PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال

dr sadra
21-06-2015, 16:20
با سلام خدمت شما عزیزان محترم اینجانب هیات علمی گروه شیمی میباشم.
نرم افزاری هست که از یک سرور جهت هاست استفاده میکند و جهت ورود یوزر و رمز عبور میخواهداما الان با وارد کردن این اطلاعات وارد نرم افزار نمیشوم با تغییر رایانه وارد میشوم اما با رایانه همیشگی وارد نمیشود سیستم را ریستور کردم حل نشد. تنها یک اخطار میدهد دسترسی به سرور ممکن نمیباشد. در ضمن از نظر اینترنت هم کانکت هستم یعنی مشکل مربوط به نت نیست مربوط به ویندوزه احتمالا، ولی میخوام بدونم چنانچه مدیر نرم افزار خواسته باشد دسترسی من را محدود کرده باشه ایا راه حلی وجود دارد؟ در ضمن ip را هم تغییر دادم نشد و همون اخطار ظاهر گردید.
با تشکر و قدردانی

Aria text
21-06-2015, 19:18
اگر با تغییر رایانه میتونید وارد شوید احتمال اینکه مدیر سیستم بخواد دسترسی شما رو محدود کنه خیلی خیلی کمه
احتمالا تنظیمات شبکه در ویندوز به هم خورده

Sent from my iphone

elihessi
15-07-2015, 12:04
با سلام خدمت شما عزیزان محترم اینجانب هیات علمی گروه شیمی میباشم.
نرم افزاری هست که از یک سرور جهت هاست استفاده میکند و جهت ورود یوزر و رمز عبور میخواهداما الان با وارد کردن این اطلاعات وارد نرم افزار نمیشوم با تغییر رایانه وارد میشوم اما با رایانه همیشگی وارد نمیشود سیستم را ریستور کردم حل نشد. تنها یک اخطار میدهد دسترسی به سرور ممکن نمیباشد. در ضمن از نظر اینترنت هم کانکت هستم یعنی مشکل مربوط به نت نیست مربوط به ویندوزه احتمالا، ولی میخوام بدونم چنانچه مدیر نرم افزار خواسته باشد دسترسی من را محدود کرده باشه ایا راه حلی وجود دارد؟ در ضمن ip را هم تغییر دادم نشد و همون اخطار ظاهر گردید.
با تشکر و قدردانی
شما با virtual machin یه سیستم مجازی بساز ببین با اون می تونی وصل شی یا نه . همچنین می توانید با استفاده از نرم افزار های مختلف موجود تغییر Mac address بدهید .