PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوت 3 هنوزم ارزش خرید داره؟

A M ! N
19-06-2015, 23:36
سلام..

دنبال یه فبلت خاص بودم.. ویژگی هایی که مدنظرم بود تقریبن همشون در نوت 3 وجود داره.. فقط اینکه این گوشی ساخت سال 2013 هستش و دیگه جدید محسوب نمیشه یکم بحث برانگیزه.. اینکه شنیدم اسپیکرش کیفیت بالا نداره تا چه حد مشکل حاده؟ یعنی اصلن کیفیت نداره یا در قیاس با سایر محصولات ضعیف تر عمل کرده؟ یا در مورد کیفیت ساخت پایین توی دیجیکالا صحبت شده و شل بودن دکمه ی Home ، اونایی که دارن این مشکلات رو دارن آیا؟

کلن به نظرتون این فبلت رو میشه هنوزم در سال 2015 بهش فکر کرد ؟ با توجه به اینکه رام 3 گیگ و سی پی یو 8 هسته ای و اسکرین با کیفیت و ویژگی های دیگه داره که هنوزم در محصولات جدید به ندرت دیده میشه.

ممنون

mhda69
20-06-2015, 00:12
سلام..

دنبال یه فبلت خاص بودم.. ویژگی هایی که مدنظرم بود تقریبن همشون در نوت 3 وجود داره.. فقط اینکه این گوشی ساخت سال 2013 هستش و دیگه جدید محسوب نمیشه یکم بحث برانگیزه.. اینکه شنیدم اسپیکرش کیفیت بالا نداره تا چه حد مشکل حاده؟ یعنی اصلن کیفیت نداره یا در قیاس با سایر محصولات ضعیف تر عمل کرده؟ یا در مورد کیفیت ساخت پایین توی دیجیکالا صحبت شده و شل بودن دکمه ی Home ، اونایی که دارن این مشکلات رو دارن آیا؟

کلن به نظرتون این فبلت رو میشه هنوزم در سال 2015 بهش فکر کرد ؟ با توجه به اینکه رام 3 گیگ و سی پی یو 8 هسته ای و اسکرین با کیفیت و ویژگی های دیگه داره که هنوزم در محصولات جدید به ندرت دیده میشه.

ممنون

خب ب نظر من قطعا بله...
مخصوصا الان ک قیمتش خیلی اومده پایین...
یه فبلت با کیفیت صفحه عالی...دوربین خیلی خوب...سرعت خوب مخصوصا با اندروید 5 ...باتری خوب...و مشخصات جانبی تکمیل دیگه...
البته من نسخه 4 هسته ایشو ترجیح میدم ب دلایلی...یعنی نسخه n9005
درمورد اسپیکر خب آره کیفیتش معمولیه...
اما شل شدن دکمه هوم من ندیدم و نشنیدم تاحالا...

A M ! N
20-06-2015, 00:22
خب ب نظر من قطعا بله...
مخصوصا الان ک قیمتش خیلی اومده پایین...
یه فبلت با کیفیت صفحه عالی...دوربین خیلی خوب...سرعت خوب مخصوصا با اندروید 5 ...باتری خوب...و مشخصات جانبی تکمیل دیگه...
البته من نسخه 4 هسته ایشو ترجیح میدم ب دلایلی...یعنی نسخه n9005
درمورد اسپیکر خب آره کیفیتش معمولیه...
اما شل شدن دکمه هوم من ندیدم و نشنیدم تاحالا...

ممنونم.. درسته به نظر من هم مقرون به صرفه هستش.

نسخه ی n9005 انگار کمتر پیدا میشه، گیر میاد اصن؟ به نظرم چهار هسته ایش کارایی بهتری داشته باشه (فرکانس بالاتری داره). چون اون هشت هسته همزمان با هم کار نمیکنند و در واقع در هر نوبت فقط یه چهار هسته ای فعال میشه بسته به نوع کاری که داریم انجام میدیم.. درسته؟

:n16:

mhda69
20-06-2015, 00:43
ممنونم.. درسته به نظر من هم مقرون به صرفه هستش.

نسخه ی n9005 انگار کمتر پیدا میشه، گیر میاد اصن؟ به نظرم چهار هسته ایش کارایی بهتری داشته باشه (فرکانس بالاتری داره). چون اون هشت هسته همزمان با هم کار نمیکنند و در واقع در هر نوبت فقط یه چهار هسته ای فعال میشه بسته به نوع کاری که داریم انجام میدیم.. درسته؟

:n16:

دقیقا ب همین دلایل 4 هسته ایشو ترجیح میدم...!!! علاوه بر اینک اسنپدراگون800 کلا از لحاظ مدیریت انرژی و قدرت تعادل بهتری نسبت ب اگزینوس5420 داره...
درسته 9005 کمتر پیدا میشه اما نه در حدی ک گیر نیاد...بگردی پیدا میکنی ارزششم داره...

مبارکه
یاعلی

matr!x_2008
20-06-2015, 01:34
سلام..

ممنون

نوت 3 دارم و ازش راضیم.... مدل 8 هسته ای زیاد داغ میکنه. و 4G نداره.... N9005 چهار هسته ای و 4G داره فیلمبردارشیم 4K هست. در کل اگه با اندازه بزرگش مشکل نداشته باشی انتخاب خیلی خوبیه.... خیلی قدرتمنده