PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یادگیری طراحی وب سایت برای سایت داینامیک

ila
08-07-2015, 11:34
با سلام
من یه سوالی داشتم در زیمنه یادگیری طراحی صفحات وب
من یه یکسالی هست طراحی وب سایت رو دارم کار میکنم و یاد میگیرم و با HTML, css, java scripto , jquery کار کردم و الان در بحث اینکه چطور میشه یه سایت استاتیک ساخت رو کامل یاد گرفتم و هیچ مشکلی ندارم
الان میخوام یه خورده بسط بدم طراحی وب ساتیمو و شروع کنم به یادگیری اینکه وب سایتم از حالت استاتیک در بیاد

من هدفم ساخت وب سایتهایی که مثلا قابلیت عضو گیری و ثبت نام داشته باشه وب سایت و بعد از ثبت نام بتونه لینک چیزهایی که توی سایت مزیارم رو ببینه

فرضا یک وب سایت آموزشی فیلم هست که فقط پس از ثبت نام کردن این لینک ها براش به نمایش گذاشته بشه به اضافه اینکه مدیر سایت هم قابلیت گذاشتن لینک فیلم های آموزشی رو در سایت گذاشته باشه

حالا اینکه چطور باید این ثبت نام صورت بگیره و عضو گیری و فعال شدن اتواتیک لینک ها پس از ثبت نام و لینک پرداخت حساب بانکی و ..

باید چه زبان طراحی بو رو شروع کمنم به ییادگیری ممنون و تشکر

Joaquin
08-07-2015, 12:30
باید با یه زبان اسکریپتینگ تحت سرور مثل php یا asp.net کار کنید. چون این جور قابلیت هایی مثل ثبت نام کاربر و پردازش اطلاعات این مدلی فقط در سمت سرور قابل انجامه. من php رو برای یادگیری پیشنهاد میکنم. نمونه ای از سیستمی (در واقع cms) که توسط php نوشته شده، Wordpress هست که استفاده ی زیادی هم داره.

kian98
08-07-2015, 15:19
با سلام
من یه سوالی داشتم در زیمنه یادگیری طراحی صفحات وب
من یه یکسالی هست طراحی وب سایت رو دارم کار میکنم و یاد میگیرم و با HTML, css, java scripto , jquery کار کردم و الان در بحث اینکه چطور میشه یه سایت استاتیک ساخت رو کامل یاد گرفتم و هیچ مشکلی ندارم
الان میخوام یه خورده بسط بدم طراحی وب ساتیمو و شروع کنم به یادگیری اینکه وب سایتم از حالت استاتیک در بیاد

من هدفم ساخت وب سایتهایی که مثلا قابلیت عضو گیری و ثبت نام داشته باشه وب سایت و بعد از ثبت نام بتونه لینک چیزهایی که توی سایت مزیارم رو ببینه

فرضا یک وب سایت آموزشی فیلم هست که فقط پس از ثبت نام کردن این لینک ها براش به نمایش گذاشته بشه به اضافه اینکه مدیر سایت هم قابلیت گذاشتن لینک فیلم های آموزشی رو در سایت گذاشته باشه

حالا اینکه چطور باید این ثبت نام صورت بگیره و عضو گیری و فعال شدن اتواتیک لینک ها پس از ثبت نام و لینک پرداخت حساب بانکی و ..

باید چه زبان طراحی بو رو شروع کمنم به ییادگیری ممنون و تشکر

سلام

به نظر من غیر ممکنه کسی html و css و جاوااسکریپت رو بلد باشه ندونه واسه سایت داینامیک چه زبانی لازمه : دی

واسه سایت داینامیک زبان های سمت سرور و بانک های اطلاعاتی sql استفاده میشند.

البته میتونید از سیستم های مدیریت محتوا هم به جای اینکه خودتون سایت داینامیک بسازید استفاده کنید .

کلا به اینجور کارها ( ساخت سایت داینامیک ) نباید گفت ، باید گفت ساخت cms چون cms سایت رو داینامیک میکنه !

باتشکر