PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره مدارکی که پس از فارغ التحصیلی به دانشجو ارائه میشود

Dim0
05-07-2015, 16:14
با سلام و وقت بخیر
دوستان میخواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی چه مدارکی به دانشجوی "مشمول" از طرف دانشگاه تحویل داده میشه؟ من فکر میکردم که گواهینامه موقت پایان تحصیلات(دوره کارشناسی) رو حداقل به همه دانشجوها میدن اما به تازگی جایی خوندم گواهینامه موقت و دانشنامه رو به دانشجوی مشمول تحویل نمیدن تا زمانی که تکلیف سربازیش مشخص بشه(شرایط چندگانه ای که وجود داره مثل کارت پایان خدمت یا معافی یا برگ سبز و...)،حالا سوالم اینه: منی که کارت پایان خدمت ندارم و فعلا نمیخوام برای سربازی اقدام کنم چون میخوام از فرجه ۱ سالم بعد از فارغ التحصیلی استفاده کنم،دانشگاه دقیقا چه مدارکی بهم تحویل میده؟ یه نفر میگفت که در این شرایط دانشگاه فقط گواهی فراغت از تحصیل بهم میده. میخواستم بدونم واقعا همینه یا نه
خیلی ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن بنده رو راهنمایی کنن(در ضمن دانشجوی دانشگاه ازاد تهران هستم)

Sent from my iPad using Tapatalk

hamidchi
05-07-2015, 17:34
دانشگاه دولتی رو میدونم به کسی که کارت پایان خدمت نداشته گواهی فراغت از تحصیل میدن و به افراد دارای کارت خدمت گواهینامه موقت میدن و بعد از گذراندن دوره تعهد گواهی اصلی رو میدن
که خب در دانشگاه آزاد به دلیل پرداخت شهریه تعهد دوره خدمت وجود نداره و احتمالا مدتی پس از فارغ التحصیلی گواهی اصلی رو میدن اگه مشمول نباشه
ببخشید سوال میپرسم شما واسه استخدام این قضیه رو سوال کردین ؟

Dim0
05-07-2015, 18:14
دانشگاه دولتی رو میدونم به کسی که کارت پایان خدمت نداشته گواهی فراغت از تحصیل میدن و به افراد دارای کارت خدمت گواهینامه موقت میدن و بعد از گذراندن دوره تعهد گواهی اصلی رو میدن
که خب در دانشگاه آزاد به دلیل پرداخت شهریه تعهد دوره خدمت وجود نداره و احتمالا مدتی پس از فارغ التحصیلی گواهی اصلی رو میدن اگه مشمول نباشه
ببخشید سوال میپرسم شما واسه استخدام این قضیه رو سوال کردین ؟

ممنونم بابت راهنمایی شما
نه حقیقتش برای استخدام نپرسیدم چون کلا برای استخدام داخل ایران باید کارت پایان خدمت رو داشت،من بیشتر برای این پرسیدم که اگر ارشد قبول شدم چجوری باید ثبت نام کنم ؟ اگه قرار بر این باشه که گواهینامه موقت رو ندن با چه مدرکی باید برای ثبت نام برم؟!. ایا با همون برگه و گواهی فراغت از تحصیل که احتمالا به جای گواهی موقت بهم میدن میتونم ثبت نام کنم یا نه؟ یعنی دانشگاه بعدی برای ارشد قبول میکنه این برگه رو؟

statue of liberty
05-07-2015, 20:32
ممنونم بابت راهنمایی شما نه حقیقتش برای استخدام نپرسیدم چون کلا برای استخدام داخل ایران باید کارت پایان خدمت رو داشت،من بیشتر برای این پرسیدم که اگر ارشد قبول شدم چجوری باید ثبت نام کنم ؟ اگه قرار بر این باشه که گواهینامه موقت رو ندن با چه مدرکی باید برای ثبت نام برم؟!. ایا با همون برگه و گواهی فراغت از تحصیل که احتمالا به جای گواهی موقت بهم میدن میتونم ثبت نام کنم یا نه؟ یعنی دانشگاه بعدی برای ارشد قبول میکنه این برگه رو؟ Sent from my iPad using Tapatalk شما ارشد قبول بشین یا گواهی موقت یا فراغت از تحصیل از دانشگاه می گیرین و با همونا می تونید ثبت نام کنید . نگران نباشید مشکلی نیس . تا زمانی که فارغ التحصیل کارت پایان خدمت - حالا هر کارتی .معافی..پزشکی و غیره - نداشته باشه اصل مدرک رو بهش نمیدن.

hamidchi
05-07-2015, 20:40
ممنونم بابت راهنمایی شما
نه حقیقتش برای استخدام نپرسیدم چون کلا برای استخدام داخل ایران باید کارت پایان خدمت رو داشت،من بیشتر برای این پرسیدم که اگر ارشد قبول شدم چجوری باید ثبت نام کنم ؟ اگه قرار بر این باشه که گواهینامه موقت رو ندن با چه مدرکی باید برای ثبت نام برم؟!. ایا با همون برگه و گواهی فراغت از تحصیل که احتمالا به جای گواهی موقت بهم میدن میتونم ثبت نام کنم یا نه؟ یعنی دانشگاه بعدی برای ارشد قبول میکنه این برگه رو؟

شما بعد از قبولی موقع ثبت نام در دانشگاه ارشد گواهی فراغت از تحصیل رو ارایه میدین بعد دانشگاه دوباره برای شما معافیت تحصیلی رد میکنن
نگران نباشین خیلی ها مورد شما رو دارن و مشکلی پیش نمیاد