PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای نصب ویندوز xp در ویندوز 7

roman82
20-06-2015, 15:07
سلام
درایور دوربین فیلمبرداری قدیمی سونی من ویندوز 7 رو ساپورت نمیکنه و ارور میده و نصب نمیشه.
چطور میتونم ویندوز xp رو در یک درایو سیستم نصب کنم همزمان با ویندوز 7 فعلی سیستم , فقط برای اینکه بتونم درایور این دوربین رو در ویندوز xp نصب کنم ?
از چه طریقی میتونم این کار رو انجام بدم?
سیستم هم لب تاب هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید

™ Hadi
20-06-2015, 15:31
چطور میتونم ویندوز xp رو در یک درایو سیستم نصب کنم همزمان با ویندوز 7 فعلی سیستم , فقط برای اینکه بتونم درایور این دوربین رو در ویندوز xp نصب کنم ?
سلام. راحت‌ترين راهش اينه که ويندوز مجازي نصب کني.
اوّل نرم افزار VirtualBox رو نصب کن بعدش توسّط اون، ويندوز ايکس پي رو توي اون نصب کن.

Amir rza
20-06-2015, 17:19
سلام دوست عزیز.
compatibility mode فایل نصبی رو به xp تغییر بدید ببینید نمیشه؟
تا اونجایی که میدونم نصب دو سیستم عامل در یک درایو امکان پذیر نیست.
بهترین راه برای نصب xp استفاده از نرم افزار مجازی ساز سیستم عامل نظیر VirtualBox هست...

roman82
21-06-2015, 19:44
ممنون
برنامه VirtualBox رو از کجا دانلود کنم؟
ویندوز xp رو به طور کامل نیاز هست که نصب بشه..منظورم اینه که ورژن کم حجمی مثل برنامه های پرتابل نداره؟

ak313
22-06-2015, 14:16
ممنون
برنامه VirtualBox رو از کجا دانلود کنم؟
ویندوز xp رو به طور کامل نیاز هست که نصب بشه..منظورم اینه که ورژن کم حجمی مثل برنامه های پرتابل نداره؟

چگونه در ویندوز سون خود ویندوز xp هم داشته باشیم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])لینک دانلودشم اونجا پیدا می کنی

roman82
02-07-2015, 12:28
آیا لازمه که یک نسخه کامل ویندوز xp رو نصب کنم بوسیله این برنامه تا بتونم درایور دوربین رو نصب کنم ؟
منظورم اینه که آیا نسخه کم حجم میتونه مشکل رو حل کنه؟
اگر میشه نسخه کم حجم ریخت لطقا لینک دانلود نسخه کم حجمی از ویندوز xp رو در اینجا بگذارید
با تشکر

Amir rza
04-07-2015, 20:15
دوست عزیز اگه میخواهید مستقیما به ویندوز مجازی دسترسی داشته باشید و دردسر نصب xp رو نداشته باشید میتونید از xp mode استفاده کنید که البته بین 500 تا 600 مگ هست دیگه چاره ای نیست...
اینم لینک در این سایت (برای ویندوز 7)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

roman82
09-07-2015, 19:07
ویندوز xp رو از طریق برنامه vare workstation به صورت مجازی نصب کردم و درایور دوربین فیلمبرداری نصب شد اما حالا که میخوام از طریق هندی کم فیلمهارو کپچر کنم(چه با برنامه image mixer که برنامه خود دوربین سونی هست و چه با برنامه movie maker در هر دو تصویر ورودی با کیفیت بسیار پایین (به صورتی که با پخش پیکسل همراهه) وارد برنامه میشه
آیا به کارت گرافیک ارتباط پیدا میکنه؟یعنی باید درایور کارت گرافیکم رو برای ویندوز xp نصب کنم؟
یا اصلا نمیشه در ویندوز مجازی کپچر رو انجام داد
ممنون میشم راهنمایی کنید