PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه انداختن يك سايت

R@MTIN
03-05-2005, 09:31
سلام . خسته نباشيد ! :wink:
من يه سايتي رو ثبت كردم و مي خوام اونو به صورت وبلاگ در بيارم . يعني مثلا به صورت پرشين بلاگ كه ميشه توش مطلب نوشت و ...
ميشه لطفا به من مبتدي كه هيچي نمي دونم بگيد چيكار بايد بكنم
يه قالب خوشگل از كجا ميتونم بگيرم و چه جوري مينونم آپلود و فعالش كنم ؟!؟!؟ :?:
لطفا كمكم كنيد :idea:

sourena
03-05-2005, 09:36
همون پرشين بلاك يا بلاگفا مگه چشونه؟؟؟ :?:

King
03-05-2005, 10:16
سلام.
دوست عزيز اينهمه ميزبان بلاگ وجود داره كه و همگي هم كه فارسي هستند قالب هم كه خودشون دارند...
پرشين بلاگ هست. ميهن بلاگ. بلاگفا. و بلاگ اسكاي...
پرشين بلاگ قالبهاي متنوعي داره به ويژه در ياهو پرشين كه تا دلت بخواد قالب هست ولي سرعت لود پرشين بلاگ خوب نيست... ميهن بلاگ و بلاگفا خيلي بهترند... بعد از ساخت هم تي كي كن و ديگه حالشو ببر...
موفق باشي

sourena
03-05-2005, 10:21
سلام.
دوست عزيز اينهمه ميزبان بلاگ وجود داره كه و همگي هم كه فارسي هستند قالب هم كه خودشون دارند...
پرشين بلاگ قالبهاي متنوعي داره به ويژه در ياهو پرشين كه تا دلت بخواد قالب هست ولي سرعت لود پرشين بلاگ خوب نيست... ميهن بلاگ و بلاگفا خيلي بهترند... بعد از ساخت هم تي كي كن و ديگه حالشو ببر...
موفق باشي
منم كه همينوگفتم!!! :shock: نگفتم؟؟؟ :wink:

King
03-05-2005, 10:54
سلام.
موفق باشي
منم كه همينوگفتم!!! :shock: نگفتم؟؟؟ :wink:
بله درسته/ فقط با اجازه من يه كم كاملش كردم :wink:

R@MTIN
03-05-2005, 14:27
سلام.
موفق باشي
خيلي ممنونم از راهنماييتون . بله من هم ميدونم كه سايتاي زيادي براي اين كار هستش !
ولي من مي خام كه سايتم يا بلاگم بدون پسوند باشه ! و اونا اينجوري نيستند !!!
بهم گفتن كه بايد برنامه MT رو نصب كنم !
از كجا بايد بگيرم و چه جوري نصبش كنم ؟!؟!؟ :arrow:

R@MTIN
03-05-2005, 14:31
منظورم اين بودش كه من خودم سايت دارم و فضا هم دارو
مي خوام اين سايت رو تبديلش كنم به وبلاگ !!!
مثل اين ----> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_boujari
04-05-2005, 12:45
عزيزم در ميهن بلاگ ثبت نام كن بعد يكي از امكاناتش وصل كردن دايمن است كه اين كار را براي شما انجام ميدهد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sina
05-05-2005, 13:24
R@MTIN, جان به وبلاگ رسانه بو اونجا ميتوني اين ام تي رو دانلود كني و آموزش نصبش هم اونجاست
موفق باشي :)