PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجربه خرید از بامیلو

Emad HD
25-06-2015, 16:10
سلام دوستان
این تاپیک رو زدم هر کسی تجربه از خرید در سایت بامیلو رو داره به اشتراک بزاره
من خودم خرید داشتم بیش از نود درصد خرید هام مربوط به لباس بوده چون هم تخفیف های خوبی داره و هم کوپن تخفیف
اما گاهی اوقات بعضی از اجناسش قیمتش بالاست
مثلا در قسمت موبایل از فروشگاهای دیگه بالاتره
به نظرم در زمینه پوشاک عالی عمل کرده و میتونه از این هم بهتر بشه
:n12:

851086245
25-06-2015, 16:19
سلام
موافقم باهات بعضی وقت هام کیفیتش اونی که میگه نیست.

hamidchi
25-06-2015, 21:41
منم خرید داشتم ازش
قیمتاش با قیمت بازار تقریبا یکی بود ولی چون تخفیف خوبی گذاشته بود با وجود هزینه پست باز هم ارزش خرید داشت
مزیتی که داره اینه که غیر از پرداخت آنلاین ، پرداخت پول در محل هم داره که البته تحویل کالا در این حالت از حالت پرداخت آنلاین کمی بیشتر طول میکشه(حدود 3 ، 4 روز)
جدیداً خریدی نداشتم ازش ولی قبلا یه ایرادی داشت که کد مرسوله پستی رو تو پروفایل نمیزد که شما از وضعیت خریدتون و زمان تحویلش خبردار بشید و احتمال غافلگیریتون هم هست
دو بار هم حدود ساعت 6-7 بعد از ظهر مامور تیپاکس زنگ زد. آدرس دقیق رو پرسید و گفت پول رو آماده کن 10 دقیقه دیگه میرسم!!!
در کل راضی بودم از خریدام

Emad HD
26-06-2015, 03:01
منم خرید داشتم ازش
قیمتاش با قیمت بازار تقریبا یکی بود ولی چون تخفیف خوبی گذاشته بود با وجود هزینه پست باز هم ارزش خرید داشت
مزیتی که داره اینه که غیر از پرداخت آنلاین ، پرداخت پول در محل هم داره که البته تحویل کالا در این حالت از حالت پرداخت آنلاین کمی بیشتر طول میکشه(حدود 3 ، 4 روز)
جدیداً خریدی نداشتم ازش ولی قبلا یه ایرادی داشت که کد مرسوله پستی رو تو پروفایل نمیزد که شما از وضعیت خریدتون و زمان تحویلش خبردار بشید و احتمال غافلگیریتون هم هست
دو بار هم حدود ساعت 6-7 بعد از ظهر مامور تیپاکس زنگ زد. آدرس دقیق رو پرسید و گفت پول رو آماده کن 10 دقیقه دیگه میرسم!!!
در کل راضی بودم از خریدام

درسته هنوزم کد رهگیری رو نمیزنه باید حتما باهاشون تماس بگیری

poorya_2
26-06-2015, 09:37
منم تیشرت ازشون خرید کردم ، که با تاخیر 4 روزه به دستم رسید

با چاپار ارسال کردن ، و کد رهگیری هم دادن

اگه این تاخییر رو نادیده بگیریم عملکردشون عالیه ، بسته بندیشون هم خوب و قابل قبول بود

amir_t6262
26-06-2015, 11:03
من هم چندین بار خرید کالای الکتریکی و یک چمدان مسافرتی ازش داشتم.
با احتساب تخیف هایی که میده و همینطور کوپن تخفیف، قیمتش نسبت به بازار متعادل میشه.
ولی همانطور که اشاره کردید برخی قیمتهایش از دیجیکالا هم گرانتر است. خصوصا در لپ تاپ و موبایل. یه زمانی موبایل ها را ارزان تر از دیجیکالا میفروخت.

در مورد ارسال بنظرم ارسال دیجیکالا خیلی بهتر و دقیق تر است. در حالیکه بامیلو همیشه برای ارسال غافلگیرم کرده و زمانی که اصلا انتظار نداری، وسیله را میاره.

AMP135
26-06-2015, 15:51
پارس آنلاین 1 ماه پیش کد تخفیف 50 تومنی داده بود ، هارد WD my passport ultra 1tra رو 168.000 تومن خریدم!! با حمل و نقل شد 168تومن ! :n02: 2روز طول کشید بیارن ، یه اتو هم گرفتم با 50تومن تخقیف ، که 1 هفته طول کشید! بخاطر تعطیلات ، یه کارت عذر خواهی هم گذاشته بودن ، در کل خوب بود ، قیمت هارد رو به هرکی گفتم هنگ کرد :n19: شهر ما 230تومن هست ، دیجیکالا 218تومن!!

djbehnam73
26-06-2015, 16:05
کلا مزخرفه
موقعی خوبه که تخفیف میخوره
من چون مشترک پارس انلاین هستم بهم تخفیف خورد
یه پاور بانک + رم 32 گیگ خریدم 48 تومن

pirdelan
17-12-2016, 18:16
به نطرتون بامیلو برای خرید گوشی مناسبه؟

saadat68
04-08-2017, 23:12
من چند روز پیش برای اولین بار از بامیلو یه گوشی شیائومی خریدم خرید خوب و و راضی کننده ای بود ​

کد تخفیف 10 هزار تومنی بامیلو برای خرید بالای 50 هزار تومن
bmlclub_4ol4z

من چند روز پیش برای اولین بار از بامیلو یه گوشی شیائومی خریدم خرید خوب و و راضی کننده ای بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کد تخفیف 10 هزار تومنی بامیلو برای خرید بالای 50 هزار تومن
bmlclub_4ol4z