PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش فیلد هایی از جدول در پروفایل اپن کارت (زبان php)

milad.design
26-06-2015, 02:51
با سلام.
دوستان عزیز در فروشگاه ساز اپن کارت ، قسمتی که پروفایل کاربری و نشون میده ، من میخوام آیتم هایی اضافه کنم که نام کاربر،نام خانوادگی ؛ آدرس و غیره و نشون بده به کاربر، در حالت پیش فرض نشون نمیده.

با استفاده از یه همچین دستوری در php میشه نمایش داد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فیلک های نام کاربری و نام را از جدول oc_user نشون میده.

**حالا مشکل

من میخوام که کاری کنم که نیازی به وارد کردن اطلاعات دیتابیس و رمز عبورش و اینا نباشه، مثل خود cms ها....
در اپن کارت هم مثلا در صفحه ویرایش اطلاعات که اطلاعاتی که من میخوام فراخوانی کنم که نشون میده ، وقتی میام از اون کدها توی صفحه پروفایل استفاده میکنم ارور اون خط و نمایش میده!
مثلا همین خوش آمدی user1 ، برای مثال ، این متن که بالای سایت نشون میده، همون کد php و که از صفحه اصلی در صفحه پروفایل وارد میکنم، تجرا نمیکنه و ارور خط و میده!!

برای مثال دستوری که در فایل edit برای نمایش فیلد نام به کار برده شده اینه:

ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر.

tabriz-info
26-06-2015, 15:14
با سلام.
دوستان عزیز در فروشگاه ساز اپن کارت ، قسمتی که پروفایل کاربری و نشون میده ، من میخوام آیتم هایی اضافه کنم که نام کاربر،نام خانوادگی ؛ آدرس و غیره و نشون بده به کاربر، در حالت پیش فرض نشون نمیده.

با استفاده از یه همچین دستوری در php میشه نمایش داد:

فیلک های نام کاربری و نام را از جدول oc_user نشون میده.

**حالا مشکل

من میخوام که کاری کنم که نیازی به وارد کردن اطلاعات دیتابیس و رمز عبورش و اینا نباشه، مثل خود cms ها....
در اپن کارت هم مثلا در صفحه ویرایش اطلاعات که اطلاعاتی که من میخوام فراخوانی کنم که نشون میده ، وقتی میام از اون کدها توی صفحه پروفایل استفاده میکنم ارور اون خط و نمایش میده!
مثلا همین خوش آمدی user1 ، برای مثال ، این متن که بالای سایت نشون میده، همون کد php و که از صفحه اصلی در صفحه پروفایل وارد میکنم، تجرا نمیکنه و ارور خط و میده!!

برای مثال دستوری که در فایل edit برای نمایش فیلد نام به کار برده شده اینه:

ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر.

سلام

عزیزم این کد هایی که نوشتی از استاندارد و پشتیبانی خارج شدن و کلشون مشکل و خطا داره و ورژن های جدید این کد ها رو با خطا نشون میدن
همچنین باعث ایجاد مشکل امنیتی در سایت خواهد شد

شما باید کلاس های فریم ورک سیستمتون رو مطالعه کنید و بر اساس اون کد نویسی کنید

که شاید با مطالعه اونها متوحه خواهید شد خیلی ساده تر از این کد ها میتونید به فیلد های اون جدول دسترسی داشته باشید

بهتره داکیومند مربوط به سیستمتون رو مطالعه کنید