PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روتر با قابلیت محدود کردن سرعت وایرلس

Memonex
29-06-2015, 13:30
سلام دوستان من یه مشکلی دارم راستش دیگه خسته شدم از دست یه مشت آدم بی ملاحضه که میان از اینترنتم استفاده میکنن با گوشی هاشون و حجم تند تند خالی میشه بعلت رو در وایسی و یکسری مسائل هم نمیشه پسورد نداد. هرچند وقت یکبار که ما مهمون داریم این مشکل متاسفانه هست. فیلتر کردن مک رو بلدم ولی اینترنت قطع میشه و مهمون ها شاکی حالا دنبال یه روتر میگردم که بتونم باهاش سرعت یوزرهای وایرلس رو بر اساس مک آدرس تا هر میزان که خواستم کم کنم مودمم 2740 هست ولی این قابلیت رو نداره و میدونم هم همچین روتری با این قابلیت هست که خواستم بهم معرفی کنید.

با تشکر

a_bayan
29-06-2015, 15:52
سلام.والا من این کارو بلد نیستم اما یکار دیگه بلدم...شما میتونی قسمت hide رو بزنین و دیگه همه نتونن اسم مودم رو وقتی سرچ میکنن ببینن.خودتون هم نمیتونید دیگه ببینید و باید از قسمت سرچ وای فای اسم دقیق اون چیزی که برا مودم گزاشتین رو سرچ کنین تا پیداش کنه...ضمنا اگه منظورت مهموناتونه سوال من هم هست من اینکار رو برای افراد بیرون منزل انجام میدم.مودم رو هم قایم کنین لدفن...

کسی پیشنهاد کاربردی تر داره بگه تا ما هم استفاده کنیم

Sent from my GT-I9082

sky1sky
30-06-2015, 18:33
سلام دوستان من یه مشکلی دارم راستش دیگه خسته شدم از دست یه مشت آدم بی ملاحضه که میان از اینترنتم استفاده میکنن با گوشی هاشون و حجم تند تند خالی میشه بعلت رو در وایسی و یکسری مسائل هم نمیشه پسورد نداد. هرچند وقت یکبار که ما مهمون داریم این مشکل متاسفانه هست. فیلتر کردن مک رو بلدم ولی اینترنت قطع میشه و مهمون ها شاکی حالا دنبال یه روتر میگردم که بتونم باهاش سرعت یوزرهای وایرلس رو بر اساس مک آدرس تا هر میزان که خواستم کم کنم مودمم 2740 هست ولی این قابلیت رو نداره و میدونم هم همچین روتری با این قابلیت هست که خواستم بهم معرفی کنید.

با تشکر

مودم برند سیسکو این قابلیت رو داره که به هر client چه پهنای باندی اختصاص داده شه و احتمالا فیلدی هم داره که سرعت دانلود رو بشه برای هر client تعریف کرد چه قدر باشه این طوری هم مهمونا اینترنت دارن و با سرعت کند نمی تونن زیاد دانلود کنن