PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یهویی زیاد شدن صدای کانال در LED samsung

sky1sky
23-06-2015, 20:04
سلام از وقتی LED samsung خریدیم این مشکل هست به صورت رندوم یهویی صدای کانال زیاد میشه
مثلا داریم کانال می بینیم صداش هم روی 16 هست یهویی صداش زیاد میشه ، بعدش باز با کنترل مجبوریم کم کنیم ک می بینیم عدده رفته روی 40 مثلا !!!
فرقی هم نداره کدوم شبکه باشه هر چن وقت یه بار این اتفاق میفته
نمی دونم مربوط به تنظیمات صداش هس یا نه ؟ تنظیماتش باید چه طوری باشه که این مشکل اتفاق نیفته؟ مرسی

matinpour
23-06-2015, 21:20
سلام از وقتی LED samsung خریدیم این مشکل هست به صورت رندوم یهویی صدای کانال زیاد میشه
مثلا داریم کانال می بینیم صداش هم روی 16 هست یهویی صداش زیاد میشه ، بعدش باز با کنترل مجبوریم کم کنیم ک می بینیم عدده رفته روی 40 مثلا !!!
نمی دونم مربوط به تنظیمات صداش هس یا نه ؟ تنظیماتش باید چه طوری باشه که این مشکل اتفاق نیفته؟ مرسی
دوست عزیز
ممکن است صدای خودکار روشن باشد. از این مسیر بروید . منو---> صدا--->تنظیمات بلندگو -----> صدای خودکار و آن را خاموش کنید. و یا از مسیر منو---> صدا--->تنظیم مجدد صدا و آن را انتخاب کنید.

sky1sky
24-06-2015, 20:24
دوست عزیز
ممکن است صدای خودکار روشن باشد. از این مسیر بروید . منو---> صدا--->تنظیمات بلندگو -----> صدای خودکار و آن را خاموش کنید. و یا از مسیر منو---> صدا--->تنظیم مجدد صدا و آن را انتخاب کنید.
سلام مرسی
مسیری که گفتین چک کردم صدای خودکار خاموش بود. :(

asmif
02-07-2015, 01:51
مشکل صدا رو بنده هم داشتم ولی نه دقیق مثل شما
هر موقع باتری کنترل ضعیف می شد یکی دو شماره صدا رو زیاد می کردم تا 50 60 می رفت و با تعویض باتری مشکل حل می شد.

sky1sky
02-07-2015, 20:06
مشکل صدا رو بنده هم داشتم ولی نه دقیق مثل شما
هر موقع باتری کنترل ضعیف می شد یکی دو شماره صدا رو زیاد می کردم تا 50 60 می رفت و با تعویض باتری مشکل حل می شد.

بله مشکل من فرق می کنه من اگه با کنترل صدا رو زیاد و کم کنم به همون اندازه ای که کلید رو فشار بدم کم و زیاد میشه
اما مشکل اینکه فرض کنین دارین برنامه می بینین و صدا روی 15 هست یهویی بدون اینکه به کنترل دست زده باشین یهو صدای شبکه زیاد میشه سریع تا کنترل و بر می داری کم کنی می بینی کانتر شماره صدا روی 35 هس !!
ما این مشکلو از همون اول از وقتی LED گرفتیم و کنترل هم نو بود داریم
اگه راه حل دیگه ای هس بی زحمت بگین