PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در سرعت کپی فایلها

mananger
05-07-2015, 18:17
سلام و خسته نباشید.

دوستان مدتیه وقتی که فایلی رو روی سیستم میخوام کپی یا جابه جا کنم مشکل در سرعت کپی دارم یعنی همین که Paste رو میزنم به سرعت نصف درصد کپی کامل میشه ولی بعد از اون سرعت کپی به شدت کم و کمتر میشه تا دیگه به کیلوبایت بر ثانیه میرسه و عملا فایل کپی نمیشه مگر یه روز سیستم روشن باشه...در مورد نصب بازی هم همینطور هربازی که بخوام نصب کنم اوایلش نصب میشه ولی بعدش دیگه جلوتر نمیره!..دفعه اول با نصب چندباره ویندوز این مشکل برطرف شد ولی باز دوباره بعد یه مدت اینطوری شد.

برای کپی از سیستم روی فلش چنین مشکلی رو ندارم ولی برای کپی در داخل سیستم و یا از حافظه خارجی به سیستم این مشکل وجود داره...دوستان خواهشا کمک کنید.ممنون

ali_mohandes
05-07-2015, 18:19
هاردتون مشکل داره یعنی سرعتش کم شده....

afshin b
05-07-2015, 19:24
برای اظهار نظر دقیق تر یه عکس از تب health نرم افزار hdtune pro قرار بدید. یه تست از تب benchmark هم بذارید خوبه

mananger
05-07-2015, 19:51
هاردتون مشکل داره یعنی سرعتش کم شده....
خب من دو تا هارد اینترنال 1 ترا و 700 گیگ دارم..مشکل از کدوم میتونه باشه؟...باید چیکار کرد؟

برای اظهار نظر دقیق تر یه عکس از تب health نرم افزار hdtune pro قرار بدید. یه تست از تب benchmark هم بذارید خوبه

عکس از تب health ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنجمارک رو چطور باید قرار بدم؟!

afshin b
05-07-2015, 19:55
خب من دو تا هارد اینترنال 1 ترا و 700 گیگ دارم..مشکل از کدوم میتونه باشه؟...باید چیکار کرد؟

عکس از تب health ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بنجمارک رو چطور باید قرار بدم؟!
از تب اول که اسمش بنچمارک هست، دکمه ی start رو بزنید و چند دقیقه وایستید تا آخرش بره. بعد عکسش رو بفرستید.

mananger
05-07-2015, 20:19
از تب اول که اسمش بنچمارک هست، دکمه ی start رو بزنید و چند دقیقه وایستید تا آخرش بره. بعد عکسش رو بفرستید.

هارد 1 ترا سیگیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هارد 750 سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

afshin b
05-07-2015, 20:21
هارد 1 ترا سیگیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هارد 750 سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هارد سیگیت که هیچ مشکلی نداره، پیشنهاد میکنم ویندوز روی این هارد نصب بشه.
هارد سامسونگ هم وضعیتش مشکلی نداره اما کندتره.

mananger
05-07-2015, 20:31
اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عکس تب health از هارد 750 گیگ ساسونگ (عکس قبل مربوط به 1 ترا بود)

mananger
05-07-2015, 20:35
هارد سیگیت که هیچ مشکلی نداره، پیشنهاد میکنم ویندوز روی این هارد نصب بشه.
هارد سامسونگ هم وضعیتش مشکلی نداره اما کندتره.

خیلی ممنون...خب این مشکل از چی ناشی میشه؟

پارتیشن های هارد سیگیت خیلی حجمشون زیاده و برای ویندوز مناسب نیستن..میشه آموزشی رو جهت پارتیشن بندی معرفی کنید که بتونم اینکارو انجام بدم.

afshin b
05-07-2015, 20:41
خیلی ممنون...خب این مشکل از چی ناشی میشه؟

پارتیشن های هارد سیگیت خیلی حجمشون زیاده و برای ویندوز مناسب نیستن..میشه آموزشی رو جهت پارتیشن بندی معرفی کنید که بتونم اینکارو انجام بدم.
سرعت کپی‌ به چیزهای مختلفی بستگی داره. حجم فایل ها و محل قرار گیریشون در هارد خیلی مهم هستن.
من برای پارتیشن بندی از Easeus partition manager استفاده میکنم.

عکس هارد سامسونگ رو تازه دیدم. احتمالا بدسکتور داره. بنظرم حتما ویندوز روی هارد سالم نصب کنین.