PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا برای اتصال دو کامپیوتر به یک مودم با کابل، تنظیمات خاصی نیاز هست؟

ehsan_kabiri_33
01-07-2015, 22:14
سلام به همه عزیزان.....
دوتا pc ویندوز 7 داریم. میخایم هر دو را وصل کنیم به یک مودم که چهار تا پورت lan داره. تنظیم خاصبی میخاد یا فقط اتصال سخت افزاری کافیه؟

بنده با پیغام additional log on information may be required .... به همراه yellow flag note , و کلی مشکل دیگه روبرو میشم !! چند روز پیش همه چیز خوب بود.....

فعلا فقط بدونم این سوال را کافیه برام :

آیا برای اتصال دو کامپیوتر به یک مودم با کابل، تنظیمات خاصی نیاز هست؟

برم بررسی کنم مشکلات را تا بعد بیام بقیشو بگم... ممنون

البته خود سیستم به انترنت وصل میشه ولی VMware داخلش از وقتی این پیغام میاد و عکسها شکل زیر شده مشکل داره....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan_kabiri_33
04-07-2015, 16:33
با سلام.....

مشکلم حل شد !!:)

مشکل: وقتی دو تا کامپیوتر را با دو تا سیم lan به یک مودم وصل میکردم یک Yellow Flag Note با علامت تعجب روش میومد...... و مینوشت به انترنت متصل نیستم در حالی که متصل بودم...

راه کار: رفتم firmware مودم را به روز کردم.... هنوزم همون طور بود... الان فهمیدم وقتی سیستم میاد بالا... تا یک چند کیلو دیتا ارسال و دریافت نشه این علامت قطع اتاصل از بین نمیره !! و هیچ ربطی هم به تخصیص آی پی و ویندوز و دوتا کامپیوتر و اینها نداشت
فقط ربط به مودم TP-Link 8951nd داشت !! مودم من خر است !!

داشتم میرفتم یدونه ایسوس بخرم که فهمیدم مودم اول کار که میاد بالا تاخیر داره .....

با سپاس فراوان