PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هدایت اتوماتیک صفحه های اینترنتی به سایت تبلیغاتی

Somia
01-07-2015, 16:51
سلام.
با مرورگر موزیلا هر صفحه اینترنتی را که باز میکنم به طور اتوماتیک به صفحه تبلیغاتی میره و از اونجا باید برگردم به صفحه دلخواه ام ، پست قبلی رو خوندم زیاد چیزی دستگیرم نشد اگه میشه ساده تر کمکم کنید
ممنون

M.Hashemi
13-07-2015, 11:23
با سلام
دوست عزیز ساده ترین راه اسکن با نرم افزار زیر است اما باید در زمان اسکن سیستم online باشد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
توصیه می شود سپس از یک ضدویروس قدرتمند استفاده کنید.
با تشکر

Somia
16-07-2015, 10:29
سلام ممنون از راهنمایی تون من از این hitmanpro و kaspersky به توصیه شما استفاده کردن مشکل من حل نشد.نو د 32 هم رو سیستمم دارم، به توصیه دوست قبلی ccleaner هم استفاده کردم نشد،:n35:چه کار کنم دیگه اعصابم خورد شده :n41:

M.Hashemi
16-07-2015, 12:08
با سلام
نمیتونم دقیق بگم مشکل از چیست!
فایل زیر را دانلود کرده از حالت فشرده خارج کنید و از سیستم خود یک گزارش تهیه کرده و در جایی اپلود کنید و لینکش را اینجا بگذارید تا بررسی شود.

در ضمن بر روی shortcut مرورگر خود راست کلیک کرده و properties را بزنید و متن قسمت target را برای من ارسال کنید.
با تشکر

Somia
20-07-2015, 08:32
سلام ممنون از لطفتون
متن قسمت target اینه "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe"
واین هم فایل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 015084150

M.Hashemi
20-07-2015, 08:39
با سلام
لینکی که دادید کار نمیکنه.
لطفا اصلاح کنید.
با تشکر

Somia
20-07-2015, 09:15
سلام اصلاح شد ولی فیلتر شکن میخواد
ممنون ام

M.Hashemi
20-07-2015, 21:41
با سلام
دوست عزیز نمیدونم مخرب هنوز هست یا نه اما کاملا تاثیراتش توی سیستم شما قابل مشاهده است.
بنا بر این من بهتون توضیح میدم چکار کنید، اگر مشکل حل شد که هیچی در غیر این صورت یعنی هنوز مخرب در حال فعالیت است و باید به روش های دیگر عمل کرد.
--
ابتدا فایل های زیر را بررسی کنید :

خب دو فایل اول مال نرم افزار Sony PC Companion است که مشکوک هستند اگر نیاز ندارید نرم افزارش را پاک کنید در غیر این صورت باید به اخرین نگارش بروز کنید.
فایل سوم که مال نرم افزار بابیلون است که کرکش ممکنه مخرب باشد پس اگر از فایل کرکش اطمینان ندارید نرم افزار را حذف کنید.
فایل اخر هم مال eset است که رفتارش روی سیستم شما کمی مشکل دارد، اگر eset را کرک کردید پاکش کنید و سپس بدون کرک و از سایت خودش دانلود و نصب کنید و برای اپدیت از user و pass استفاده کنید.
* در ضمن addons های firefox را چک کنید و اون های که لازم ندارید پاک کنید (مثل addons نرم افزار babylon)
---
حالا میریم برای ترمیم :
این طوری که متوجه شدم شما با wifi به اینترنت وصل هستید که کانکشن ان dns گرفته در نتیجه dns را حذف کنید:

حالا بر روی نرم افزار notepad راست کلیک کنید و run as administrator را انتخاب کنید.(دقت داشته باشید که اگر eset یا هر ضد ویروس دیگری فعال است غیر فعال کنید)
حالا با notepad به ادرس زیر رفته و فایل hosts را باز کنید:

خط اخر یا مورد زیر را حذف کنید :

* توجه داشته باشید که تمام خط ها باید اولشان علامت # را داشته باشند.
حالا تغییرات را ذخیره کنید.
بر روی cmd راست کلیک کنید و run as administrator را بزنید و دستورات زیر را وارد کنید :

---
حالا باید مشکل حل شده باشد و سیستم احیاء شده باشد.
در صورتی که مشکل حل شده بود کار های زیر را انجام دهید.
1- ccleaner را اجرا کرده و فایل ها و key های رجیستری را حذف کنید و استارت اپ سیستم را نیز optimize کنید
2- cmd را با run as admin اجرا کنید و دستور زیر را در ان بنویسید.

3-سیستم را defrag کنید
4- اپدیت ویندوز و ضدویروس هم یادتون نره.
---
ببخشید طولانی شد
در خدمتم
با تشکر

haj_farbod
20-07-2015, 23:43
سایت تبلیغاتی ـع رو بلاک کن

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

jimrako
21-07-2015, 01:21
دوست من افزونه ی noScript رو روی فایرفاکس نصب کن تا دیگه به هیچ صفحه ی جانبی هدایت نشی ! راه دیگه استفاده از برنامه ی adwcleaner هست که میتونه به شما کمک کنه ! اگر راه هایی که این دوستمون یعنی MrHashemi گفته جواب نداد، که به احتمال زیاد میده راه هایی که من گفتم رو هم چک کن !

red17
22-07-2015, 17:25
عزیز من پستها رو نخوندم فقط پست اولو که مال خودته دیدم شما احتمالا از هات اسپات و مشابه اون استفاده کردی برو تو هلپ فایر فاکس و ریست بزن تا فایر فاکست ریست بشه مشکلت حل میشه

hotaru
04-09-2015, 16:47
من هم یه سوال داشتم:n03:

الان چند روزه که هر وقت با گوگل کروم تقریبا هر سایتی رو باز می کنم بعد از چند ثانیه خود به خود از سایت خارج می شه و می ره تو این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته این آدرس رو هم باز نمی کنه!!! فقط از سایت خارج می شه. تبلیغات نیست . ممکنه ویروس باشه؟

چی کار کنم؟ :n41: