PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Devices and Printers

Juventus FC
22-06-2015, 12:43
درود بر اساتید

مدت زیادی میشه که ویندوز من بخش Devices and Printers موجود در استارت ویندوز و باز نمیکنه ! وقتی روش کلیک میکنی و باز میشه اون بالا در نوار آدرس فقط اون حالت سبز رنگ به نشانه لود شدن میاد و میره تا آخر بعد هیچ اتفاقی نمیفته !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در نتیجه بلوتوث لپ تاپ هم کار نمیکنه و باقی موارد مشابهی که با این قسمت در ارتباط هستند !

winxp
23-06-2015, 02:30
با Drive pack solation 2015 یه بار درایوراتو update کن

Juventus FC
25-06-2015, 13:20
با Drive pack solation 2015 یه بار درایوراتو update کن

چه ربطی داره ! این بخش برای چی باز نمیشه اصلا !!!

Amir rza
26-06-2015, 02:46
سلام. دوست عزیز ممکنه به دلیل نصب یک درایور ناسازگار با ویندوز 7 این مشکل به وجود آمده.
شما درایور هایی که جدید نصب کردید و احتمال اینکه باعث مشکل شده باشند رو تک تک پاک یا غیر فعال کنید اگه درست شد یک درایور جایگزین برای آن پیدا کنید. (مانند بلوتوث , وایرلس)
winxp هم کاملا بی ربط هم نگفته...
:n40:

Juventus FC
26-06-2015, 15:18
سلام. دوست عزیز ممکنه به دلیل نصب یک درایور ناسازگار با ویندوز 7 این مشکل به وجود آمده.
شما درایور هایی که جدید نصب کردید و احتمال اینکه باعث مشکل شده باشند رو تک تک پاک یا غیر فعال کنید اگه درست شد یک درایور جایگزین برای آن پیدا کنید. (مانند بلوتوث , وایرلس)
winxp هم کاملا بی ربط هم نگفته...
:n40:

والا این مشکل خیلی وقته با منه ! و من تازه به فکر رفع اون افتادم متاسفانه ! درایور هم که الا ماشاالله زیاد دارم ! اینکاری که شما میگید خیلی کار مشکل و نشدیه تقریبا ! راهکار بهتری نیست برای این مشکل ؟

MAHYARS1
26-06-2015, 18:49
يعمي حتي اون بالا add new hardware يا add new printer هم نمياد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Amir rza
26-06-2015, 22:40
دوست عزیز چون از اول این مشکل بوده پس یکی درایور های اولیه پس از نصب ویندوز مورد داره. شما فقط درایور ها و دیوایس های مربوط به این بخش رو بردارید. احتمالا بلوتوث و یا گیرنده وایرلس...
اینم عکسی از این بخش برای اینکه ببینید چه وسیله هایی در این بخش قرار میگیرند:

Juventus FC
29-06-2015, 14:53
من فکر کنم بلوتوث مورد داره حالا باید چیکار کنم ؟ تو unistall and change program چیزی نیست که بخواهم پاک کنم ولی تو Device manager یک تعداد زیادی درایور بلوتوث هستند که نصب نشده اند و هیچ جوره هم نصب نمیشوند !

و اینکه مدتیست کلا بلوتوث لپ تاپ کار نمیکنه ! چه باید بکنم ؟