PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LG UB83000

bobo_0_6
27-06-2015, 23:38
سلام مدتیه این تلویزیون رو تهیه کردم مدل 55 اینچ رو.دو اشکال اساسی باهاش دارم یکی اینکه بدنه پلاستیکیه و مدام در حال انقباض هستش
برای این ک کاری نیمشه کرد اما مشکل دومم زمانیه ک TRUMOTION رو در حال SMOOTH یا CLEAR میزارم فیلم ها تیک میزنن
کسی همچین چیزی دیده یا مشکل از من هستش؟

bobo_0_6
28-06-2015, 23:01
کسی راهنمایی یا نظری نداره؟

behzad habib
01-07-2015, 09:00
اگر منبع فیلم شما شبکه hd ایران هست باید عرض کنم که برخی از فیلم های پخش این شبکه این مشکل را دارند و به طور مرتب تیک یا سکته میزنند و در همه ی tv ها این مشکل که از منبع هست رایجه.
اما مشکل اساسی در نمایشگرهای LG همین بخش حرکتی هست که طبیعی نیست و در زمان پخش 3 مشکل اساسی دارند، بدین شکل که صحنه ها گاهی تیک میزنند یا در برخی مواقع حالتی مصنوعی و اسلوموشن پیدا میکنند به خصوص در صحنه هایی که حرکت کوتاه هست مثل چرخاندن سر بازیگر یا حرکت اندام مثل دست و پا و همینطور مشکل دوتایی شدن یا باقی ماندن سایه حرکت سوژه ها که اگر زیادی حساس باشید و دقت کنید این مشکلات تقریبا همراه خواهد بود و کاریش نمیشه کرد و بر میگرده به پردازشگر تلویزیونهای این برند.
نکته جالب توجه این مشکل این هست که حتی در دموهای فروشگاههی هم این مشکل به طور واضح قابل دیدن هست به خصوص تیک زدن تصویر.

hagijoon
02-07-2015, 03:34
سلام خدمت دوستان بنده بین دو مدل ال جی ub 830 و ub 850 موندم 830 سیستم عامل قدیمی رو داره و 900 هرتز ولی 950 سیستم عامل وب او اس و 1000 هرتز و هر دو 4 کی هستن 830 رو میدونم اشتراک گذاری میرا کاست داره ولی 950 رو نمیدونم این گزینه رو داره یا نه کسی میدونه وب او اس هم اشتراک گذاری میرا کاست رو داره یا نه؟ برام این گزینه خیلی مهمه بقیه اشتراک گذاری رو میدونم داره فقط از این گزینه مطمئن نیستم کسی میتونه کمکم کنه؟ با تشکر.