PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد خرید خودرو توسط شخص دیگر و سپس انتقال سند

mehran_pqqp
02-07-2015, 16:00
سلام
من به دلیل مشغله ای که در یکی از شهرستانها دارم فعلا امکان خرید خودرو از تهران رو ندارم البته خانوادم تهران هستن، الان نیاز جدی به ماشین دارم برای همین میخوام از یکی از نمایشگاهها که در تهران هست ماشین اقساطی بخرم و یکی از شرایط این نمایشگاه اینه که متقاضی ساکن تهران یا کرج و حومه باشه ، میخواستم بدونم میشه برادرم ماشین رو به نام من بگیره و خودش کارهای منو انجام بده؟ یا این که ماشین رو به نام خودش بگیره بعدا سند رو به نام من انتقال بده؟

LOVEFORLOVE
02-07-2015, 23:55
با سلام من یک سوال خارج از بحث این تایپیک دارم با اجازه استارتر
خواستم بدونم ماشینی که دلال از تهران میخره و تعویض پلاک نمیکنه دسته سوم خریدار میتونه با همون شرایط ماشین بخره سند بنام نزنه مشکل قانونی داره؟

mehran_pqqp
19-07-2015, 10:25
:n13::n13:

Pourya-pc
19-07-2015, 18:32
سلام
من به دلیل مشغله ای که در یکی از شهرستانها دارم فعلا امکان خرید خودرو از تهران رو ندارم البته خانوادم تهران هستن، الان نیاز جدی به ماشین دارم برای همین میخوام از یکی از نمایشگاهها که در تهران هست ماشین اقساطی بخرم و یکی از شرایط این نمایشگاه اینه که متقاضی ساکن تهران یا کرج و حومه باشه ، میخواستم بدونم میشه برادرم ماشین رو به نام من بگیره و خودش کارهای منو انجام بده؟ یا این که ماشین رو به نام خودش بگیره بعدا سند رو به نام من انتقال بده؟

بله میتونه . برادر شما هم فامیل شماست و میتونه با ارایه اجاره نامه یا سند وسیله نقلیه خودروی شما رو بخره و به نام شما با پلاک تهران تحویلتون بده . شما باید بدونید که با برادرتون زندگی میکنید .

با سلام من یک سوال خارج از بحث این تایپیک دارم با اجازه استارتر
خواستم بدونم ماشینی که دلال از تهران میخره و تعویض پلاک نمیکنه دسته سوم خریدار میتونه با همون شرایط ماشین بخره سند بنام نزنه مشکل قانونی داره؟

در اون حالت آقای دلال باید یک وکالت به نفر سوم بده . یعنی وکالت روی وکالت و مشکلی هم نداره . ولی هر خلافی پیش بیاد پلیس صاحب پلاک رو میشناسه و این موضوع خطرناک هست .