PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنرستان کامپیوتر یا رشته ی ریاضی؟

general geranger
07-07-2015, 10:38
سلام دوستان . برای انتخاب رشته و کلا بعد اول دبیرستان (RIP اول دبیرستان:n03:) به مشکل خوردم . من اولش هدفم مهندسی کامپیوتر بود ولی بعد که یکی از آشنایان رفت و دیدم رسما چه بلایی سرش میارن گفتم برم هنرستان یا یه جایی که رشته ریاضیو ساده بگیرن . کنکورم که اصلا بهش اهمیتی نمیدم .
یعنی به مدرک اصلا اهمیتی نمیدم ( blah blah blah کار دولتی حرف مردم blah blah :n18::n25::n25::n24::n02:) شدیدا به کامپیوتر و برنامه نویسی و شبکه و امنیت و هر چیزی که تهش به اینا ختم شه علاقه دارم . به ریاضی هم علاقه دارم ولی اصلا نمیتونم توی مدارس چیزی یاد بگیرم . مال همینه هر چی بخوام بخونم باید خودم بخونم نه یه مثلا دبیر بیاد( دبیران واقعی تاج سرن:n16:) از اینور رژه بره اونور چرت و پرت تحویل بده بره.

خودم کار خودمو راه میندازم . از این بابت مطمعنم:n39:

چند تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین.

1) مواد درسی هنرستان چیه؟ سطح سختگیری دبیرا روی درسایی مثل عربی / دینی / ریاضی چقدره؟
2) vb6 یاد میدن یا vb.NET ?من خودم c++ کار میکنم . اجازه میدن جدا به c++ پروژه حل کنم؟ آخه میگن کسی که vb کار کنه قاطی میزنه برای زبانای دیگه
3)یه مدرک حداقلی گرفتن و ول کردن (که نگن طرف ترک تحصیل کرد:n09:) توی کدوم رشته ساده تر / سریع تره ؟
4) نسبت کار عملی به حفظی توی هنرستان چطوره؟ میشه مثلا اگه عملی زیاد باشه آدم سریع پروژه ای رو که میگن انجام بده بره سراغ پروژ] خودش؟
5) میشه بعد هنرستان رفت آزاد؟

دوستان من تقریبا هیچ ایده خاصی از هنرستان ندارم . اگه لطف کنید روالشو توضیح بدید ممنون میشم:n16:

:n16:

شرمنده اگه جای تاپیک غلطه

Life24
07-07-2015, 12:10
با توجه به شرایط شما، هنرستان خوب است.