم خود من
بعد از شکایت موبایل رو پس هم گرفته باشن اگه عذرخواهی نکرده باشن باز ظلم کردن

jamalhadipour
07-11-2015, 02:43
این کلاهبرداری آشکار بامیلو از شما من رو خیلی ناراحت کرد دوست من ؛ من هم اگه بتونم از بامیلو بخاطر این کلاهبرداری آشکار از شما شکایت میکنم یا ایمیل اعتراضی به خود با میلو و نماد اعتماد اکترونیکی میفرستم اگه ما پشت هم نیستیم ما رو میخورن و آشکارا حقوقمون رو لگدمال میکنن ،امروز شما ، فردا یکی دیگه ، پس فردا هم خود من

بعد از شکایت موبایل رو پس هم گرفته باشن اگه عذرخواهی نکرده باشن باز ظلم کردن

elyartab
09-11-2015, 23:07
این بامیلو همونی هست که دم به دیقه تخفیف ساعتی یا روزانه میزاره و تو بوق و کرنا میکنه که آی ملت بریزین که ارسال رایگانه. ولی بعد اینکه جشنواره شروع میشه و سبد کالا رو پر میکنی، بعد چند ساعت فورا حرفشونو عوض میکنن و مینویسن خرید های بالای 100 هزار تومن رایگانه!

hmd
16-12-2015, 00:20
من از دیجی کالا همیشه خرید میکنم اینقد دردسر نداشتم که با بامیلو داشتم . پیشنهاد میکنم اصلا خرید نکنین که بد پشیمون میشین . سایت کلاهبرداری . من ازشون خرید کردم اون از پیک فرستادن که میگه فقط از 9 تا 2 میفرستیم . من یه مودم سفارش دادام تخفیف 20 تومن داشتیم توی بلک فرایدی هم تخفیف خورده بود . به جای مودم برام لباس زیر زنونه اوردن !!!!! زنگ زدم گفتم گفتن دو روز دیگه میفرستیم پیک میاد ازتون بگیره جنستون دوباره براتون بفرستیم با کمال پرویی میگن ارسال جنستون طول میکشه به خاطره این مشکل . ما نشستیم پیک بیاد عصر شد زنگ زدم میگم پیک نیومد میگن مطمعا !!!! میگم بله خونه بودم با کلی زنگ زدن داد بیداد دوباره دو روز بعدش پیک فرستادن جنس گرفت 4 روز گذشت مودم نفرستادن آخرش زنگ زدم پولمو برگردونین با گذشت 20 روز از سفارشم نه برگشت پول زدن نه چیزی الکی زنگ میزنن امروز فردا میکنن . به پلیس فتا شکایت کنم رسیدگی میکنن؟

hermione
16-12-2015, 12:46
خداروشکر که کار شما حل شد . ممنون از بابت اطلاع رسانی، قصد خرید از این سایت رو داشتم ولی اینطور که بنظر میاد قابل اعتماد نیست.

hastito
12-02-2016, 09:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بامیلو کالای خارجی تقلبی و بدون برچسب شبنم ارسال کرده است و پس نمیگیرد!سلام
من سه تا شامپو که سفارش داده بودم دریافت کردم ولی هیچ کدام اصل نیستند چون من نزدیک 6 سال هست که استفاده میکنم . (شماره سفارش من: 300821178)
دلیل ها:
1-برچسب طرح شبنم برای کالای وارداتی ندارد.
2- محتویات کاملا متفاوت هستند و بویی متفاوت میدهند و مشخص است که از شامپوی دیگری پر شده است.
3- زیر مدل اصلی این شامپو made in france مینویسند. من نزدیک 6 سال هست که استفاده میکنم و کاملا مطمئن هستم و این شامپو که الان در داروخانه به فروش میرسد همین نوشته را دارند.
بامیلو شامپوی اصل ارسال نکرده است. من با سایت بامیلو هم تماس گرفتم (شناسه درخواست: 25275) و حاضر نشدند که پس بگیرند و خسارت هم پرداخت کنند.
من کالا های تقلبی رو هم به عنوان مدرک نگه داشتم.
از طریق اینماد هم شکایت کردم و از 124 و سایت های دیگه هم پیگیر شکایت هستم... تا خسارت را دریافت کنم یا مجوزشان لغو شود.