PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ٭٭٭٭٭ ویدئوهای انگیزشی ٭٭٭٭٭

vahidgame
07-07-2015, 17:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

در متفرقه از مدت ها پیش تاپیکی وجود داره به نام انرژی مثبت که در اون عکس یا نوشته های تاثیرگذار و انگیزشی قرار می گیره
حالا در این تاپیک ویدئوهای انگیزشی قرار می گیره که میشه گفت تاثیر اونا بیشتره
چون به طور مسلم تاثیر و ماندگاری یک فیلم و ویدئو بیشتر از یک عکس یا نوشته ست

حالا شاید سوال پیش بیاد که ویدئوهای انگیزشی چه نوع ویدئوهایی هستن؟
به طور کلی ویدئوهایی که تاثیرگذارن و می تونن به افراد انگیزش و انرژی مثبت بدند
حالا حتی فقط برای مدتی محدود و خیلی از موقع ها این ویدئوها می تونن کلا حالت ناامیدی و منفی افراد رو عوض کنن
حتی در دنیا این خودش تقریبا یک حرفه ست و افرادی وجود دارن به نام motivational speaker که کارشون همینه

به نظر من باید هر چند وقت یکبار این ویدئوها رو ببینیم
شاید تاثیرشون در حد یکی دو روز باشه ولی وقتی شما دائما اونا رو ببینید مطمئنا تاثیر مثبتشون رو می بینید
در ادامه از این ویدئوهای انگیزشی با تنوع بالا در تاپیک قرار می گیره
امیدوارم تاپیک خوبی باشه و بتونه تاثیر مثبت در افراد مختلف داشته باشه

»» یه سری نکات در مورد تاپیک:

- حتما لینک دانلود ویدئو قرار بگیره و جوری نباشه که لینک یوتیوب قرار بگیره که قابل دیدن برای همه نیست

- توجه کنید که ویدئوی مورد نظر ویژگی انگیزشی بودن رو داشته باشه

- بهتره همراه با ویدئو توضیحاتی داده بشه تا مخاطب درک بیشتری از موضوع داشته باشه

- نظر دادن در تاپیک آزاده و تاپیک صرفا فقط برای گذاشتن ویدئو نیست ، ولی در چارچوب موضوع تاپیک و بدون حاشیه

vahidgame
07-07-2015, 22:32
خب برای شروع می خوام دو تا ویدئوی انگیزشی بذارم

اولین ویدئو جزو مدلی از ویدئوهاست که در ادامه هم توی تاپیک زیاد می بینیم
یعنی به این صورت که در غالب یه موضوع مشخص از یه سری فیلم های سینمایی یا رویدادهای واقعی صحنه هایی جدا شده
و با ترکیبشون با صحبت هایی از سخنران های انگیزشی و همین طور موسیقی ، یه ویدئو حرفه ای و زیبا پدید میاد

ویدئویی که انتخاب کردم شاید برای بعضی افراد آشنا باشه و جزو معدود ویدئوهایی هست که زیرنویس فارسی داره
موضوع اون در مورد رویا هست که به صورت هدفمند پیش میره و در مورد اون صحنه های جالبی از فیلم های زیادی وجود داره
به اضافه صحبت هایی از یکی از بهترین سخنران های انگیزشی یعنی Les Brown و افراد دیگه مثل ویل اسمیت

خلاصه قسمت های مختلف به شکل فوق العاده حرفه ای در کنار هم قرار گرفتن و یه ویدئو بسیار زیبا و تاثیرگذار رو به وجود اوردن که بارها و بارها میشه اونو دید
جالبه بدونید ویدئوی اصلی اون توی یوتیوب حدود 22 میلیون بازدید رو داشته که توی ویدئوهای این سبک شاید بالاترین باشه

Dream - Motivational Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویدئوی دوم رو یه سخنرانی انتخاب کردم
معمولا سخنرانی خالی کمتر می ذارم مگه اینکه خیلی خاص باشن
توصیه می کنم که اگه فقط یه سخنرانی خالی می ذارید مثل همین ویدئو حتما زیرنویس فارسی داشته باشه

این سخنرانی مربوط به سخنرانی استیو جابز در دانشگاه استنفورد در سال 2005 هست که شاید بهترین سخنرانی اون باشه
اون قدر نکته این سخنرانی داره که یعنی فقط چندین ویدئو از خود اون میشه ساخت!
بعدا احتمالا توی تاپیک چند تا ویدئو جالب براساس همین ویدئو رو خواهیم دید...
پیشنهاد می کنم حتی اگه قبلا دیدید یکبار دیگه با دقت این سخنرانی تاریخی و فوق العاده انگیزشی رو ببینید

Steve Jobs Stanford Commencement Speech 2005 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
08-07-2015, 03:18
سلام. ممنون وحیدجان بابت معرفی فیلم ها و تاپیک خوبت. :n16:

ظاهرا لینک Steve Jobs Stanford Commencement Speech 2005 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کار نمیکنه!

jb.NY
08-07-2015, 09:40
یه ویدئو هست خیلی وقته دارمش...همیشه گهگداری بهش نگاه میندازم
رابطه بین "ایده" و "باور" موضوعیه که این ویدئو بهش میپردازه، اینکه مثلا در دوران کودکی از یه درخت بالا می رفتیم و حس میکردیم دنیا رو فتح کردیم، یا مثلا جاروی دسته دار مامانامونو میگرفتیم و حس میکردیم میتونیم مثل جادوگرا باهاش پرواز کنیم! هرچند که ما پسرا بیشتر ازش به عنوان اسب استفاده می کردیم!
وقتی هنوز یه بچه بودیم، باور داشتیم، و به ایده هامون نه نمیگفتیم.

When You Were Still A Kid

تماشا در یوتیوب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahidgame
08-07-2015, 12:11
سلام. ممنون وحیدجان بابت معرفی فیلم ها و تاپیک خوبت. :n16:

ظاهرا لینک Steve Jobs Stanford Commencement Speech 2005 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کار نمیکنه!
سلام ممنون
لینک سالم بود فقط آدرسش یه ایراد کوچیک داشت که حلش کردم و الان درست شد

..........................

جدیدا یه ویدئو دبدم که خیلی خوشم اومد
اسم ویدئو Through Hell هستش که موضوعش در مورد موقعیه که افراد با ناامیدی و سختی و شکست مواجه میشن و نمی دونن چی کار کنن
شاید اولش یکمی غمگین باشه ولی همه ویدئو نه
کلا اگه ویدئوی غمگینی هم در تاپیک گذاشته بشه کاملا هدفمنده نه اینکه فقط یه حس غم رو منتقل کنه...

صحنه هایی که نمایش داده میشه بیشتر از فیلم های The Pursuit of Happyness و 42 و Jobs هست و تمرکز روی اوناست
آهنگ ها و صحبت های زیبا هم کاملا به هم دیگه میان و کلا ویدئوی خیلی خوبیه ، حتما ببینید

Through Hell - Motivational Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن:
ویدئوهایی که می ذارم رو اگه کسی خواست می تونه دقیقا با همین نام در یوتیوب سرچ کنه و با کیفیت پایینتر یا بالاتر ببینه...

Mr_100_dolari
08-07-2015, 16:37
اگر همین الان میمردی
چیا باهات میمردن
چه رویاهایی ؟
چه ایده هایی ؟
چه استعدادهایی ؟

سلام

ویدیو زیر که اسمش زندگی دوباره (Revival) هست :

موضوعش در مورد اینکه اگر امرور آخرین روز زندگیتون بود چه کارهایی برای انجام دادن داشتید ...

و به عنوان یک انسان که هر روز زندگیش باید ارزشمند باشه دست به چه تلاش هایی برای تغییرات دوباره زندگیتون میزدین ...

ویدیو همراه با زیر نویس و تیکه هایی از چند فیلم معروفه ...

dourtarin
09-07-2015, 23:33
سلام

ضمن تشکر از vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مباحثی از این دست همیشه برام جالب بوده و هست...

مثل روشن کردن یه کبریت تو تاریکی می مونه با شانس روشنایی همیشگی...

کلیپی رو که خودم بارها دیدم ، لینک می کنم

موضوعش در مورد ترس هایی هست که تو مسیر رسیدن به هدف منتظر همه ماست، هست ولی میشه از پسشون براومد...

مطمئنم خوشتون میاد

برخیز و بدرخش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B1%D8%AE%D8%B4_-_%D8%AF%DA%AF%D8%B1%D8%B4)

کاری از سایت دگرش

donkeyoxte
09-07-2015, 23:50
امید کاذبه

vahidgame
10-07-2015, 18:03
سلام
خب خوشحالم که فعلا از تاپیک استقبال خوبی شده
هدفم از زدن تاپیک بیشتر این بود که بقیه بتونن استفاده کنن نه اینکه برای استفاده خودم باشم
شاید بعضی ها از همچین چیزایی راحت بگذرن و سریع صفحه رو ببندن ولی به طور قاطع میگم که تاثیر اونا توی بلندمدت زیاده
خودم تاثیرش رو زیاد دیدم و مطمئنا اگه کسی دائما دنبال اینجور چیزا باشه نتیجه مثبتش رو می بینه
اگه این پستو می خونید شما حتما جزو کسانی هستید که بار اول که به تاپیک برخوردید صفحه رو نبستید :دی

مثلا همین ویدئوی Through Hell رو چند بار ببینید
اولش با ناامیدی ها زیادی همراهه و صحنه های مختلفی از فیلم هایی در این ارتباط وجود داره
ولی آخرش همین افراد که با شکست و ناامیدی های مختلفی رو به رو بودن به موفقیت های بزرگ رسیدن
دیگه مثال بارزش همین فیلم The Pursuit of Happyness که خودم سه بار اونو دیدم و فکر می کنم اکثرا اونو دیده باشن
داستان فیلم براساس واقعیت هم هست و شما فقط ببینید چه بدبختی ها این فرد کشید و حتی جای خواب نداشت و بعد آخرش چی شد...

در این بین صحبت هایی که در پس زمینه ویدئوها وجود دارن و به نوعی ویدئو رو هدایت می کنن خیلی تاثیرگذارن
در همین ویدئویی که اشاره کردم اون صحبت های اولش برای شخصی به نام Eric Thomas هست که جالبه قبلا عضو فوتبال آمریکایی بوده و سخنرانی های انگیزشی هم داره
بقیه صحبت هایی که وجود داره هم مربوط به Les Brown هست که جزو بهترین سخنرانی های انگیزشی تاریخه که تقریبا می تونم بگم که توی اکثر ویدئوها صحبت هایی ازش جدا کردن

اون قدر قدرت بیان این افراد قویه که باعث میشن این ویدئوها تاثیرگذارتر هم بشن
فکر نکنم کسی حتی انگلیسی رو خوب بلد نباشه هم نتونه موضوع این ویدئوها رو بفهمه و حتی صحبت های این افرادی که اشاره کردم هم مشخصه...

اما منظورم این نیست که فقط به این نوع ویدئوها محدود بشید
حتی توی فیلم دیدن خودتون هم می تونید اینو اجرا کنید
یعنی در طول سال این همه فیلم می بینید یه بخشی هم به فیلم های انگیزشی و تاثیرگذر اختصاص بدید
به نظر من برای انتخاب این مدل فیلم ها دیگه مهم نیست که مثلا فیلم یه میلیون دلار فروخته یا امتیازش صفره :دی
هر چند این مدل فیلم ها از لحاظ امتیاز هم معمولا بالا هستن ولی بیشتر اون موضوع و تاثیری که می ذارن مهمه نه چیزای حاشیه ای...

حالا در ادامه ویدئوهای با سبک و سیاق مختلف می ذارم مثل سخنرانی های تاثیرگذار
البته نه به اون شکل سخنرانی استیو جابز که فقط یه سخنرانی خالی باشه و اون چون خیلی خاص بود گذاشتم
سایتی وجود داره به نام TED که شاید با اون آشنا باشید که اون جا سخنرانی های بسیار خلاقانه با ایده های مختلف وجود داره
کسانی که خیلی آشنا نیستن می تونن از اینجا این ویدئوها رو با موضوع ها و فیلترهای مختلف سرچ کنن:

یه ویژگی فوق العاده TED اینه که میشه هر ویدئو رو راحت به تموم زبان ها از جمله فارسی به یه لینک ساده دانلود کرد
سخنرانی ها هم اینجوری نیست که مثل مدرسه باشه یه نفر بیاد یه چیزی الکی برای خودش بگه بره! :دی
خیلی از سخنرانی ها با پاورپوینت های عالی و شوخی های زیاد و چیزای دیگه کاملا حرفه ای طراحی شدن و امکان نداره مخاطب لذت نبره
حالا در ادامه با توجه به موضوع این تاپیک سعی می کنم از اون جا هم ویدئوهایی که به تاپیک می خورن رو بذارم...

vahidgame
16-07-2015, 15:14
خب همون طور که توی پست قبلی اشاره کردم TED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جای فوق العاده ایه برای گسترش ایده های ارزشمند که همه دنیا ازش استفاده می کنن
توی این پست می خوام با دو تا ویدئو از اون شروع کنم

اولین ویدئو یکی از پربازدید ترین های این سایته و خیلی عالیه
موضوعش در مورد 8 راز موفقیته که یه فردی با 7 سال تحقیق و با مصاحبه با 500 نفر از موفق ترین افراد بدست اورده
معمولا ویدئوهای TED که فوق العاده باشن بالای 10 دقیقه هستن ولی این ویدئو فقط 3 دقیقه ست
توی همین 3 دقیقه خیلی عالی این موضوع با کلام زیبا و گاها با شوخی و همین طور با پاورپوینت خلاقانه ، منتقل میشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg?quality=89&w=320

Richard St. John - 8 secrets of success
دانلود با لینک مستقیم
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])صفحه اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دومین ویدئو با این موضوعه: راز خوشحالی برای کار بهتر
این دیگه از اون سخنرانی یا کنفرانس هاست که نصف اونو فقط شرکت کنندگان در حال خندیدن هستن:دی
به خاطر همین فکر می کنم بیشتر قابل درکه و مطمئنا بعد دیدن اون یه سری چیزا توی ذهن باقی می مونه
البته شوخی زیاد اون به معنی این نیست که موضوعش برای فان باشه و خودتون ببینید متوجه میشید که موضوع کاربردی داره و کاملا انگیزشیه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg?quality=89&w=320

Shawn Achor - The happy secret to better work
دانلود با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صفحه اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن:
همون طور که گفتم از TED راحت میشه لینک مستقیم رو با زیرنویس گذاشت و همه لینک هایی هم که من می ذارم به این صورتن
در مورد حجمشون هم کاری نمیشه کرد و فقط یه کیفیت 480p موجوده
به نظر من اگه مشتاق اینجور ویدئوها هستید زیاد به حجم توجه نکنید و حتما دانلود کنید

کسی نمی تونه دانلود کنه هم از طریق صفحه اصلی هر ویدئو و بالای صفحه روی View interactive transcript کلیک کنه و از اون جا می تونه متن زیرنویس رو با هر زبونی بخونه که البته زیاد توصیه نمی کنم چون دیدن ویدئوها با خوندن متن خیلی فرق می کنه...

vahidgame
28-07-2015, 12:02
امیدوارم دوستان هم ویدئوها رو دانلود کنن و هم اگه خواستن نظر بدن...

ویدئویی که می خوام بذارم در مورد موفقیته
صحبت های خیلی خوبی از افراد بزرگی مثل استیو جابز ، آنتونی رابینز ، برایان ترسی ، دونالد ترامپ و ... در اون قرار داره
نکته جالب اینه که خیلی از این افراد از هیچ به موفقیت و ثروت رسیدن
و یه نکته دیگه اینکه بعضی از این افراد کتاب هایی دارن که در صدر بهترین کتاب های موفقیت و ثروت هستن مثل رابرت کیوساکی
در مورد کیفیت ویدئو 480p اون وجود نداشت و پایینتره ولی با این حال از نظر خود کیفیت ساخت و طراحی و ارتباط ویدئو خیلی خوبه

Motivating Video for Success Steve Jobs - Tony Robbins - Donald Trump - Jim Carrey
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20-%20Tony%20Robbins%20-%20%20Donald%20Trump%20-%20Jim%20Carrey.mp4/download?4d5e)

در اون نکته های زیادی وجود داره
به نظر من مهمترینش همون حرفیه که استیو جابز و دونالد ترامپ میگن یعنی اینکه کاری که انجام میدید رو باید حتما حتما دوست داشته باشید...

Reza31001
24-08-2015, 19:01
با اجازه آقا وحید یکی از سایتهای وطنی مرتبط با موضوع تاپیک رو معرفی میکنم
کلیپهاشون رو خیلی دوست دارم حتما سر بزنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حس خوب کلیپ تاثیرگذار و انگیزشی – انسانیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینستاگرام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تلگرام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم دارند