PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن شدن کامپیوتر بعد از خاموش کردن

mehranhb
19-06-2015, 23:46
سلام.من چند وقته کامپیوتر رو که خاموش میکنم به صورت کامل که خاموش میشه ۲ ثانیه بعد دوباره روشن میشه.پاورم ام نو هستش و تازه عوض کردم.مشکلی از چیه؟؟ویندوزم ام ۷ هست.ممنون میشم اگه پاسخ بدید.خیلی نگرانم

mehdi 78
20-06-2015, 01:41
سلام.من چند وقته کامپیوتر رو که خاموش میکنم به صورت کامل که خاموش میشه ۲ ثانیه بعد دوباره روشن میشه.پاورم ام نو هستش و تازه عوض کردم.مشکلی از چیه؟؟ویندوزم ام ۷ هست.ممنون میشم اگه پاسخ بدید.خیلی نگرانم
یه چیزی اجازه روشن کردن کیس رو داره
تو وقتی همین جوری روشن هست دستت رو برا 5 ثانیه بزار رو دکه پاور تا کیس خاموش بشه بعد ببین دوباره روشن میشه یا نه؟

ali_mohandes
20-06-2015, 07:30
شما یه بار بایوس رو دیفالت کنید
دنبال گزینهPowerlossبگردید توی بایوس غیر فعال باشه
موفق باشی

mehranhb
20-06-2015, 08:12
کلن همونجوری خاموش میکنم.دوباره که روشن شد دستمو رو دکمه نگه میدارم تا خاموش شه ولی دوباره روشن نمیشه

EXTREME
20-06-2015, 09:24

برای تست سیم پاور سوئیچ روی fpanel رو جدا کنید ببینید بازم این اتفاق میفته با نه اگر درست نشد تنظیمات بایوس رو دیفالت کنید و گزینه هایی که باعث روشن شدن سیستم میشوند رو غیرفعال کنید

علت بعدی این مشکل میتونه از برق دار بودن کیس و خالی شدن بایوس باشه که به دلیل ضعف باتری مین است

علت های بعدی پاور و مین

mehdi 78
20-06-2015, 16:39
برای تست سیم پاور سوئیچ روی fpanel رو جدا کنید ببینید بازم این اتفاق میفته با نه اگر درست نشد تنظیمات بایوس رو دیفالت کنید و گزینه هایی که باعث روشن شدن سیستم میشوند رو غیرفعال کنید

علت بعدی این مشکل میتونه از برق دار بودن کیس و خالی شدن بایوس باشه که به دلیل ضعف باتری مین است

علت های بعدی پاور و مین
به نظر من از دکمه های روی کیس نیست!! چون اگه بود ، باید موقع روشن بودن کامپیوتر ، اون رو خاموش کنه!!!!!!
مشکل از بایوس هست
شما cmos رو با در آوردن باتری برای چند ثانیه ریست کنید . (توجه کنید که ممکنه ویندوز بعد این کار بالا نیاد و باید هارد مود رو تو بایوس تغییر بدید