PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در نصب ویندوز 7

daniad
08-07-2015, 13:37
سلام دوستان
یه مشکل عجیب در نصب ویندوز 7 برام پیش اومده
من با فلش ویندوز رو نصب میکنم و بعد از نصب که ریست میشه فلش رو در میارم که از اون بوت نشه
مراحل ظی میشه و اون قسمت آخر نصب که finilizing instalation یا یه همچین چیزی هست وقتی داره انجام میشه یه صفحه سیاه میاد که یه خط تیره بالا سمت چپش چشمک میزنه
و این صفحه هر چی صبر میکنم نمیره و در نهایت ریست میکنم
بعد ریست هم وقتی ویندوز میخواد بوت شه سر همون لوگو ویندوز یه دفعه مانیتور تصویرش ثابت میشه و دیگه هیچی نمیشه هر چقدرم که صبر کنم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

vissoto
08-07-2015, 17:09
سلام

پس از انجام مرحله اول نصب ویندوز و ریستارت سیستم ؛ فلش را از سیستم جدا نکنید و قبل از بوت شدن ویندوز از روی فلش و یا ادامه مراحل نصب ویندوز وارد تنظیمات بایوس شوید و اولویت هارددیسک را بالاتر از فلش مموری قرار دهید تا دوباره از روی فلش بوت نشود و ویندوز از روی هارد بوت شود و مراحل نصب ادامه پیدا کند.

نوع پارتیشن ها (Primary یا Logical) و یا پارتیشن Active را قبل از نصب ویندوز تغییر داده اید؟

sepehrmax
14-07-2015, 08:23
سلام دوست عزیز.. فلش رو تا آخر کار نکن.. صفحه ی دسکتاپ که بالا اومد سیستم رو ریست کنین و بوت روی هارد و یا هر کدوم که لازمتونه بزارین بعد فلشو بکنین...برای راحت تر بودن بهتره سی دی ویندوز رو از بازار بخرین که راحت تره و دردسرش هم کم تره:n26: