PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک نشدن اطلاعات ار sd card

ams77
20-06-2015, 16:58
سلام.اطلاعاتم از sd پاک میکنم ولی وقتی دوباره به گوشیم یا کامپیوتر می زنم اطلاعات از بین نرفتن کمممممممممکک کنین:n28::n28::n28::n28::n28::n28:

paveej
21-06-2015, 01:42
سلام.این اتفاق وقتی با خود گوشی هم اطلاعات رو پاک میکنی میفته ؟
اگه فقط با کامپیوتر اینجوریه واسه پاک کردن فایلها اول اونا رو انتخاب کن و بعد
با کیبورد کلیدهای Shift و Delete رو با هم بزن.

ams77
21-06-2015, 12:18
سلام.این اتفاق وقتی با خود گوشی هم اطلاعات رو پاک میکنی میفته ؟
اگه فقط با کامپیوتر اینجوریه واسه پاک کردن فایلها اول اونا رو انتخاب کن و بعد
با کیبورد کلیدهای Shift و Delete رو با هم بزن.

تو گوشی وقتی می خوام پاک کنم پیغام میده no permission to delete توی کامپیوتر هم چه پاک کنم چه فرمت ارور نمی ده ولی وقتی میذارم تو گوشیم یا دوباره وصل می کنم به کامپیوتر اطلاعات حذف نشدن!!!!

paveej
21-06-2015, 19:12
تو گوشی وقتی می خوام پاک کنم پیغام میده no permission to delete توی کامپیوتر هم چه پاک کنم چه فرمت ارور نمی ده ولی وقتی میذارم تو گوشیم یا دوباره وصل می کنم به کامپیوتر اطلاعات حذف نشدن!!!!
شاید این فایلها که میگی فایلهای سیستمی گوشی باشه.بیشتر گوشیها یه سری پوشه توی کارت حافظه درست میکنن که اسمهاشون
یه چیزی شبیه ایناس: pictures,photo,media,music,mp3,programs,apps,image ,others,themes,movies,system,applications,games,we b pages,videos,DCIM,100MSDCF

اگه اینجوره که مربوط به گوشیه و هیچ مشکلی هم نداره و حجم زیادی هم ندارن.ولی اگه این اسمها نیست و دو سه تا فایل هست که معمولا فایل موزیک یا تصویر هم نیست شاید ویروس باشه.اگه اینجوره اسمهاشون رو بنویس ببینم شبیه اسم ویروس هست یا نه

Aria text
21-06-2015, 19:15
توی کامپیوتر ببین میشه تغییر نام دادشون یا نه

Sent from my iphone