PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ وقتی به برق مستقیم وصل میشه

f.n.44
05-07-2015, 15:02
سلام دوستان

لپ تاپم وقتی مستقیم به برق وصل هست به طور ناگهانی خاموش میشه که ممکنه بعد مثلا 2 ساعت باشه یا 15 دقیقه , زمان خاصی نداره.
وقتی خاموش میشه بلافاصله روشن نمیشه و معمولا باید فیش برق رو جدا کنم یا چند ثانیه صبر کنم تا مجددا روشن بشه.
موقع کار با باتری و شارژ باتری این مشکل پیش نمیاد.
دمای سی پی یو هم چک میکنم بالا نمیره.

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

EXTREME
05-07-2015, 22:27
سلام دوستان

لپ تاپم وقتی مستقیم به برق وصل هست به طور ناگهانی خاموش میشه که ممکنه بعد مثلا 2 ساعت باشه یا 15 دقیقه , زمان خاصی نداره.
وقتی خاموش میشه بلافاصله روشن نمیشه و معمولا باید فیش برق رو جدا کنم یا چند ثانیه صبر کنم تا مجددا روشن بشه.
موقع کار با باتری و شارژ باتری این مشکل پیش نمیاد.
دمای سی پی یو هم چک میکنم بالا نمیره.

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟

اگر در زمان کار باتری این مشکل رو ندارید پس لپ تابتون سالمه و این مشکل به نظر من بیشتر میتونه از آداپتور برق باشه دمای قطعات رو هم بررسی کنید

علت بعدی میتونه از فیش شارژر روی خود لپ تاب هم باشه

f.n.44
06-07-2015, 13:52
بسیار ممنونم از پاسخگوییتون

دمای قطعات رو بررسی کردم بالا نمیره .
اتفاقا خودم هم اول گفتم مشکل از سیم آداپتور هست اما وقتی می بینم باتری رو به خوبی شارژ می کنه گفتم شاید مشکل داخلی باشه.
چجوری بفهمم سوکت شارژر مشکل داره یا نه ؟ (به غیر از امتحان با یه اداپتور دیگه,چون متاسفانه آداپتور دیگه ای ندارم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
06-07-2015, 16:23
بسیار ممنونم از پاسخگوییتون

دمای قطعات رو بررسی کردم بالا نمیره .
اتفاقا خودم هم اول گفتم مشکل از سیم آداپتور هست اما وقتی می بینم باتری رو به خوبی شارژ می کنه گفتم شاید مشکل داخلی باشه.
چجوری بفهمم سوکت شارژر مشکل داره یا نه ؟ (به غیر از امتحان با یه اداپتور دیگه,چون متاسفانه آداپتور دیگه ای ندارم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میتونید با تست بازر مولتی متر ارتباطشو بفهمید

f.n.44
07-07-2015, 01:34
این انجمن گزینه امتیاز و سپاس نداره؟!

ممنون از راهنماییتون . امیدوارم بتونم مولتی متر پیدا کنم.