PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید پاور بانک

onehour1
21-06-2015, 18:40
سلام،واسه یه سفر میخوام پاور بانک بگیرم میخوام 60 تومن بیشتر نباشه،گوشیم 1500 میلی آمپره و در طول روز دو بار میخوام شارژش کنم،چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:

1- پاوربانکهای چینی که قیمتشون تو اینترنت 10 تومنه عیبشون چیه و واسه من که فقط دو هفته لازمش دارم مناسبه؟؟؟

2-آمپر خروجی فقط توی مدت زمانی که طول میکشه گوشی رو شارژ کنه تاثیر داره؟

3- از بین این مدلها کدومو پیشنهاد میدین:

Red IB52 Powerbank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5200mAh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 35 toman

Red PB143B Powerbank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3000mAh 55 toman

Canyon CNE-CPB44 Powerbank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4400mAH 55 toamn

Power Bank TSCO TP 832 7800mAh 46 toamn

tsco ظرفیتش خیلی بالاست اما خروجی 0.6 آمپر داره ولی نمیدونم چرا اینقدر ارزونه،اگه مدل دیگه ای رو میشناسید بدردم بخوره ممنون میشم بگین

smahdis
21-06-2015, 19:13
خروجی 6 آمپر؟ مگه میخواد شاتل هوا کنه!

الان تبلتهای با باتری های سنگین شارژراشون 2 آمپر هستش.

آره هر چی آمپراژ خروجی بیشتر باشه، گوشی سریعتر شارژ میشه معمولا. ولی بستگی به خود گوشی داره که بتونه آمپراژ بالاتری رو بکشه. ولی یادت باشه ممکنه در بلند مدت به باتریت صدمه بزنه.

تا حالا پاوربانک نداشتم ولی یه چی بگیر که بتونی در مسافرتهای بعدی هم استفاده کنی.

من قصد داشتم برای تبلتم یه 32000 میلی آمپری بگیرم. حدود 300 تومن.

onehour1
21-06-2015, 21:02
خروجی 6 آمپر؟ مگه میخواد شاتل هوا کنه!

الان تبلتهای با باتری های سنگین شارژراشون 2 آمپر هستش.

آره هر چی آمپراژ خروجی بیشتر باشه، گوشی سریعتر شارژ میشه معمولا. ولی بستگی به خود گوشی داره که بتونه آمپراژ بالاتری رو بکشه. ولی یادت باشه ممکنه در بلند مدت به باتریت صدمه بزنه.

تا حالا پاوربانک نداشتم ولی یه چی بگیر که بتونی در مسافرتهای بعدی هم استفاده کنی.

من قصد داشتم برای تبلتم یه 32000 میلی آمپری بگیرم. حدود 300 تومن.

0.6 آمپر، جای ممیزش عوض شده بود....چون من سالی یه بار هم به زور مسافرت میرم و این بار که استفاده کنم تا مدتها بلا استفاده میمونه نمیخوام هزینه کنم....حتی اگه پاوربانکای 10 تومنی 10 روز کارم رو راه بندازه راضیم....ممنون بابت اطلاعات