PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یک پرچمدار مناسب

K!ng of th3 K!ngs
22-06-2015, 19:29
خداییش تا حالا اینقدر توی زندگیم بین چند چیز گیر نکرده بودم. الان واقعا وقتی هست که همه ی پرچمدارا یا چیزی خیلی توپی دارن و یه چیز بد ولی هیچی نیست که کاملا PERFECT باشه.
حالا (قیمت خیلی مهم نیست) شما چه گوشی پیشنهاد میدید؟ مهم ترین چیز اینه که اولل خوشدست باشه و باتری حتما یک روز رو پوشش بده و مثلا اگر 7 صبح بیدار بشم ، تا ساعت 7-8 شب باتری تموم نشده باشه... میدونم همش به خودم بستگی داره که چطوری استفاده کنم ولی منظروم اینه که باتری ضعیف نداشته باشه. کیفیت صدای خروجی هم دوست دارم خوب باشه

S6 و S6 Edge , به دلیل باتری نسبتا ضعیف و Note 4 به دلیل سایز زیاد رو در نظر نگیرید. همچنین کلا با سونی Z3 حال نمیکنم و LG ها هم خیلی بزرگن.

حالا در واقع اینا برام میمونن

HTC One M9 که خیلی از htc خوشم میاد به دلیل جنس بدنه ی فوق العاده که یه بار توی مغازه دست گرفتم و حسی که به آدم میده رو هیچ چیز دیگه ای نمیده. توی آپدیت جدید 1.40 هم که دوربینش از حالت ابتدایی بهبود یافته و کار منو راه میندازه. میدونم کیفیتش در حد بقیه ی گوشی ها نیست ولی کاملا برای من Okay هستش. بدی که داره اینه که قطور تر از از M8 هست ولی خیلی گوشی خوبیه

HTC One M8 که این حتی از M9 هم خوشدست تر و به نظر من زیبا تره و الان که قیمتش پایین تر اومده ارزش خرید بالایی داره . دوربنش هم امتحان کردم خودم و واقعا خوبه و کار منو راه میندازه. فقط یه مشکل کوچیک داره اونم اینه که برای یه گوشی 5 اینچ یه ذره زیادی بزرگه که در M9 این طوری نیست و کاملا اندازه هست

Sony Xperia Z3 plus هم هست که به زودی وارد میشه و فکر میکنم گزینه ی خوبی باشه (درسته گفتم با Z3 حال نمیکنم ولی هم از Z2 و هم از Z3+ خوشم میاد نمیدونم چرا)

در نهایت iPhone 6 هم هست که هم خوشدسته هم دوربین خوبی داره ولی قیمتش نسبت به امکانانتش بالاست البته هنوز هم ارزش خرید داره و کلا ارزش خرید اونای دیگه بیشتره. همچنین باتری هم ضعیف تره نسبت به اونا

حالا بین اینا و چیز هایی در در نظر دارید چه راهنمایی میتونید بکنید؟

اگر چیز دیگه هم میشناسید که گزینه ی خوبیه ولی مثلا یکی از گزینه هایی که مد نظرم هست رو نداره باز هم معرفی کنید

mehrabooni
22-06-2015, 20:08
سامسونگ نوت چهار که قیافه نداره ! برو نوکیا 1100 بخر قیافش از کل گوشی های سامسونگ بهتره
اگه قیافه برات مهم نیست نوت واسه مردم عادی گزینه ی مناسبیه

گلکسی اس 6 فقط روی کاغذ قویه وگرنه یه تیکه آشغاله که واسه کشورای جهان سومی ساخته شده
چشم انسان بیشتر از ۳۲۶ پیکسل رو نمیتونه تشخیص بده اما سامسونگ همیشه با اعداد تخیلی سر مردم عادی و بی سواد رو کلاه میزاره مثلا همین اس 6 تراکم پیکسلیش حدودا پونصده

تا الان دوتا گوشی از سونی داشتم اما با سونی حال نمیکنم
فقط قیافه ی قشنگی داره

ایفون سیکس هم خوبه اما به شرطی که جیل بریکش کنی
ایفون بدون جیلبریک واسه چهارنفر پشت کوهی خوبه که بخاطر سیبش گوشیو میخرن

پ ن : یادت نره سری جدید ایفون قراره تا سه چهار ماه دیگه معرفی بشه
پ ن 2 : اینو هم درنظر داشته باش که ویندوز 10 موبایل قراره یه انقلابی به پا کنه که دولوپرا میتونن برنامه های اندروید و آی او اس رو با چند خط کد نویسی بیارن روی پلتفرم ویندوز

mehrabooni
22-06-2015, 20:16
یه تحقیق راجع به اچ تی سی بکنی بد نیست
واسه معرفی ضعیفترین پرچمدار سال کلی ضرر کردن بنده های خدا که حتی مجبور شدن سهام دارا رو دعوت کنن حضوری معذرت خواهی کنن
یه تحقیق بکن دادا ، اچ تی سی پنجاه درصد ضرر داده جدیدا ، پیشنهاد میکنم توی گوگل سرچ کنی
الکی روی یک چیزی تعصب نداشته باش عزیز بگرد دنبال بهترین جنس

mhda69
22-06-2015, 22:03
درسته اچ تی سی امسال خیلی وضعش خراب بوده اما این دوستمون میخاد گوشی اچ تی سی بخره نه سهامش رو !!!

دوست عزیز ببین خودت با چی حال میکنی فقققط همون مهمه...امکانات و قابلیت ها و سطح کیفی همه گوشیای پرچمدار الان در یه حده با تلورانس ماکزیمم 20%
همشون یه روز بت باتری میدن دوربینشون راضیت میکنه سرعتشون خوبه و...

من خودم از اول اندورید تا حالا کلا فقط اچ تی سی داشتم...ب ترتیب wildfire - incredible s - sensation xe - one sv - one xl - one - one max
ب زودی هم m8 میخرم خدابخاد...همون خاص بودن و تک بودن و شیکی مخصوصا m8 و m9 خودش کلی می ارزه...
و با اینک میدونم کیفیت صفحه سامسونگ معمولا بهتره و دوربینش...حتی الجی...اما هیچوقت لذتی ک کار کردن با اچ تی سی مخصوصا رابط کاربری sense داشتم رو با هیچ گوشی ندارم...

اینا رو نگفتم ک بری اچ تی سی بخری...منظورم این بود ک فقققققققط نظر و حس خودت مهمه...گوشیا رو دستت بگیر هرکدوم ک بیشتر باهاش حال کردی و ب دلت نشست همونو بخر ک بعدش هم دایم لذت ببری هم تو کفش نمونی...چ الجی چ سامسونگ چ سونی چ اچ تی سی چ آیفون و حتی موتورولا و...همشون قابل احترامن فقط حس خودت مهم ترین چیزه...

مبارکه
یاعلی

Tidus and Shayne
22-06-2015, 22:25
فقط گوشی های ال جی خوبن. گوشی LG G4 در حال حاضر بهترین گوشی در جهانه. توی مقایسه های ویدئویی که با سامسونگ S6 انجام شده، عملکرد گوشی LG G4 چه در دوربین و چه در نحوه اجرای بازی های سنگین بهتر بوده.

K!ng of th3 K!ngs
22-06-2015, 23:00
ایفون سیکس هم خوبه اما به شرطی که جیل بریکش کنی
ایفون بدون جیلبریک واسه چهارنفر پشت کوهی خوبه که بخاطر سیبش گوشیو میخرن

آیفون میتوسنت انتخاب اولم باشه اگر به خاطر باتری نسبتا ضعیفش نبود و اینکه توی ایران کمی سخته گیر اوردن نسخه ی واقعا آکبند و اصل. اگر از باتریش مطمئن بشم شاید بگیرم

چشم انسان بیشتر از ۳۲۶ پیکسل رو نمیتونه تشخیص بده اما سامسونگ همیشه با اعداد تخیلی سر مردم عادی و بی سواد رو کلاه میزاره مثلا همین اس 6 تراکم پیکسلیش حدودا پونصده

من که کاملا میتونم تصخییص بدم ولی بازم فکر میکنم رزولوشن QHD هنوز خیلی زوده برای گوشی (95 درصد مردم میتونن تشخیض بدن)البته قبول دارم S6 فقط برای بازاریابی اینهمه بهش چیزای الکی اضافه کرده. آخه رزولوشن 2k توی یه گوشی 5 اینچی به چه دردی میخوره؟درسته خیلی صفحه ی چشم نوازی داره ولی واقعا بدون اتسفاده هست. کلا همه چیزش الکی عدد و ارقامه که روی کاغذ به درد میخورن فقط. آدم که نمیخواد با گوشیش آپولو هوا کنه فقط میخواد براش روون کار کنه

پ ن 2 : اینو هم درنظر داشته باش که ویندوز 10 موبایل قراره یه انقلابی به پا کنه که دولوپرا میتونن برنامه های اندروید و آی او اس رو با چند خط کد نویسی بیارن روی پلتفرم ویندوز

خیلی گوشی ها قرار بود انقلابی به پا کنن. مثل همین S6 که هنوز در حد S5 هم که این قدر میگفتن کم فروش داشته فروش نکرده. هر وقت Win10 اومد و توی Review ها دیدیم واقعا انقلابی هست اون وقت به فکرش میرم

سامسونگ نوت چهار که قیافه نداره ! برو نوکیا 1100 بخر قیافش از کل گوشی های سامسونگ بهتره
اگه قیافه برات مهم نیست نوت واسه مردم عادی گزینه ی مناسبیه

عزیز من گوشی میخوام که بشه به عنوان یک گوشی ازش استفاده کرد نه فقط زنگ زدن و اس ام اس زدن. (امیدوارم این حرف رو جدی نگفته باشید)
[/QUOTE]

واسه معرفی ضعیفترین پرچمدار سال کلی ضرر کردن بنده های خدا که حتی مجبور شدن سهام دارا رو دعوت کنن حضوری معذرت خواهی کنن
یه تحقیق بکن دادا ، اچ تی سی پنجاه درصد ضرر داده جدیدا ، پیشنهاد میکنم توی گوگل سرچ کنی
الکی روی یک چیزی تعصب نداشته باش عزیز بگرد دنبال بهترین جنس

من که اصلا به سهام کاری ندارم. گوشی رو که دست بگیرید و باهاش کار کنید عاشقش میشید. مخصوصا M8 . --------->

درسته اچ تی سی امسال خیلی وضعش خراب بوده اما این دوستمون میخاد
گوشی اچ تی سی بخره نه سهامش رو !!!

فقط گوشی های ال جی خوبن. گوشی LG G4 در حال حاضر بهترین گوشی در جهانه. توی مقایسه های ویدئویی که با سامسونگ S6 انجام شده، عملکرد گوشی LG G4 چه در دوربین و چه در نحوه اجرای بازی های سنگین بهتر بوده.

قربان من همون اول نوشتم که گوشی های g4- g3 برای من زیادی بزرگن.در اینکه گوشی قوی و زیبایی هستن شکی نیست.ولی دنبال Phablet نیستم. البته حرفتونو قبول دارم

mehrabooni
23-06-2015, 02:27
درسته اچ تی سی امسال خیلی وضعش خراب بوده اما این دوستمون میخاد گوشی اچ تی سی بخره نه سهامش رو !!!

دوست عزیز ببین خودت با چی حال میکنی فقققط همون مهمه...امکانات و قابلیت ها و سطح کیفی همه گوشیای پرچمدار الان در یه حده با تلورانس ماکزیمم 20%
همشون یه روز بت باتری میدن دوربینشون راضیت میکنه سرعتشون خوبه و...

من خودم از اول اندورید تا حالا کلا فقط اچ تی سی داشتم...ب ترتیب wildfire - incredible s - sensation xe - one sv - one xl - one - one max
ب زودی هم m8 میخرم خدابخاد...همون خاص بودن و تک بودن و شیکی مخصوصا m8 و m9 خودش کلی می ارزه...
و با اینک میدونم کیفیت صفحه سامسونگ معمولا بهتره و دوربینش...حتی الجی...اما هیچوقت لذتی ک کار کردن با اچ تی سی مخصوصا رابط کاربری sense داشتم رو با هیچ گوشی ندارم...

اینا رو نگفتم ک بری اچ تی سی بخری...منظورم این بود ک فقققققققط نظر و حس خودت مهمه...گوشیا رو دستت بگیر هرکدوم ک بیشتر باهاش حال کردی و ب دلت نشست همونو بخر ک بعدش هم دایم لذت ببری هم تو کفش نمونی...چ الجی چ سامسونگ چ سونی چ اچ تی سی چ آیفون و حتی موتورولا و...همشون قابل احترامن فقط حس خودت مهم ترین چیزه...

مبارکه
یاعلی
حتما مزخرف بوده که سهامش داغون شده:n01:

سهامدارا نمیفهمن تو میفهمی:n08:

K!ng of th3 K!ngs
23-06-2015, 02:43
شما اصلا دست گرفتید و باهاش کار کردید یا فقط شنیدید؟ معلومه که کار نکردید باهاش که اینطوری حرف میزنید. کسی نمیخواد سهامش رو بگیره فقط میخواد گوشی براش کار کنه که تا حالا من ندیدم کسی این گوشی رو داشته باشه و بگه مزخرفه.
پیشنهاد میکنم پیش اوری نکنید در مورد هیچ چیز.

mhda69
23-06-2015, 03:12

شما اصلا متوجه منطور حرفای من نشدی...
فقط میتونم بگم متاسفم واس این طرز فکر...
خداهممون رو عاقبت بخیر کنه...

Life24
23-06-2015, 12:42
:n16:سلام
من HTC دارم و بسیار راضی هستم
هم اینکه خز نیست و دست همه افرادی نیست..الان دیگه همه سامسونگ دارن :n31:
دوم اینکه بسیار خوش دست و شیک هست
بحث های نرم افزاری ش هم خوب پشتیبانی میکنه اچ تی سی
تعصب ندارم اما واقعا راضی ام :n16:

Life24
23-06-2015, 12:48

عزیز من تو وسایل کلا وسواس هستم
راستش htc one خریدم..فراتر از انتظارم بوده. خیلی باهاش حال کردم
البته من E8 خریدم اگر پول داشتم همون موقع M8 میخریدم
:n16:

K!ng of th3 K!ngs
23-06-2015, 15:09
خب با این تفاسیر در آخر همون One M8 و One M9 میمونن...
از طرفی M9 هر مشکلی مثل دوربین و داغ کردنش داشت الان با آپدیت هاش بر طرف شده و چون کوچیک تره باید خوشدست تر باشه.
از طرفی هم M8 100 100درصد برای من هیچ مشکلی نداره و تازه قیمشت هم شده حدود 1.5 که خیلی ارزشش رو برده بالا ولی به نظر من خوشگلتر از M9 هست
از اون طرف هم معمولا کسی که میخواد یه پرچمدار بگیره نمیره پرچمدار سال پیش رو بگیره ...
شما میگید چیکار کنم؟

Life24
23-06-2015, 19:14
سلام
به نظرم هیچ چیز بهتر از این نیست که گوشی رو در دست بگیرید و بر اساس سلیقه تون عمل کنید
حرف من و خیلی ها شاید تعصبی و از روی فکر خودمان باشه
من نظرم htc هست. به نظرم در مغازه نگاه کنید یا کسی که داره. اگر حال کردید.مبارکتون باشه :n40:

K!ng of th3 K!ngs
23-06-2015, 20:25
نه قشنگ یه جا میشناسم توی اکباتان هر گوشی متوسط و پرچمدار (به جز apple ) هست اونجا و کلا نمایندگی شرگت های اندرویدی هست اونجا راحت میهش با هرچیزی کار کرد همونجا اگرم خواستی همون جا میگیری با گارانتی اصلی