PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC Desire 610 یا Galaxy Grand Prime ؟

MYMAVS
24-06-2015, 16:17
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.

من بین دوتا گوشی HTC Desire 610 و Galaxy Grand Prime موندم. کدوم بهتره؟

از لحاظ امکانات فنی توی اینترنت مقایسه کردم، تقریبا در یک سطحن. منتها اگه کسی تجربه ی استفاده از یکیشونو داره کمک کنه.

یه عامل مهم هم واسم دوام و ماندگاری گوشیه. میخوام دیگه حداقل 6 ، 7 سال بدون آخ گفتن واسم کار کنه.

دیگه همین دیگه!:n02:

ممنون

Life24
24-06-2015, 22:39
HTC Desire 610

Life24
24-06-2015, 22:40
سامسونگ دیگه خز شده. دست همه افتاده... :n33:

mhda69
24-06-2015, 22:52
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان.

من بین دوتا گوشی HTC Desire 610 و Galaxy Grand Prime موندم. کدوم بهتره؟

از لحاظ امکانات فنی توی اینترنت مقایسه کردم، تقریبا در یک سطحن. منتها اگه کسی تجربه ی استفاده از یکیشونو داره کمک کنه.

یه عامل مهم هم واسم دوام و ماندگاری گوشیه. میخوام دیگه حداقل 6 ، 7 سال بدون آخ گفتن واسم کار کنه.

دیگه همین دیگه!:n02:

ممنون

با اینک کلا طرفدار اچ تی سی هستم
اما تو این مورد قطعا گرند پرایم رو ترجیح میدم...ب پسرخالم و داداش دوستم پیشنهاد خریدش رو دادم و خریدن و باهاش کارکردم و خودم براشون کلی برنامه و بازی ریختم انصافا خوب بود...
با 610 هم کار کردم اما گرند پرایم کاملا بهتره از چند جهت...دوربین دوم 5 فول اچدی در مقابل 1.3 اچدی...پردازنده قوی تر 64 بیت...باتری قوی تر 2600 در مقابل 2000...صفحه کمی بزرگتر...اندروید ورژن بالاتر(و احتمال بیشتر ارایه آپدیت اندروید5 برای گرند پرایم)

البته قضیه 7-6 سال رو فراموش کن کلا !!!

اما شک نکن گرند پرایم بهتره

مبارکه
یاعلی

Life24
25-06-2015, 00:05
Q4 of 2015

Desire 510, 610, 820s, and One Mini

اندروید 5

MYMAVS
25-06-2015, 11:32
از همگی خیلی خیلی ممنون. ببخشید ی چیز دیگه.

نظرتون راجع به گوشی LG Leon چیه؟ میدونم grand prime خیلی بهتره. ولی از Leon خوشم اومده.

من از گوشی گنده خیلی خوشم نمیاد. grand prime هم خیلی گنده ست. مورد دیگه ای وجود نداره که مثل grand prime خوب باشه ولی کوچیکتر باشه؟

نظرتون راجع به LG Leon رو فراموش نکنید.

ممنون

mhda69
25-06-2015, 13:18
از همگی خیلی خیلی ممنون. ببخشید ی چیز دیگه.

نظرتون راجع به گوشی LG Leon چیه؟ میدونم grand prime خیلی بهتره. ولی از Leon خوشم اومده.

من از گوشی گنده خیلی خوشم نمیاد. grand prime هم خیلی گنده ست. مورد دیگه ای وجود نداره که مثل grand prime خوب باشه ولی کوچیکتر باشه؟

نظرتون راجع به LG Leon رو فراموش نکنید.

ممنون

اولا اون الجی رو کلا ب نظرم فراموش کنید تمام مشخصاتش کاملا پایین تر از گرند پرایمه و خریدش اشتباه محضه...
راجع ب اندازه هم اصلا سخت نگیرید قطعا عادت میکنید...من خودم وقتی وان داشتم با صفحه 4.7 اینچ و رفتم وان مکس خریدم با صفحه 5.9 !!! تا یه هفته تو شوک بودم !!! اما الان کاملا عادت کردم و اصلا سختمه با گوشی کوچیکتر کارکنم...
با اینحال اگر انقد رو اندازه حساسید الجی L90 هم میتونه انتخاب درست و خوبی باشه...سمت هواوی و سونی هم نرید...
یاعلی

MYMAVS
25-06-2015, 14:25
اولا اون الجی رو کلا ب نظرم فراموش کنید تمام مشخصاتش کاملا پایین تر از گرند پرایمه و خریدش اشتباه محضه...
راجع ب اندازه هم اصلا سخت نگیرید قطعا عادت میکنید...من خودم وقتی وان داشتم با صفحه 4.7 اینچ و رفتم وان مکس خریدم با صفحه 5.9 !!! تا یه هفته تو شوک بودم !!! اما الان کاملا عادت کردم و اصلا سختمه با گوشی کوچیکتر کارکنم...
با اینحال اگر انقد رو اندازه حساسید الجی L90 هم میتونه انتخاب درست و خوبی باشه...سمت هواوی و سونی هم نرید...
یاعلی

ممنون

بله منم که گفتم leon از grand prime خیلی پایین تره، خودم میدونم، ولی میتونم باهاش کنار بیام.

با سونی و هواوی هم که کلا اصلا حال نمی کنم.

اگه leon بگیرم، میتونه انتظارم توی اجرای بازی رو برآورده کنه؟ اهل بازی هستم، ولی نه بازی های خیلی سنگین. مثلا درحد بازی آسفالت 8 هم نه. البته اگه بتونه آسفالت 8 رو اجرا کنه که عالیه!!

از lg l90 هم خوشم اومد بدک نیست.

آقا من یدونه با گوشی خیلی آهنگ گوش میدم(با هدست) ، یدونه هم بطور متوسط بازی میکنم(نه بازی های خیلی سنگین) و دوربینش هم کم و بیش مهمه. همین

حالا بعنوان آخرین و بهترین پیشنهادتون چی بهم پیشنهاد میکنین؟ اگه پیشنهاد جدیدی نیست که یجوری قانعم کنین بین lg leon ، lg l90 ، و grand prime یکدومو انتخاب کنم.

ببخشید دیگه اصن گیج شدم!!
از هر 3تای این گوشی ها خوشم اومده.

موندم!!:n13:

mhda69
25-06-2015, 16:45
ببین خیلی خودمونی بگم من یکی هیچ رقمه تو کتم نمیره یکی از نزدیکام با وجود گرندپرایم یا حداقل ال90 بره اون leon رو بخره حالا طرف انتظاراتش هرچی میخاد کم و ابتدایی باشه چون طرف داه پول میده حقشه بهترین گزینه رو بخره و بیشترین امکانات رو بگیره...

پردازنده ضعیف تر و باتری خیلی ضعیف تر وحافظه رم کمتر وحافظه داخلی کمتر وصفحه کوچیکتر و دوربین دوم ضعیف تر و...یعنی خلاصه بگم خیلی ببخشید دور از جون خریدنش حماقته...!!!

حالا دیگه صاحب اختیاری...

MYMAVS
25-06-2015, 17:38
آقا از همگی خیلی خیلی ممنونم. تصمیم نهاییمو گرفتم.

LG L90 .

مبارکم باشه!:n02:

بارم از همه ممنون. خیر ببینین. یا علی