PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید سیستم تا حداکثر 4

Eranis
01-07-2015, 00:05
سلام دوستان من تقریبا 4 تومن پول دارم ، و موندم که آیا کامپیوترم رو ارتقا بدم یا لپتاپ بخرم؟
کار هایی که میکنم عموما دیدن فیلم و دانلود هست . بازی هم میکنم که البته اکثرا بازی های شاخی نیستن ولی میخوام که GTA V رو بدون دردسر اجرا کنم یا بازی هایی مثل همین.
به نظرتون سیستم رو ارتقا بدم یا لپتاپ بخرم؟ یه دلیل خوب میخوام.
اگر سیستم ارتقا بدم : لطفا سیستم پیشنهادیتون رو بگین
اگر لپتاپ بخرم : لطفا اسم لپتاپ و مشخصات سخت افزاریشو بگین .
ممنون میشم :)

afshin b
01-07-2015, 00:45
باید مشخص کنین که قابل حمل بودن لپتاپ رو میخواید یا قدرت بیشتر سیستم خونگی؟
بنظر میاد زیاد سیستم قدرتمند نیاز ندارید ولی قضیه بازی رو باید مشخص کنین که در چه رزلوشنی و با چه سطحی از جزییات گرافیکی میخواید بازی کنین.
اگر به تنظیمات پایین گرافیکی راضی میشید و قابل حمل بودن براتون مهمه، لپتاپ انتخاب خوبیه وگرنه سیستم.

Eranis
01-07-2015, 11:36
ترجیحا لپتاپ واسه من بهتره چون میتونم حملش کنم چون همیشه در حال مسافرت هستم . ولی اگر فکر میکنین که لپتاپ تحمل اینکه به مدت زیاد روشن بمونه رو نداره ، یا اینکه نمیشه باهاش دانلود هاش شبانه رو کامل کرد ، ارتقای سیستم رو پیشنهاد بدید.
در مورد بازی ها هم بگم که تنظیمات دیگه پایین هم نباشه ! Normal باشه ، نه خیلی زیاد ، نه خیلی کم ، البته اگر بشه با 4 تومن با تنظیمات بالا هم بازی کرد که چه بهتر

afshin b
01-07-2015, 13:10
بنظر من لپتاپ برای شما انتخاب بهتریه. زیاد روشن بودن و دانلودهای شبانه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. فقط زیاد بازی کردن پشت سر هم براش توصیه نمیشه.
لپتاپ هم بنظر من سری N یا G ایسوس بگیرین که هم کیفیت خیلی خوبی دارن و هم کانفیگ های عالی. سری گیمینگ MSI هم انتخاب خوبیه