PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید یخچال کوچیک

shabnam1986
27-06-2015, 19:21
ی یخچال خیلی کوچیک میخوام که غذای گربه م رو توش بذارم که از لحاظ بهداشتی تو یخچال خونه نذارم
میشه راهنماییم کنین ک چیزی باشه از لحاظ اقتصادی هم برام ب صرفه باشه؟

ملا نصرالدین
28-06-2015, 10:58
ی یخچال خیلی کوچیک میخوام که غذای گربه م رو توش بذارم که از لحاظ بهداشتی تو یخچال خونه نذارم

الان ارزان ترین یخچال کوچک حدود 300 تومان در می اید

shabnam1986
28-06-2015, 11:16
خوب مدل برند عکس؟

ملا نصرالدین
28-06-2015, 15:29
راستش من چون در شوش زیاد رفت و امد دارم یک بار همینجوری رد میشدم قیمت پرسیدم گفت حدود 300 که البته برند و... اش یادم نیست

ولی این ها رو توی اینترنت سرچ کردم پیدا کردم

این یخچال 3 فوت east cool رو قیمتش رو زده 425000

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ال جی هم همین مدل رو داره که هر چی سرچ کردم قیمتش رو پیدا نکردم

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-06-2015, 15:01
سلام
غذای گربتون چیه که نمیشه توی یخچال خودتون بذارینش ؟

shabnam1986
30-06-2015, 06:41
کله مرغ-جیگر مرغ

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-06-2015, 08:32
کله مرغ-جیگر مرغ
سلام
نیازی نیست که چند صد هزار تومن خرج کنین برای نگهداری غذای پیشیتون
یک ظرف پلاستیکی درب دار بگیرین . از ظرفهائی که دربش قفل میشه
ظرف رو هم بذارید توی یک کیسه نایلون
موقع برداشتن و گذاشتن غذا در ظرف هم دقت کنین که بیرون ظرف کثیف نشه
غذای گربه رو هم تقسیم کنین , هر قسمت رو در یک کیسه ی جدا بذارید و محکم ببندین و کیسه ها رو بذارید روی همدیگه
اینطوری هر بار درب ظرف رو باز میکنین و یک کیسه برمیدارین و درب ظرف رو قفل میکنین
این ظرفها رو هم میشه در یخچال گذاشت هم در فریزر . این ظرفها بعد از سرد شدن , دربش محکم میچسبه بهش و این ویژگیش هست . فقط موقع باز کردنِ دربش باید با چیزی که تیز نباشه لبه ی دربش رو کمی باز کنین تا هوا واردش بشه و دربش راحت باز بشه
مثل اینها
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shabnam1986
01-07-2015, 23:11
مرسی اما بابا مامانم کلا با غذای گربه مشکل دارن باید یخچال بخرم

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-07-2015, 06:33
مرسی اما بابا مامانم کلا با غذای گربه مشکل دارن باید یخچال بخرم
حالا موضوع فرق میکنه
:20:
سر و جگر مرغ که غذای آدمها هم هست و مردم هم میخرند و میخورند و توی یخچال و فریزر هم نگهداری میکنند و مشکلی هم پیش نمیاد
پس باید دید علت مخالفتشون چیه
به نظر بنده 2 دلیل میتونه داشته باشه :
1- شما بخواین غذای نیم خورده ی گربه رو بذارین توی یخچال
2- پدر مادرتون اصلاً از وجود گربه توی خونه ناراحتند
اگر اولی هست که بله , باید یخچال جدا بخرین . گرچه اون ظرف یه مولکول هم نمیتونه ازش بیاد بیرون .

اگر دومی هست باید قانعشون کنین که شما چیزی رو که نه غیر بهداشتی هست نه حرام هست و نه نجس و مردم هم میخورنش رو میخرید و در ظرف مخصوص میذارید توی یخچال انگار که برای خودتون هست , بعدش مقداریش رو درمیارین و به جای اینکه خودتون بخورین میدین به گربتون . فقط همین
دیگه حرف از این اصولی تر و منطقی تر نمیشه
اگر باز هم قبول نکردند پس دیگه نمیشه کاریش کرد . باید چند صد هزار تومن خرج کنین و یک برق مصرف کنِ جدید هم به خانه اضافه میشه یعنی ماهیانه هم هزینه ای داره

ملا نصرالدین
03-07-2015, 12:14

یک راه دیگه به ذهنم رسید.

یه چیزهایی هست بهش میگن یخدون.اگر یادتان باشد (البته احتمالا هنوز هم هست) بعضی از دست فروش ها الاسکا و فالوده و... رو توی اون میذاشتن .یک جعبه سفید یونولیتی بود که در هم داشت

شما میتوانید بیشتر از غذای خشک برای گربه استفاده کنید.مثلا هفته ای 2-3 دفعه جگر بهش بدید

اون رو هم توی این یخدان ها بذارید و برای سرما هم قالب های یخ بزرگ در فریزر بذارید.بعد که یخ زد آن را داخل یک کیسه فریزر قرار بدهید و داخل یخدان بگذارید

یک راه دیگه هم هست .به جای اون یخدان از فلاسک استفاده کنید.یک سری فلاسک ها هستند که دو جداره اند
از وسایل ورزشی فروش ها هم که بخواهید به شما نشان میدهند.مخصوص کوه نوردی هست.من خودم یک قمقمه اش را دارم که تا 24 ساعت در دمای اتاق یخ را در خودش کاملا نگه میدارد.البته باز هم قمقمه من از بهترین جنس نیست.فلاسک هایی که زمان بیشتری یخ را در خودش نگه دارد هم هست.میتوانید غذای گربه را داخل اون فلاسک بگذارید و روزی 1 بار داخلش یخ بریزید.اینجوری دیگه مصرف برق هم نداره